Výsledky

Fotbal | 1.Brazílie

zápas Výsledek datum
164 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0 20.6. 00:00
146 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0 22.6. 02:30
145 Chapecoense SC - Atletico PR 0:0 23.6. 00:30
147 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:4 23.6. 00:30
141 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0 23.6. 02:00
148 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1 23.6. 02:00
140 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 2:1 23.6. 02:45
143 Fluminense RJ - Santos SP 2:4 23.6. 02:45
144 Gremio RS - Vitória BA 1:2 24.6. 00:15
149 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0 24.6. 02:00
142 Coritiba PR - Internacional RS 1:1 24.6. 02:30
počet branek Výsledek datum
12448 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0 20.6. 00:00
12419 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0 22.6. 02:30
12418 Chapecoense SC - Atletico PR 0:0 23.6. 00:30
12420 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:4 23.6. 00:30
12414 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0 23.6. 02:00
12421 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1 23.6. 02:00
12413 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 2:1 23.6. 02:45
12416 Fluminense RJ - Santos SP 2:4 23.6. 02:45
12417 Gremio RS - Vitória BA 1:2 24.6. 00:15
12432 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0 24.6. 02:00
12415 Coritiba PR - Internacional RS 1:1 24.6. 02:30
počet branek Výsledek datum
12468 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0 20.6. 00:00
12459 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0 22.6. 02:30
12458 Chapecoense SC - Atletico PR 0:0 23.6. 00:30
12460 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:4 23.6. 00:30
12454 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0 23.6. 02:00
12461 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1 23.6. 02:00
12453 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 2:1 23.6. 02:45
12456 Fluminense RJ - Santos SP 2:4 23.6. 02:45
12457 Gremio RS - Vitória BA 1:2 24.6. 00:15
12472 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0 24.6. 02:00
12455 Coritiba PR - Internacional RS 1:1 24.6. 02:30
zápas/počet branek Výsledek datum
12548 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0 20.6. 00:00
12635 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0 22.6. 02:30
12634 Chapecoense SC - Atletico PR 0:0 23.6. 00:30
12643 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:4 23.6. 00:30
12629 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0 23.6. 02:00
12644 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1 23.6. 02:00
12627 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 2:1 23.6. 02:45
12631 Fluminense RJ - Santos SP 2:4 23.6. 02:45
12632 Gremio RS - Vitória BA 1:2 24.6. 00:15
12645 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0 24.6. 02:00
12630 Coritiba PR - Internacional RS 1:1 24.6. 02:30
dvojitá šance Výsledek datum
2129 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0, 1:0 20.6. 00:00
2087 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0, 2:0 22.6. 02:30
2086 Chapecoense SC - Atletico PR 0:0, 0:0 23.6. 00:30
2088 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:4, 0:2 23.6. 00:30
2082 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0, 0:0 23.6. 02:00
2089 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1, 0:1 23.6. 02:00
2081 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 2:1, 0:0 23.6. 02:45
2084 Fluminense RJ - Santos SP 2:4, 1:2 23.6. 02:45
2085 Gremio RS - Vitória BA 1:2, 0:2 24.6. 00:15
2090 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0, 0:0 24.6. 02:00
2083 Coritiba PR - Internacional RS 1:1, 0:1 24.6. 02:30
1.poločas Výsledek datum
2098 Gremio RS - Cruzeiro MG 1:0 20.6. 00:00
2064 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0 22.6. 02:30
2063 Chapecoense SC - Atletico PR 23.6. 00:30
2065 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:2 23.6. 00:30
2050 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0 23.6. 02:00
2066 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1 23.6. 02:00
2049 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 0:0 23.6. 02:45
2061 Fluminense RJ - Santos SP 1:2 23.6. 02:45
2062 Gremio RS - Vitória BA 0:2 24.6. 00:15
2067 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0 24.6. 02:00
2055 Coritiba PR - Internacional RS 0:1 24.6. 02:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
12368 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0 20.6. 00:00
12280 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0 22.6. 02:30
12278 Chapecoense SC - Atletico PR 0:0 23.6. 00:30
12282 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:4 23.6. 00:30
12274 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0 23.6. 02:00
12283 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1 23.6. 02:00
12273 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 2:1 23.6. 02:45
12276 Fluminense RJ - Santos SP 2:4 23.6. 02:45
12277 Gremio RS - Vitória BA 1:2 24.6. 00:15
12284 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0 24.6. 02:00
12275 Coritiba PR - Internacional RS 1:1 24.6. 02:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
12568 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0 20.6. 00:00
12678 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0 22.6. 02:30
12677 Chapecoense SC - Atletico PR 0:0 23.6. 00:30
12679 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:4 23.6. 00:30
12666 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0 23.6. 02:00
12680 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1 23.6. 02:00
12664 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 2:1 23.6. 02:45
12675 Fluminense RJ - Santos SP 2:4 23.6. 02:45
12676 Gremio RS - Vitória BA 1:2 24.6. 00:15
12682 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0 24.6. 02:00
12667 Coritiba PR - Internacional RS 1:1 24.6. 02:30
Handicap 0:1 Výsledek datum
12096 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0 20.6. 00:00
přesný výsledek Výsledek datum
12199 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0 20.6. 00:00
12145 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0 22.6. 02:30
12144 Chapecoense SC - Atletico PR 0:0 23.6. 00:30
12147 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:4 23.6. 00:30
12140 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0 23.6. 02:00
12148 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1 23.6. 02:00
12139 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 2:1 23.6. 02:45
12142 Fluminense RJ - Santos SP 2:4 23.6. 02:45
12143 Gremio RS - Vitória BA 1:2 24.6. 00:15
12149 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0 24.6. 02:00
12141 Coritiba PR - Internacional RS 1:1 24.6. 02:30
přesný výsledek Výsledek datum
12229 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0 20.6. 00:00
12166 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0 22.6. 02:30
12165 Chapecoense SC - Atletico PR 0:0 23.6. 00:30
12167 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:4 23.6. 00:30
12161 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0 23.6. 02:00
12168 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1 23.6. 02:00
12160 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 2:1 23.6. 02:45
12163 Fluminense RJ - Santos SP 2:4 23.6. 02:45
12164 Gremio RS - Vitória BA 1:2 24.6. 00:15
12175 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0 24.6. 02:00
12162 Coritiba PR - Internacional RS 1:1 24.6. 02:30
přesný výsledek Výsledek datum
12270 Gremio RS - Cruzeiro MG 2:0 20.6. 00:00
12194 Palmeiras SP - Am.Mineiro MG 2:0 22.6. 02:30
12192 Chapecoense SC - Atletico PR 0:0 23.6. 00:30
12203 Ponte Preta SP - Cruzeiro MG 0:4 23.6. 00:30
12188 Botafogo RJ - Figueirense SC 0:0 23.6. 02:00
12204 Santa Cruz PE - Flamengo RJ 0:1 23.6. 02:00
12186 Atl.Mineiro MG - Corinthians SP 2:1 23.6. 02:45
12190 Fluminense RJ - Santos SP 2:4 23.6. 02:45
12191 Gremio RS - Vitória BA 1:2 24.6. 00:15
12205 Sao Paulo SP - Sp.Recife PE 0:0 24.6. 02:00
12189 Coritiba PR - Internacional RS 1:1 24.6. 02:30

Fotbal | 1.USA

zápas Výsledek datum
889 New York RB-Seattle 2:0 20.6. 01:30
890 Philadelphia-Chicago 4:3 23.6. 01:00
892 S.Lake-New York RB 2:1 23.6. 04:00
891 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30
počet branek Výsledek datum
13631 New York RB-Seattle 2:0 20.6. 01:30
14564 Philadelphia-Chicago 4:3 23.6. 01:00
14566 S.Lake-New York RB 2:1 23.6. 04:00
14565 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30
počet branek Výsledek datum
13641 New York RB-Seattle 2:0 20.6. 01:30
14576 Philadelphia-Chicago 4:3 23.6. 01:00
14578 S.Lake-New York RB 2:1 23.6. 04:00
14577 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30
zápas/počet branek Výsledek datum
13681 New York RB-Seattle 2:0 20.6. 01:30
14624 Philadelphia-Chicago 4:3 23.6. 01:00
14626 S.Lake-New York RB 2:1 23.6. 04:00
14625 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30
dvojitá šance Výsledek datum
2264 New York RB-Seattle 2:0, 1:0 20.6. 01:30
2358 Philadelphia-Chicago 4:3, 3:1 23.6. 01:00
2361 S.Lake-New York RB 2:1, 0:1 23.6. 04:00
2359 L.Angeles-Colorado 0:0, 0:0 23.6. 04:30
1.poločas Výsledek datum
2251 New York RB-Seattle 1:0 20.6. 01:30
2307 Philadelphia-Chicago 3:1 23.6. 01:00
2309 S.Lake-New York RB 0:1 23.6. 04:00
2308 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
13591 New York RB-Seattle 2:0 20.6. 01:30
14516 Philadelphia-Chicago 4:3 23.6. 01:00
14518 S.Lake-New York RB 2:1 23.6. 04:00
14517 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
13691 New York RB-Seattle 2:0 20.6. 01:30
14636 Philadelphia-Chicago 4:3 23.6. 01:00
14638 S.Lake-New York RB 2:1 23.6. 04:00
14637 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30
Handicap 0:1 Výsledek datum
13232 New York RB-Seattle 2:0 20.6. 01:30
12366 Philadelphia-Chicago 4:3 23.6. 01:00
12368 S.Lake-New York RB 2:1 23.6. 04:00
12367 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30
přesný výsledek Výsledek datum
13541 New York RB-Seattle 2:0 20.6. 01:30
14456 Philadelphia-Chicago 4:3 23.6. 01:00
14458 S.Lake-New York RB 2:1 23.6. 04:00
14457 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30
přesný výsledek Výsledek datum
13551 New York RB-Seattle 2:0 20.6. 01:30
14468 Philadelphia-Chicago 4:3 23.6. 01:00
14470 S.Lake-New York RB 2:1 23.6. 04:00
14469 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30
přesný výsledek Výsledek datum
13561 New York RB-Seattle 2:0 20.6. 01:30
14480 Philadelphia-Chicago 4:3 23.6. 01:00
14482 S.Lake-New York RB 2:1 23.6. 04:00
14481 L.Angeles-Colorado 0:0 23.6. 04:30

Fotbal | Přátelská utkání klubů

zápas Výsledek datum
1304 Poltava - Stal Dněprodzerzhynsk 2:0 20.6. 16:00
1303 APOEL Nicosia - Atl.Klaipeda 2:2 20.6. 17:30
1344 Podbrezová - Skalica 0:1 21.6. 13:00
1302 Austria W. - Teuta Durres 7:2 21.6. 15:00
1305 Honvéd - Vasas Budap. 2:0 21.6. 17:00
1354 Senco Doubravka - Plzeň 0:9 21.6. 17:00
1306 IFK Helsinki - AIK Stockh. 2:2 21.6. 17:30
1355 Mannswörth - Rapid W. 0:6 21.6. 17:30
1307 Admira Wacker M. - Kapfenberg 3:0 21.6. 18:00
1308 Boh.1905 - Slovan Brat. 2:1 21.6. 18:00
1309 St.Pölten - Ujpest 3:2 21.6. 18:00
1316 Salzburg - Slavia Pr. 2:1 21.6. 18:30
1318 Mattersburg - Senica 2:1 21.6. 19:00
1318 Chemnitzer - Vikt.Berlin 1:1 22.6. 16:00
1338 Oleksandrija - Ol.Doněck 1:0 22.6. 16:00
1344 Hammarby - Lev.Tallinn 1:2 22.6. 16:00
1354 Sturm Graz - Astra Giurgiu 1:1 22.6. 16:00
1355 Vardar Skopje - Spartak Trnava 1:1 22.6. 16:00
1364 Č.Budějovice - Znojmo 2:3 22.6. 17:00
1367 Sp.Myjava - Fastav Zlín 2:0 22.6. 17:00
1369 Mydtjylland - Esbjerg 2:1 22.6. 17:30
1377 Jablonec - Oberlausitz N. 4:2 22.6. 17:30
1371 NK Celje - Osijek 1:1 22.6. 18:00
1375 Grossbardorf - Würzb.Kickers 1:3 22.6. 18:30
1372 Sundsvall - Örebro 3:1 23.6. 15:00
1378 Austria W. - Čuk.Beograd 1:3 23.6. 17:00
1379 Helsingborg - Val.Oslo 0:1 23.6. 17:00
1304 Slavia Pr. - Lud.Razgrad 1:2 23.6. 18:00
1300 Debrecen - MFK Ružomberok 2:1 23.6. 18:00
1305 Mac.T.Aviv - Paksi 1:0 23.6. 18:00
1380 Horsens - Silkeborg 0:1 24.6. 12:00
1381 Lilleström - Stabaek 0:5 24.6. 13:00
1421 Sönderjyske - IK Start 1:2 24.6. 14:00
1300 Sigma Olomouc - Spartak Trnava 1:1 24.6. 16:00
1304 Sarpsborg 08 - Molde 5:1 24.6. 17:30
1305 AEK Larnaca - Omonia Nicosia 0:0 24.6. 18:00
1372 Admira Wacker M. - Terek Groznyj 1:0 24.6. 18:00
1376 FK Rostov - Ujpest 2:2 24.6. 18:30
1378 Sogndal - Brann 2:2 24.6. 19:00
1379 Wiener Sportklub - Wiener Neustadt 0:4 24.6. 19:00
počet branek Výsledek datum
12019 Poltava - Stal Dněprodzerzhynsk 2:0 20.6. 16:00
12018 APOEL Nicosia - Atl.Klaipeda 2:2 20.6. 17:30
12594 Podbrezová - Skalica 0:1 21.6. 13:00
12037 IFK Helsinki - AIK Stockh. 2:2 21.6. 17:30
12039 Admira Wacker M. - Kapfenberg 3:0 21.6. 18:00
12041 Boh.1905 - Slovan Brat. 2:1 21.6. 18:00
12043 St.Pölten - Ujpest 3:2 21.6. 18:00
12021 Chemnitzer - Vikt.Berlin 1:1 22.6. 16:00
12024 Oleksandrija - Ol.Doněck 1:0 22.6. 16:00
12036 Hammarby - Lev.Tallinn 1:2 22.6. 16:00
12037 Sturm Graz - Astra Giurgiu 1:1 22.6. 16:00
12039 Vardar Skopje - Spartak Trnava 1:1 22.6. 16:00
12040 Č.Budějovice - Znojmo 2:3 22.6. 17:00
12041 Sp.Myjava - Fastav Zlín 2:0 22.6. 17:00
12043 Mydtjylland - Esbjerg 2:1 22.6. 17:30
12077 Jablonec - Oberlausitz N. 4:2 22.6. 17:30
12058 NK Celje - Osijek 1:1 22.6. 18:00
12070 Grossbardorf - Würzb.Kickers 1:3 22.6. 18:30
12086 Sundsvall - Örebro 3:1 23.6. 15:00
12092 Austria W. - Čuk.Beograd 1:3 23.6. 17:00
12187 Mac.T.Aviv - Paksi 1:0 23.6. 18:00
12133 Horsens - Silkeborg 0:1 24.6. 12:00
12134 Lilleström - Stabaek 0:5 24.6. 13:00
12137 Sönderjyske - IK Start 1:2 24.6. 14:00
12092 Sigma Olomouc - Spartak Trnava 1:1 24.6. 16:00
12093 Sarpsborg 08 - Molde 5:1 24.6. 17:30
12094 AEK Larnaca - Omonia Nicosia 0:0 24.6. 18:00
12096 Admira Wacker M. - Terek Groznyj 1:0 24.6. 18:00
12100 FK Rostov - Ujpest 2:2 24.6. 18:30
12105 Sogndal - Brann 2:2 24.6. 19:00
12119 Wiener Sportklub - Wiener Neustadt 0:4 24.6. 19:00
1.poločas Výsledek datum
2006 Poltava - Stal Dněprodzerzhynsk 1:0 20.6. 16:00
2005 APOEL Nicosia - Atl.Klaipeda 1:0 20.6. 17:30
2078 Podbrezová - Skalica 0:1 21.6. 13:00
2004 Austria W. - Teuta Durres 4:0 21.6. 15:00
2007 Honvéd - Vasas Budap. 1:0 21.6. 17:00
2091 Senco Doubravka - Plzeň 0:5 21.6. 17:00
2008 IFK Helsinki - AIK Stockh. 0:2 21.6. 17:30
2092 Mannswörth - Rapid W. 0:3 21.6. 17:30
2009 Admira Wacker M. - Kapfenberg 2:0 21.6. 18:00
2010 Boh.1905 - Slovan Brat. 2:0 21.6. 18:00
2011 St.Pölten - Ujpest 1:0 21.6. 18:00
2016 Mattersburg - Senica 2:0 21.6. 19:00
2000 Chemnitzer - Vikt.Berlin 0:1 22.6. 16:00
2002 Oleksandrija - Ol.Doněck 1:0 22.6. 16:00
2008 Hammarby - Lev.Tallinn 0:2 22.6. 16:00
2009 Sturm Graz - Astra Giurgiu 1:1 22.6. 16:00
2010 Vardar Skopje - Spartak Trnava 1:1 22.6. 16:00
2011 Č.Budějovice - Znojmo 1:2 22.6. 17:00
2012 Sp.Myjava - Fastav Zlín 1:0 22.6. 17:00
2013 Mydtjylland - Esbjerg 1:0 22.6. 17:30
2058 Jablonec - Oberlausitz N. 3:1 22.6. 17:30
2016 NK Celje - Osijek 0:0 22.6. 18:00
2057 Grossbardorf - Würzb.Kickers 1:2 22.6. 18:30
2051 Sundsvall - Örebro 2:1 23.6. 15:00
2064 Austria W. - Čuk.Beograd 1:1 23.6. 17:00
2078 Helsingborg - Val.Oslo 0:1 23.6. 17:00
2006 Slavia Pr. - Lud.Razgrad 0:2 23.6. 18:00
2029 Debrecen - MFK Ružomberok 1:1 23.6. 18:00
2048 Mac.T.Aviv - Paksi 1:0 23.6. 18:00
2052 Horsens - Silkeborg 0:1 24.6. 12:00
2055 Lilleström - Stabaek 0:2 24.6. 13:00
2062 Sönderjyske - IK Start 0:2 24.6. 14:00
2006 Sigma Olomouc - Spartak Trnava 0:0 24.6. 16:00
2018 Sarpsborg 08 - Molde 3:1 24.6. 17:30
2019 AEK Larnaca - Omonia Nicosia 0:0 24.6. 18:00
2020 Admira Wacker M. - Terek Groznyj 0:0 24.6. 18:00
2029 FK Rostov - Ujpest 2:1 24.6. 18:30
2048 Sogndal - Brann 1:1 24.6. 19:00
2051 Wiener Sportklub - Wiener Neustadt 0:4 24.6. 19:00

Fotbal | 2.Brazílie

zápas Výsledek datum
1704 Avai SC - Atletico GO 1:1 22.6. 00:15
1709 Ceará CE - Oeste SP 1:0 22.6. 00:15
1715 CRB AL - Paraná PR 1:1 22.6. 00:15
1716 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1 22.6. 00:15
1718 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
1719 Tupi MG - Bahia BA 2:1 22.6. 00:15
1705 Bragantino SP - Goiás GO 0:1 22.6. 02:30
1706 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
1717 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
1723 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3 22.6. 02:30
počet branek Výsledek datum
14828 Avai SC - Atletico GO 1:1 22.6. 00:15
14831 Ceará CE - Oeste SP 1:0 22.6. 00:15
14832 CRB AL - Paraná PR 1:1 22.6. 00:15
14833 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1 22.6. 00:15
14835 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
14836 Tupi MG - Bahia BA 2:1 22.6. 00:15
14829 Bragantino SP - Goiás GO 0:1 22.6. 02:30
14830 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
14834 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
14837 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3 22.6. 02:30
počet branek Výsledek datum
14848 Avai SC - Atletico GO 1:1 22.6. 00:15
14851 Ceará CE - Oeste SP 1:0 22.6. 00:15
14852 CRB AL - Paraná PR 1:1 22.6. 00:15
14853 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1 22.6. 00:15
14855 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
14856 Tupi MG - Bahia BA 2:1 22.6. 00:15
14849 Bragantino SP - Goiás GO 0:1 22.6. 02:30
14850 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
14854 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
14857 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3 22.6. 02:30
zápas/počet branek Výsledek datum
14928 Avai SC - Atletico GO 1:1 22.6. 00:15
14931 Ceará CE - Oeste SP 1:0 22.6. 00:15
14932 CRB AL - Paraná PR 1:1 22.6. 00:15
14933 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1 22.6. 00:15
14935 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
14936 Tupi MG - Bahia BA 2:1 22.6. 00:15
14929 Bragantino SP - Goiás GO 0:1 22.6. 02:30
14930 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
14934 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
14937 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3 22.6. 02:30
dvojitá šance Výsledek datum
2392 Avai SC - Atletico GO 1:1, 0:1 22.6. 00:15
2395 Ceará CE - Oeste SP 1:0, 0:0 22.6. 00:15
2396 CRB AL - Paraná PR 1:1, 0:0 22.6. 00:15
2397 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1, 0:1 22.6. 00:15
2399 Paysandu PA - Joinville SC 1:0, 1:0 22.6. 00:15
2400 Tupi MG - Bahia BA 2:1, 1:0 22.6. 00:15
2393 Bragantino SP - Goiás GO 0:1, 0:0 22.6. 02:30
2394 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0, 0:0 22.6. 02:30
2398 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0, 0:0 22.6. 02:30
2401 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3, 1:1 22.6. 02:30
1.poločas Výsledek datum
2372 Avai SC - Atletico GO 0:1 22.6. 00:15
2375 Ceará CE - Oeste SP 0:0 22.6. 00:15
2376 CRB AL - Paraná PR 0:0 22.6. 00:15
2377 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1 22.6. 00:15
2379 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
2380 Tupi MG - Bahia BA 1:0 22.6. 00:15
2373 Bragantino SP - Goiás GO 0:0 22.6. 02:30
2374 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
2378 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
2381 Vila Nova GO - Criciúma SC 1:1 22.6. 02:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
14748 Avai SC - Atletico GO 1:1 22.6. 00:15
14751 Ceará CE - Oeste SP 1:0 22.6. 00:15
14752 CRB AL - Paraná PR 1:1 22.6. 00:15
14753 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1 22.6. 00:15
14755 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
14756 Tupi MG - Bahia BA 2:1 22.6. 00:15
14749 Bragantino SP - Goiás GO 0:1 22.6. 02:30
14750 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
14754 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
14757 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3 22.6. 02:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
14948 Avai SC - Atletico GO 1:1 22.6. 00:15
14951 Ceará CE - Oeste SP 1:0 22.6. 00:15
14952 CRB AL - Paraná PR 1:1 22.6. 00:15
14953 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1 22.6. 00:15
14955 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
14956 Tupi MG - Bahia BA 2:1 22.6. 00:15
14949 Bragantino SP - Goiás GO 0:1 22.6. 02:30
14950 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
14954 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
14957 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3 22.6. 02:30
přesný výsledek Výsledek datum
14648 Avai SC - Atletico GO 1:1 22.6. 00:15
14651 Ceará CE - Oeste SP 1:0 22.6. 00:15
14652 CRB AL - Paraná PR 1:1 22.6. 00:15
14653 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1 22.6. 00:15
14655 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
14656 Tupi MG - Bahia BA 2:1 22.6. 00:15
14649 Bragantino SP - Goiás GO 0:1 22.6. 02:30
14650 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
14654 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
14657 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3 22.6. 02:30
přesný výsledek Výsledek datum
14668 Avai SC - Atletico GO 1:1 22.6. 00:15
14671 Ceará CE - Oeste SP 1:0 22.6. 00:15
14672 CRB AL - Paraná PR 1:1 22.6. 00:15
14673 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1 22.6. 00:15
14675 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
14676 Tupi MG - Bahia BA 2:1 22.6. 00:15
14669 Bragantino SP - Goiás GO 0:1 22.6. 02:30
14670 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
14674 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
14677 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3 22.6. 02:30
přesný výsledek Výsledek datum
14688 Avai SC - Atletico GO 1:1 22.6. 00:15
14691 Ceará CE - Oeste SP 1:0 22.6. 00:15
14692 CRB AL - Paraná PR 1:1 22.6. 00:15
14693 Londrina PR - Vasco da Gama RJ 0:1 22.6. 00:15
14695 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
14696 Tupi MG - Bahia BA 2:1 22.6. 00:15
14689 Bragantino SP - Goiás GO 0:1 22.6. 02:30
14690 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
14694 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
14697 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3 22.6. 02:30
Handicap 0:1 Výsledek datum
12344 Ceará CE - Oeste SP 1:0 22.6. 00:15
12347 CRB AL - Paraná PR 1:1 22.6. 00:15
12363 Paysandu PA - Joinville SC 1:0 22.6. 00:15
12018 Bragantino SP - Goiás GO 0:1 22.6. 02:30
12343 Brasil Pelotas RS - Náutico PE 0:0 22.6. 02:30
12348 Luverdense MT - Sampaio Correa MA 0:0 22.6. 02:30
12365 Vila Nova GO - Criciúma SC 2:3 22.6. 02:30
Handicap 1:0 Výsledek datum
12002 Tupi MG - Bahia BA 2:1 22.6. 00:15

Fotbal | Copa America

zápas Výsledek datum
1300 USA - Argentina 0:4 22.6. 03:00
1301 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00
Postup Výsledek datum
12608 Kolumbie - Chile 2 23.6. 02:00
počet branek Výsledek datum
12362 USA - Argentina 0:4 22.6. 03:00
12364 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00
počet branek Výsledek datum
12369 USA - Argentina 0:4 22.6. 03:00
12382 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00
zápas/počet branek Výsledek datum
12544 USA - Argentina 0:4 22.6. 03:00
12549 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00
dvojitá šance Výsledek datum
2002 USA - Argentina 0:4, 0:2 22.6. 03:00
2003 Kolumbie - Chile 0:2, 0:2 23.6. 02:00
1.poločas Výsledek datum
2000 USA - Argentina 0:2 22.6. 03:00
2001 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
12055 USA - Argentina 0:4 22.6. 03:00
12057 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
12733 USA - Argentina 0:4 22.6. 03:00
12749 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
12020 USA - Argentina 0:4 22.6. 03:00
12023 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00
poločas/zápas Výsledek datum
12004 USA - Argentina 0:4, 0:2 22.6. 03:00
12005 Kolumbie - Chile 0:2, 0:2 23.6. 02:00
přesný výsledek Výsledek datum
12006 USA - Argentina 0:4 22.6. 03:00
12007 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00
přesný výsledek Výsledek datum
12009 USA - Argentina 0:4 22.6. 03:00
12010 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00
přesný výsledek Výsledek datum
12011 USA - Argentina 0:4 22.6. 03:00
12012 Kolumbie - Chile 0:2 23.6. 02:00

Fotbal | 1.Singapur

zápas Výsledek datum
721 Hougang-Warriors 1:3 23.6. 14:00
722 Home Utd.-Geylang Int. 1:2 23.6. 14:00
720 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 1:4 24.6. 14:00
723 Tampines-Albirex Niigata 1:0 24.6. 14:00
počet branek Výsledek datum
14429 Hougang-Warriors 1:3 23.6. 14:00
14430 Home Utd.-Geylang Int. 1:2 23.6. 14:00
14428 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 1:4 24.6. 14:00
14431 Tampines-Albirex Niigata 1:0 24.6. 14:00
počet branek Výsledek datum
14433 Hougang-Warriors 1:3 23.6. 14:00
14434 Home Utd.-Geylang Int. 1:2 23.6. 14:00
14432 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 1:4 24.6. 14:00
14435 Tampines-Albirex Niigata 1:0 24.6. 14:00
zápas/počet branek Výsledek datum
14449 Hougang-Warriors 1:3 23.6. 14:00
14450 Home Utd.-Geylang Int. 1:2 23.6. 14:00
14448 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 1:4 24.6. 14:00
14451 Tampines-Albirex Niigata 1:0 24.6. 14:00
dvojitá šance Výsledek datum
2302 Hougang-Warriors 1:3, 1:0 23.6. 14:00
2303 Home Utd.-Geylang Int. 1:2, 0:0 23.6. 14:00
2301 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 1:4, 0:2 24.6. 14:00
2304 Tampines-Albirex Niigata 1:0, 0:0 24.6. 14:00
1.poločas Výsledek datum
2295 Hougang-Warriors 1:0 23.6. 14:00
2296 Home Utd.-Geylang Int. 0:0 23.6. 14:00
2294 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 0:2 24.6. 14:00
2297 Tampines-Albirex Niigata 0:0 24.6. 14:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
14413 Hougang-Warriors 1:3 23.6. 14:00
14414 Home Utd.-Geylang Int. 1:2 23.6. 14:00
14412 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 1:4 24.6. 14:00
14415 Tampines-Albirex Niigata 1:0 24.6. 14:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
14453 Hougang-Warriors 1:3 23.6. 14:00
14454 Home Utd.-Geylang Int. 1:2 23.6. 14:00
14452 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 1:4 24.6. 14:00
14455 Tampines-Albirex Niigata 1:0 24.6. 14:00
přesný výsledek Výsledek datum
14393 Hougang-Warriors 1:3 23.6. 14:00
14394 Home Utd.-Geylang Int. 1:2 23.6. 14:00
14392 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 1:4 24.6. 14:00
14395 Tampines-Albirex Niigata 1:0 24.6. 14:00
přesný výsledek Výsledek datum
14397 Hougang-Warriors 1:3 23.6. 14:00
14398 Home Utd.-Geylang Int. 1:2 23.6. 14:00
14396 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 1:4 24.6. 14:00
14399 Tampines-Albirex Niigata 1:0 24.6. 14:00
přesný výsledek Výsledek datum
14401 Hougang-Warriors 1:3 23.6. 14:00
14402 Home Utd.-Geylang Int. 1:2 23.6. 14:00
14400 Balestier Khalsa-Brunei DPMM 1:4 24.6. 14:00
14403 Tampines-Albirex Niigata 1:0 24.6. 14:00

Fotbal | Finský pohár

zápas Výsledek datum
250 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6 23.6. 17:30
251 Lahti - HJK Helsinki 0:3 23.6. 17:30
Postup Výsledek datum
12201 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 2 23.6. 17:30
12202 Lahti - HJK Helsinki 2 23.6. 17:30
počet branek Výsledek datum
12229 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6 23.6. 17:30
12234 Lahti - HJK Helsinki 0:3 23.6. 17:30
počet branek Výsledek datum
12237 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6 23.6. 17:30
12261 Lahti - HJK Helsinki 0:3 23.6. 17:30
zápas/počet branek Výsledek datum
12312 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6 23.6. 17:30
12314 Lahti - HJK Helsinki 0:3 23.6. 17:30
dvojitá šance Výsledek datum
2020 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6, 0:3 23.6. 17:30
2023 Lahti - HJK Helsinki 0:3, 0:1 23.6. 17:30
1.poločas Výsledek datum
2018 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 0:3 23.6. 17:30
2019 Lahti - HJK Helsinki 0:1 23.6. 17:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
12174 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6 23.6. 17:30
12196 Lahti - HJK Helsinki 0:3 23.6. 17:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
12315 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6 23.6. 17:30
12316 Lahti - HJK Helsinki 0:3 23.6. 17:30
Handicap 1:0 Výsledek datum
12317 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6 23.6. 17:30
12319 Lahti - HJK Helsinki 0:3 23.6. 17:30
přesný výsledek Výsledek datum
12093 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6 23.6. 17:30
12094 Lahti - HJK Helsinki 0:3 23.6. 17:30
přesný výsledek Výsledek datum
12096 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6 23.6. 17:30
12099 Lahti - HJK Helsinki 0:3 23.6. 17:30
přesný výsledek Výsledek datum
12100 Haka Valkeakoski - Seinäjoen 1:6 23.6. 17:30
12134 Lahti - HJK Helsinki 0:3 23.6. 17:30

Fotbal | 1.Island

zápas Výsledek datum
320 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
325 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2 23.6. 21:15
počet branek Výsledek datum
13418 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
13436 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2 23.6. 21:15
počet branek Výsledek datum
13446 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
13464 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2 23.6. 21:15
zápas/počet branek Výsledek datum
13729 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
13741 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2 23.6. 21:15
dvojitá šance Výsledek datum
2219 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0, 1:0 23.6. 20:00
2227 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2, 0:0 23.6. 21:15
1.poločas Výsledek datum
2213 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
2218 KR Reykjavík-IA Akranes 0:0 23.6. 21:15
oba týmy dají gól Výsledek datum
13332 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
13341 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2 23.6. 21:15
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
13745 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
13753 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2 23.6. 21:15
Handicap 0:1 Výsledek datum
12577 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
12578 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2 23.6. 21:15
přesný výsledek Výsledek datum
13286 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
13291 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2 23.6. 21:15
přesný výsledek Výsledek datum
13292 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
13298 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2 23.6. 21:15
přesný výsledek Výsledek datum
13299 Stjarnan-Vestmannaeyjar 1:0 23.6. 20:00
13306 KR Reykjavík-IA Akranes 1:2 23.6. 21:15

Fotbal | 1.Irsko

zápas Výsledek datum
300 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
301 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
302 Dundalk-St.Patrick s 2:0 24.6. 20:45
305 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
303 Longford-Finn Harps 0:2 24.6. 21:00
304 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00
počet branek Výsledek datum
13240 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
13241 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
13243 Dundalk-St.Patrick s 2:0 24.6. 20:45
13247 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
13244 Longford-Finn Harps 0:2 24.6. 21:00
13245 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00
počet branek Výsledek datum
13248 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
13249 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
13250 Dundalk-St.Patrick s 2:0 24.6. 20:45
13253 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
13251 Longford-Finn Harps 0:2 24.6. 21:00
13252 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00
zápas/počet branek Výsledek datum
13274 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
13275 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
13276 Dundalk-St.Patrick s 2:0 24.6. 20:45
13279 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
13277 Longford-Finn Harps 0:2 24.6. 21:00
13278 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00
dvojitá šance Výsledek datum
2198 Boh.Dublin-Galway U. 1:1, 1:1 24.6. 20:45
2199 Derry-Wexford 1:0, 1:0 24.6. 20:45
2209 Dundalk-St.Patrick s 2:0, 0:0 24.6. 20:45
2212 Sligo-Bray 0:0, 0:0 24.6. 20:45
2210 Longford-Finn Harps 0:2, 0:1 24.6. 21:00
2211 Shamrock-Cork C. 0:0, 0:0 24.6. 21:00
1.poločas Výsledek datum
2183 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
2184 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
2185 Dundalk-St.Patrick s 0:0 24.6. 20:45
2188 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
2186 Longford-Finn Harps 0:1 24.6. 21:00
2187 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
13183 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
13184 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
13185 Dundalk-St.Patrick s 2:0 24.6. 20:45
13195 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
13193 Longford-Finn Harps 0:2 24.6. 21:00
13194 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
13280 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
13281 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
13282 Dundalk-St.Patrick s 2:0 24.6. 20:45
13285 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
13283 Longford-Finn Harps 0:2 24.6. 21:00
13284 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
12383 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
12385 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
12386 Dundalk-St.Patrick s 2:0 24.6. 20:45
12388 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
12387 Longford-Finn Harps 0:2 24.6. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
13109 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
13110 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
13119 Dundalk-St.Patrick s 2:0 24.6. 20:45
13123 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
13120 Longford-Finn Harps 0:2 24.6. 21:00
13121 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
13124 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
13127 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
13128 Dundalk-St.Patrick s 2:0 24.6. 20:45
13136 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
13129 Longford-Finn Harps 0:2 24.6. 21:00
13135 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
13137 Boh.Dublin-Galway U. 1:1 24.6. 20:45
13143 Derry-Wexford 1:0 24.6. 20:45
13144 Dundalk-St.Patrick s 2:0 24.6. 20:45
13152 Sligo-Bray 0:0 24.6. 20:45
13145 Longford-Finn Harps 0:2 24.6. 21:00
13151 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
12371 Shamrock-Cork C. 0:0 24.6. 21:00