klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Zaregistrujte se na webu Fortuna a získejte bonus

07.01.2016

Láká vás svět kurzového sázení? Pokud ano, nemusíte nutně sázet jenom vlastní peníze. Řada sázkových kanceláří dnes nabídne vstupní bonusy, a to ve formě reálných peněz. Příkladem je Fortuna. Tuto sázkovou kancelář určitě není třeba nijak zvlášť důkladně popisovat, jelikož dnes patří mezi skutečně velké hráče na našem trhu. V oblasti kurzových sázek bychom tak našli jenom málokoho, kdo by firmu iFortuna neznal. V čem ale lidé nemusí mít tak úplně jasno, to jsou právě bonusy, které je možné získat. A to jenom za samotnou registraci. Pojďme se na tento bonus podívat blíže.

Kdy nám Fortuna bonus nabídne?

Jak jsme už zmínili, jedná se o odměnu za to, že se u dané sázkové kanceláře zaregistrujeme. Není třeba obávat se jakkoliv složitých podmínek, nebo povinností. Za registraci zkrátka dostáváme finanční odměnu. Tu má Fortuna aktuálně stanovenou na částku, která je rovná stokoruna. Jak je uváděno v propagačních materiálech, jedná se o odměnu na ruku, a to pro všechny nové a začínající sázkaře. Samozřejmě takto vysoký vstupní bonus je zajímavý pro toho, kdo chce své první sázky uskutečnit bez rizika ze ztráty vlastních finančních prostředků.

Fortuna sázky dnešní nabídka umožní daný bonus vsadit

Jelikož dané peníze dostaneme od sázkové kanceláře, je ideální možností je prosázet. A to především na sportovní utkání, jelikož v tomto směru Fortuna sázky dnešní nabídka dominuje. Je jedno, zda peníze vsadíme na jeden tiket, nebo je rozdělíme do několika dalších. To vše pohodlně v rámci webu www.ifortuna.cz. Pokud je něco, na co určitě nesmíme zapomínat, tak je to fakt, že sázíme skutečné reálné, tedy nikoliv virtuální peníze. Díky tomu může být reálná i samotná výhra, kterou tímto způsobem získáme. Skvělé, jak se dostat do světa zajímavých a úspěšných sázek bez koruny v kapse či peněžence.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost