Výsledky

Fotbal | 2.Španělsko

zápas Výsledek datum
1083 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
1115 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00
počet branek Výsledek datum
26649 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
24474 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00
počet branek Výsledek datum
26650 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
24475 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00
zápas/počet branek Výsledek datum
26653 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
24478 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00
zápas/počet branek Výsledek datum
26654 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
24479 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00
zápas/počet branek Výsledek datum
26655 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
24480 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00
dvojitá šance Výsledek datum
26656 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1, 0:0 14.1. 20:00
24481 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2, 0:1 18.1. 19:00
1.poločas Výsledek datum
26657 Atl.Sevilla - Osasuna 0:0 14.1. 20:00
24482 Osasuna - Gim.Tarragona 0:1 18.1. 19:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
26663 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
24488 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
26664 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
24489 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
26666 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
24491 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
26667 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
24492 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
26668 Atl.Sevilla - Osasuna 0:1 14.1. 20:00
24493 Osasuna - Gim.Tarragona 0:2 18.1. 19:00

Fotbal | Mistrovství Afrických národů

zápas Výsledek datum
313 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
315 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
316 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
318 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
357 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
362 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
373 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
445 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
446 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
počet branek Výsledek datum
13642 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14061 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14299 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
14906 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15009 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15123 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
15644 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16077 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16156 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
počet branek Výsledek datum
13643 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14062 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14300 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
14907 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15010 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15124 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
15645 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16082 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16157 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
zápas/počet branek Výsledek datum
13646 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14088 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14304 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
14910 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15018 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15273 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
15648 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16086 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16160 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
zápas/počet branek Výsledek datum
13647 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14089 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14306 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
14911 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15066 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15274 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
15649 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16087 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16161 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
zápas/počet branek Výsledek datum
13648 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14090 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14348 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
14912 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15067 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15275 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
15650 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16103 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16162 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
dvojitá šance Výsledek datum
2287 Zambie - Uganda 3:1, 1:1 14.1. 20:30
2289 Libye - Rovník.Guinea 3:0, 2:0 15.1. 17:30
2291 Nigérie - Rwanda 0:0, 0:0 15.1. 20:30
2295 Angola - Burkina Faso 0:0, 0:0 16.1. 17:30
2297 Kamerun - Kongo 0:1, 0:0 16.1. 20:30
2301 Maroko - Guinea 3:1, 1:1 17.1. 17:30
2303 Súdán - Mauretánie 1:0, 1:0 17.1. 20:30
2305 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2, 0:1 18.1. 17:30
2307 Uganda - Namibie 0:1, 0:0 18.1. 20:30
1.poločas Výsledek datum
2288 Zambie - Uganda 1:1 14.1. 20:30
2290 Libye - Rovník.Guinea 2:0 15.1. 17:30
2293 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
2296 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
2298 Kamerun - Kongo 0:0 16.1. 20:30
2302 Maroko - Guinea 1:1 17.1. 17:30
2304 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
2306 Pobř.slonoviny - Zambie 0:1 18.1. 17:30
2308 Uganda - Namibie 0:0 18.1. 20:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
13908 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14180 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14894 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
14958 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15079 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15389 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
15793 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16115 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16174 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
13909 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14184 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14895 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
14959 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15107 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15390 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
15794 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16116 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16175 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
13910 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14187 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14896 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
14960 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15108 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15391 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
15797 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16139 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16176 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
Handicap 0:1 Výsledek datum
12537 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
12211 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
12212 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
13646 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
12119 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
12126 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
14964 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
Handicap 1:0 Výsledek datum
12538 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
13645 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
14963 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
14965 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
poločas/zápas Výsledek datum
19398 Zambie - Uganda 3:1, 1:1 14.1. 20:30
19402 Libye - Rovník.Guinea 3:0, 2:0 15.1. 17:30
19406 Nigérie - Rwanda 0:0, 0:0 15.1. 20:30
19410 Angola - Burkina Faso 0:0, 0:0 16.1. 17:30
19417 Kamerun - Kongo 0:1, 0:0 16.1. 20:30
19423 Maroko - Guinea 3:1, 1:1 17.1. 17:30
19427 Súdán - Mauretánie 1:0, 1:0 17.1. 20:30
19431 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2, 0:1 18.1. 17:30
19480 Uganda - Namibie 0:1, 0:0 18.1. 20:30
přesný výsledek Výsledek datum
13921 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14194 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14903 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
15005 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15120 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15617 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
16064 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16153 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16184 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
přesný výsledek Výsledek datum
14034 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14297 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14904 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
15006 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15121 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15624 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
16073 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16154 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16204 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30
přesný výsledek Výsledek datum
14035 Zambie - Uganda 3:1 14.1. 20:30
14298 Libye - Rovník.Guinea 3:0 15.1. 17:30
14905 Nigérie - Rwanda 0:0 15.1. 20:30
15007 Angola - Burkina Faso 0:0 16.1. 17:30
15122 Kamerun - Kongo 0:1 16.1. 20:30
15625 Maroko - Guinea 3:1 17.1. 17:30
16076 Súdán - Mauretánie 1:0 17.1. 20:30
16155 Pobř.slonoviny - Zambie 0:2 18.1. 17:30
16205 Uganda - Namibie 0:1 18.1. 20:30

Fotbal | 1.Španělsko

zápas Výsledek datum
222 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
192 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
počet branek Výsledek datum
3016 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
2604 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
počet branek Výsledek datum
3017 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
2605 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
počet branek Výsledek datum
3437 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
3438 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
zápas/počet branek Výsledek datum
17169 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
11495 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
zápas/počet branek Výsledek datum
17170 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
11496 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
zápas/počet branek Výsledek datum
17171 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
11497 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
dvojitá šance Výsledek datum
3020 S.Sebastian - Barcelona 2:4, 2:1 14.1. 20:45
2612 Betis - Leganes 3:2, 2:1 15.1. 21:00
1.poločas Výsledek datum
3021 S.Sebastian - Barcelona 2:1 14.1. 20:45
2613 Betis - Leganes 2:1 15.1. 21:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
3024 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
2620 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
17206 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
11532 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
17207 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
11533 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
10856 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
poločas/zápas Výsledek datum
3026 S.Sebastian - Barcelona 2:4, 2:1 14.1. 20:45
2624 Betis - Leganes 3:2, 2:1 15.1. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
17234 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
11567 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
17235 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
11568 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
17236 S.Sebastian - Barcelona 2:4 14.1. 20:45
11569 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
10858 Betis - Leganes 3:2 15.1. 21:00

Fotbal | 1.Francie

zápas Výsledek datum
175 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
227 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
267 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
269 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
223 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
224 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
228 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
229 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
268 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
271 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
270 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
počet branek Výsledek datum
2699 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
3410 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
3466 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
3490 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
3360 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
3394 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
3422 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
3454 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
3478 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
3514 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
3502 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
počet branek Výsledek datum
2704 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
3411 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
3467 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
3491 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
3361 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
3395 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
3423 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
3455 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
3479 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
3515 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
3503 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
počet branek Výsledek datum
2776 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
3441 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
3444 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
3446 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
3439 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
3440 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
3442 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
3443 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
3445 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
3448 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
3447 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
zápas/počet branek Výsledek datum
13993 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
31152 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
31350 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
31482 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
31020 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
31086 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
31218 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
31284 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
31416 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
31614 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
31548 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
zápas/počet branek Výsledek datum
13994 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
31153 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
31351 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
31483 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
31021 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
31087 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
31219 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
31285 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
31417 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
31615 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
31549 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
zápas/počet branek Výsledek datum
13995 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
31154 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
31352 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
31484 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
31022 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
31088 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
31220 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
31286 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
31418 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
31616 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
31550 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
dvojitá šance Výsledek datum
2707 Nantes - Paris SG 0:1, 0:1 14.1. 21:00
3414 Bordeaux - Caen 0:2, 0:0 16.1. 19:00
3470 Marseille - Strasbourg 2:0, 0:0 16.1. 19:00
3494 Monaco - Nice 2:2, 1:0 16.1. 21:00
3364 Amiens SC - Montpellier 1:1, 0:1 17.1. 19:00
3398 Angers - Troyes 3:1, 1:0 17.1. 19:00
3426 Guingamp - Lyon 0:2, 0:1 17.1. 19:00
3458 Lille - Rennes 1:2, 1:0 17.1. 19:00
3482 Metz - St.Etienne 3:0, 2:0 17.1. 19:00
3518 Toulouse - Nantes 1:1, 0:1 17.1. 19:00
3506 Paris SG - Dijon 8:0, 4:0 17.1. 21:00
1.poločas Výsledek datum
2708 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
3415 Bordeaux - Caen 0:0 16.1. 19:00
3471 Marseille - Strasbourg 0:0 16.1. 19:00
3495 Monaco - Nice 1:0 16.1. 21:00
3365 Amiens SC - Montpellier 0:1 17.1. 19:00
3399 Angers - Troyes 1:0 17.1. 19:00
3427 Guingamp - Lyon 0:1 17.1. 19:00
3459 Lille - Rennes 1:0 17.1. 19:00
3483 Metz - St.Etienne 2:0 17.1. 19:00
3519 Toulouse - Nantes 0:1 17.1. 19:00
3507 Paris SG - Dijon 4:0 17.1. 21:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
2721 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
3418 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
3474 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
3498 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
3368 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
3406 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
3450 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
3462 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
3486 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
3522 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
3510 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
14005 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
31164 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
31362 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
31494 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
31032 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
31098 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
31230 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
31296 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
31428 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
31626 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
31560 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
14006 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
31165 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
31363 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
31495 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
31033 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
31099 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
31231 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
31297 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
31429 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
31627 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
31561 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
poločas/zápas Výsledek datum
2725 Nantes - Paris SG 0:1, 0:1 14.1. 21:00
3420 Bordeaux - Caen 0:2, 0:0 16.1. 19:00
3476 Marseille - Strasbourg 2:0, 0:0 16.1. 19:00
3500 Monaco - Nice 2:2, 1:0 16.1. 21:00
3392 Amiens SC - Montpellier 1:1, 0:1 17.1. 19:00
3408 Angers - Troyes 3:1, 1:0 17.1. 19:00
3452 Guingamp - Lyon 0:2, 0:1 17.1. 19:00
3464 Lille - Rennes 1:2, 1:0 17.1. 19:00
3488 Metz - St.Etienne 3:0, 2:0 17.1. 19:00
3524 Toulouse - Nantes 1:1, 0:1 17.1. 19:00
3512 Paris SG - Dijon 8:0, 4:0 17.1. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
14033 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
31192 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
31390 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
31522 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
31060 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
31126 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
31258 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
31324 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
31456 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
31654 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
31588 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
14036 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
31193 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
31391 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
31523 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
31061 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
31127 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
31259 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
31325 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
31457 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
31655 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
31589 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
14037 Nantes - Paris SG 0:1 14.1. 21:00
31194 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
31392 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
31524 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
31062 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
31128 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
31260 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
31326 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
31458 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
31656 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
31590 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
10610 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
10711 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
10743 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
10604 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
10609 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
10707 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
10709 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
10717 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
10750 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
10745 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
10783 Bordeaux - Caen 0:2 16.1. 19:00
10786 Marseille - Strasbourg 2:0 16.1. 19:00
10792 Monaco - Nice 2:2 16.1. 21:00
10857 Amiens SC - Montpellier 1:1 17.1. 19:00
10751 Angers - Troyes 3:1 17.1. 19:00
10784 Guingamp - Lyon 0:2 17.1. 19:00
10785 Lille - Rennes 1:2 17.1. 19:00
10787 Metz - St.Etienne 3:0 17.1. 19:00
10829 Toulouse - Nantes 1:1 17.1. 19:00
10793 Paris SG - Dijon 8:0 17.1. 21:00

Fotbal | 1.Portugalsko

zápas Výsledek datum
572 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
571 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
568 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
počet branek Výsledek datum
19490 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19016 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18668 Estoril - FC Porto 1:0 15.1. 22:00
počet branek Výsledek datum
19491 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19021 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18683 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
počet branek Výsledek datum
19510 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19022 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18684 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
zápas/počet branek Výsledek datum
19513 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19034 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18687 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
zápas/počet branek Výsledek datum
19514 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19035 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18688 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
zápas/počet branek Výsledek datum
19515 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19036 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18689 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
dvojitá šance Výsledek datum
3132 Sporting - Aves 3:0, 1:0 14.1. 21:15
3130 Moreira - Setúbal 2:2, 1:2 15.1. 20:00
3124 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
1.poločas Výsledek datum
3133 Sporting - Aves 1:0 14.1. 21:15
3131 Moreira - Setúbal 1:2 15.1. 20:00
3125 Estoril - FC Porto 1:0 15.1. 22:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
19527 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19069 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18701 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
19560 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19137 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18702 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
19561 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19138 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18703 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
10060 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
10058 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
poločas/zápas Výsledek datum
19567 Sporting - Aves 3:0, 1:0 14.1. 21:15
19140 Moreira - Setúbal 2:2, 1:2 15.1. 20:00
18705 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
přesný výsledek Výsledek datum
19661 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19168 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18744 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
přesný výsledek Výsledek datum
19662 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19169 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18745 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
přesný výsledek Výsledek datum
19663 Sporting - Aves 3:0 14.1. 21:15
19170 Moreira - Setúbal 2:2 15.1. 20:00
18746 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
10066 Estoril - FC Porto 15.1. 22:00

Fotbal | AFC Championship do 23 let

zápas Výsledek datum
1553 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
1554 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
563 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
577 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
578 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
579 S.Arábie - Malajsie 0:1 16.1. 12:30
580 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
581 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
308 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
309 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
počet branek Výsledek datum
28869 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
28888 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35706 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
35726 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
35746 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
35766 S.Arábie - Malajsie 0:1 16.1. 12:30
35786 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
35806 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12247 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12323 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
počet branek Výsledek datum
28870 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
28889 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35707 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
35727 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
35747 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
35767 S.Arábie - Malajsie 0:1 16.1. 12:30
35787 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
35807 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12249 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12331 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
zápas/počet branek Výsledek datum
28873 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
28892 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35710 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
35730 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
35750 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
35790 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
35810 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12254 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12337 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
zápas/počet branek Výsledek datum
28874 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
28893 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35711 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
35731 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
35751 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
35791 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
35811 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12255 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12339 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
zápas/počet branek Výsledek datum
35700 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
35703 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35712 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
35732 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
35752 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
35792 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
35812 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12256 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12340 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
dvojitá šance Výsledek datum
28876 Čína - Katar 1:2, 1:1 15.1. 09:00
28895 Uzbekistán - Omán 1:0, 1:0 15.1. 09:00
35713 Japonsko - KLDR 3:1, 2:0 16.1. 09:00
35733 Thajsko - Palestina 1:5, 1:4 16.1. 09:00
35753 Irák - Jordánsko 1:0, 0:0 16.1. 12:30
35773 S.Arábie - Malajsie 0:1, 0:1 16.1. 12:30
35793 J.Korea - Austrálie 3:2, 2:0 17.1. 12:30
35813 Sýrie - Vietnam 0:0, 0:0 17.1. 12:30
12257 Japonsko - Uzbekistán 0:4, 0:3 19.1. 09:00
12347 Katar - Palestina 3:2, 2:0 19.1. 12:30
1.poločas Výsledek datum
3390 Čína - Katar 1:1 15.1. 09:00
3391 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35714 Japonsko - KLDR 2:0 16.1. 09:00
35734 Thajsko - Palestina 1:4 16.1. 09:00
35754 Irák - Jordánsko 0:0 16.1. 12:30
35774 S.Arábie - Malajsie 0:1 16.1. 12:30
35794 J.Korea - Austrálie 2:0 17.1. 12:30
35814 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12258 Japonsko - Uzbekistán 0:3 19.1. 09:00
12350 Katar - Palestina 2:0 19.1. 12:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
28882 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
28901 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35720 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
35740 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
35760 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
35780 S.Arábie - Malajsie 0:1 16.1. 12:30
35800 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
35820 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12288 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12356 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
35702 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
35705 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35721 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
35741 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
35761 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
35801 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
35821 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12302 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12357 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
Handicap 0:1 Výsledek datum
12205 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
12206 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
13647 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
13649 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
13650 S.Arábie - Malajsie 0:1 16.1. 12:30
12521 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12529 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
přesný výsledek Výsledek datum
28885 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
28904 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35723 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
35743 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
35763 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
35783 S.Arábie - Malajsie 0:1 16.1. 12:30
35803 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
35823 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12310 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12359 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
přesný výsledek Výsledek datum
28886 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
28905 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35724 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
35744 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
35764 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
35784 S.Arábie - Malajsie 0:1 16.1. 12:30
35804 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
35824 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12313 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12360 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
přesný výsledek Výsledek datum
28887 Čína - Katar 1:2 15.1. 09:00
28906 Uzbekistán - Omán 1:0 15.1. 09:00
35725 Japonsko - KLDR 3:1 16.1. 09:00
35745 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
35765 Irák - Jordánsko 1:0 16.1. 12:30
35785 S.Arábie - Malajsie 0:1 16.1. 12:30
35805 J.Korea - Austrálie 3:2 17.1. 12:30
35825 Sýrie - Vietnam 0:0 17.1. 12:30
12322 Japonsko - Uzbekistán 0:4 19.1. 09:00
12361 Katar - Palestina 3:2 19.1. 12:30
Handicap 1:0 Výsledek datum
13648 Thajsko - Palestina 1:5 16.1. 09:00
Postup Výsledek datum
12446 Japonsko - Uzbekistán 2 19.1. 09:00
12448 Katar - Palestina 1 19.1. 12:30

Fotbal | Přátelská utkání klubů

zápas Výsledek datum
1304 LASK Linz - Vaduz 1:0 15.1. 13:00
1322 Liefering - Wolfsberger 3:3 15.1. 14:00
1323 Duisburg - Beijing Gouan 2:2 15.1. 15:00
1324 FC Botosani - Bal.Kaliningrad 1:2 15.1. 15:30
1325 Ortmann - Neudorfl 4:2 15.1. 20:00
1300 Podbrezová - Pohronie 1:3 16.1. 13:00
1303 Kelantan - Persija Jakarta 1:0 16.1. 13:00
1329 Sigma Olomouc - Hr.Králové 7:3 16.1. 14:00
1337 Ml.Boleslav - Vltavín 3:1 16.1. 14:00
1338 Mattersburg - Ulsan Hyundai 2:2 16.1. 16:00
1304 Nove Mesto Nad Vahom - Nitra 1:4 16.1. 16:00
1324 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
1322 Dudelange - Saarbrücken 1:3 16.1. 17:00
1340 Kolding IF - Sonderjyske 0:3 16.1. 17:30
1341 Admira Wacker M. - Ebreichsdorf 4:0 16.1. 18:00
1342 Aue - R.W. Erfurt 0:1 16.1. 18:00
1343 Traiskirchen - St.Pölten 1:2 16.1. 18:00
1323 Nömme Kalju - Paide 6:1 16.1. 18:30
1359 Karviná - Třinec 1:0 17.1. 11:00
1360 Ústí n.L. - Teplice 3:3 17.1. 11:00
1324 DAC Dun.Streda - Inter Bratislava 5:0 17.1. 12:00
1366 Gabala FC - FC Zürich 0:1 17.1. 13:30
1328 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
1363 Brondby - Fremad Amager 2:1 17.1. 14:00
1364 L.Mikuláš - Tatran Prešov 1:1 17.1. 14:00
1325 Lok.Zagreb - ND Gorica 1:1 17.1. 14:00
1335 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
1365 Ried - Příbram 0:0 17.1. 14:30
1346 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
1367 Pescara - FC Lugano 3:1 17.1. 15:00
1339 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
1358 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00
1370 Aarhus GF - Brabrand 2:0 17.1. 16:00
1372 Darmstadt - Greuther Furth 2:2 17.1. 16:00
1326 Domžale - ND Ilirija 2:2 17.1. 17:00
1373 Union Berlin - Ingolstadt 1:1 17.1. 17:30
1323 Bochum - St.Pauli 1:1 17.1. 18:00
1329 Rosenborg - Kolstad 4:1 17.1. 18:00
1375 1.FC Kaiserslautern - Midtjylland 1:0 17.1. 18:30
1340 FC Köbenh. - Velje 4:0 18.1. 13:00
1338 Silkeborg - Horsens 2:0 18.1. 14:00
1337 Wolfsberger - Rud.Velenje 1:0 18.1. 14:00
1342 Rapid W. - Beijing Renhe 4:2 18.1. 15:00
1343 Din.Moskva - Gaz M.Medias 1:0 18.1. 15:00
1344 FC Botosani - FK Tosno 2:2 18.1. 15:00
1368 Lok.Moskva - Luzern 0:3 18.1. 16:00
1371 Sp.Moskva - Shanghai Sipg 0:1 18.1. 16:00
1300 Rubin Kazaň - Lok.Taškent 0:0 19.1. 11:00
1302 Zira FK - Keshla FK 1:2 19.1. 12:00
1323 Nowy Sacz - Zemp.Michalovce 1:1 19.1. 12:30
1306 Midtjylland - Hobro 2:2 19.1. 13:00
1324 Sonderjyske - Fredericia 2:3 19.1. 13:00
1325 Stabaek - Kongsvinger 7:1 19.1. 13:00
1326 Liefering - Regensburg 1:5 19.1. 14:00
1328 Lilleström - Strömmen 4:0 19.1. 14:00
1329 MFK Ružomberok - Vítkovice 3:2 19.1. 14:00
1346 Heidenheim - A.Lustenau 1:0 19.1. 14:00
1358 Dresden - Ml.Boleslav 1:4 19.1. 14:00
1335 Notodden - Sandefjord 1:2 19.1. 15:00
1337 Thun - Schaffhausen 4:1 19.1. 15:00
1338 Dyn.Kyjev - St.Gallen 0:2 19.1. 16:30
1339 Mattersburg - Servette 1:1 19.1. 16:30
počet branek Výsledek datum
12046 LASK Linz - Vaduz 1:0 15.1. 13:00
12146 Liefering - Wolfsberger 3:3 15.1. 14:00
12197 Duisburg - Beijing Gouan 2:2 15.1. 15:00
12088 FC Botosani - Bal.Kaliningrad 1:2 15.1. 15:30
12204 Ortmann - Neudorfl 4:2 15.1. 20:00
12127 Podbrezová - Pohronie 1:3 16.1. 13:00
12142 Kelantan - Persija Jakarta 1:0 16.1. 13:00
12475 Sigma Olomouc - Hr.Králové 7:3 16.1. 14:00
12513 Ml.Boleslav - Vltavín 3:1 16.1. 14:00
12515 Mattersburg - Ulsan Hyundai 2:2 16.1. 16:00
12147 Nove Mesto Nad Vahom - Nitra 1:4 16.1. 16:00
12306 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
12174 Dudelange - Saarbrücken 1:3 16.1. 17:00
12529 Admira Wacker M. - Ebreichsdorf 4:0 16.1. 18:00
12531 Aue - R.W. Erfurt 0:1 16.1. 18:00
12792 Traiskirchen - St.Pölten 1:2 16.1. 18:00
12251 Nömme Kalju - Paide 6:1 16.1. 18:30
19988 Karviná - Třinec 1:0 17.1. 11:00
19990 Ústí n.L. - Teplice 3:3 17.1. 11:00
13331 DAC Dun.Streda - Inter Bratislava 5:0 17.1. 12:00
19998 Gabala FC - FC Zürich 0:1 17.1. 13:30
19698 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
19992 Brondby - Fremad Amager 2:1 17.1. 14:00
19994 L.Mikuláš - Tatran Prešov 1:1 17.1. 14:00
13353 Lok.Zagreb - ND Gorica 1:1 17.1. 14:00
19728 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
19996 Ried - Příbram 0:0 17.1. 14:30
19861 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
20000 Pescara - FC Lugano 3:1 17.1. 15:00
19756 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
19926 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00
20004 Aarhus GF - Brabrand 2:0 17.1. 16:00
20008 Darmstadt - Greuther Furth 2:2 17.1. 16:00
13378 Domžale - ND Ilirija 2:2 17.1. 17:00
20013 Union Berlin - Ingolstadt 1:1 17.1. 17:30
13324 Bochum - St.Pauli 1:1 17.1. 18:00
13397 Rosenborg - Kolstad 4:1 17.1. 18:00
20017 1.FC Kaiserslautern - Midtjylland 1:0 17.1. 18:30
13420 FC Köbenh. - Velje 4:0 18.1. 13:00
13408 Silkeborg - Horsens 2:0 18.1. 14:00
13456 Wolfsberger - Rud.Velenje 1:0 18.1. 14:00
13432 Rapid W. - Beijing Renhe 4:2 18.1. 15:00
13434 Din.Moskva - Gaz M.Medias 1:0 18.1. 15:00
13437 FC Botosani - FK Tosno 2:2 18.1. 15:00
13443 Lok.Moskva - Luzern 0:3 18.1. 16:00
13454 Sp.Moskva - Shanghai Sipg 0:1 18.1. 16:00
12151 Rubin Kazaň - Lok.Taškent 0:0 19.1. 11:00
12216 Zira FK - Keshla FK 1:2 19.1. 12:00
12223 Nowy Sacz - Zemp.Michalovce 1:1 19.1. 12:30
12218 Midtjylland - Hobro 2:2 19.1. 13:00
12225 Sonderjyske - Fredericia 2:3 19.1. 13:00
12235 Stabaek - Kongsvinger 7:1 19.1. 13:00
12241 Liefering - Regensburg 1:5 19.1. 14:00
12243 Lilleström - Strömmen 4:0 19.1. 14:00
12250 MFK Ružomberok - Vítkovice 3:2 19.1. 14:00
13675 Heidenheim - A.Lustenau 1:0 19.1. 14:00
13676 Dresden - Ml.Boleslav 1:4 19.1. 14:00
12275 Notodden - Sandefjord 1:2 19.1. 15:00
12368 Thun - Schaffhausen 4:1 19.1. 15:00
12370 Dyn.Kyjev - St.Gallen 0:2 19.1. 16:30
12372 Mattersburg - Servette 1:1 19.1. 16:30
1.poločas Výsledek datum
2018 LASK Linz - Vaduz 1:0 15.1. 13:00
2036 Liefering - Wolfsberger 2:2 15.1. 14:00
2283 Duisburg - Beijing Gouan 0:1 15.1. 15:00
2284 FC Botosani - Bal.Kaliningrad 0:2 15.1. 15:30
2285 Ortmann - Neudorfl 2:2 15.1. 20:00
2038 Podbrezová - Pohronie 0:1 16.1. 13:00
2284 Kelantan - Persija Jakarta 0:0 16.1. 13:00
2570 Sigma Olomouc - Hr.Králové 2:0 16.1. 14:00
2572 Ml.Boleslav - Vltavín 1:0 16.1. 14:00
2582 Mattersburg - Ulsan Hyundai 1:1 16.1. 16:00
2285 Nove Mesto Nad Vahom - Nitra 0:1 16.1. 16:00
2291 St.Gallen - Sturm Graz 0:1 16.1. 16:00
2287 Dudelange - Saarbrücken 1:0 16.1. 17:00
2584 Kolding IF - Sonderjyske 0:3 16.1. 17:30
2585 Admira Wacker M. - Ebreichsdorf 3:0 16.1. 18:00
2594 Aue - R.W. Erfurt 0:0 16.1. 18:00
2595 Traiskirchen - St.Pölten 1:0 16.1. 18:00
2289 Nömme Kalju - Paide 2:0 16.1. 18:30
2608 Karviná - Třinec 0:0 17.1. 11:00
2609 Ústí n.L. - Teplice 1:2 17.1. 11:00
2005 DAC Dun.Streda - Inter Bratislava 2:0 17.1. 12:00
2613 Gabala FC - FC Zürich 0:0 17.1. 13:30
2583 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 0:0 17.1. 14:00
2610 Brondby - Fremad Amager 0:1 17.1. 14:00
2611 L.Mikuláš - Tatran Prešov 1:1 17.1. 14:00
2033 Lok.Zagreb - ND Gorica 1:1 17.1. 14:00
2599 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
2612 Ried - Příbram 0:0 17.1. 14:30
2605 RB Salzburg - YB Bern 0:1 17.1. 15:00
2614 Pescara - FC Lugano 1:0 17.1. 15:00
2601 FC Basel - Plzeň 1:0 17.1. 16:00
2607 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 3:0 17.1. 16:00
2617 Aarhus GF - Brabrand 1:0 17.1. 16:00
2619 Darmstadt - Greuther Furth 0:1 17.1. 16:00
2035 Domžale - ND Ilirija 0:1 17.1. 17:00
2620 Union Berlin - Ingolstadt 0:0 17.1. 17:30
2002 Bochum - St.Pauli 1:1 17.1. 18:00
2037 Rosenborg - Kolstad 1:1 17.1. 18:00
2624 1.FC Kaiserslautern - Midtjylland 1:0 17.1. 18:30
2053 FC Köbenh. - Velje 3:0 18.1. 13:00
2038 Silkeborg - Horsens 0:0 18.1. 14:00
2284 Wolfsberger - Rud.Velenje 1:0 18.1. 14:00
2081 Rapid W. - Beijing Renhe 3:2 18.1. 15:00
2082 Din.Moskva - Gaz M.Medias 0:0 18.1. 15:00
2083 FC Botosani - FK Tosno 1:1 18.1. 15:00
2215 Lok.Moskva - Luzern 0:0 18.1. 16:00
2216 Sp.Moskva - Shanghai Sipg 0:1 18.1. 16:00
2007 Rubin Kazaň - Lok.Taškent 0:0 19.1. 11:00
2021 Zira FK - Keshla FK 0:0 19.1. 12:00
2053 Nowy Sacz - Zemp.Michalovce 1:0 19.1. 12:30
2038 Midtjylland - Hobro 0:2 19.1. 13:00
2081 Sonderjyske - Fredericia 1:2 19.1. 13:00
2082 Stabaek - Kongsvinger 3:0 19.1. 13:00
2083 Liefering - Regensburg 1:1 19.1. 14:00
2160 Lilleström - Strömmen 2:0 19.1. 14:00
2161 MFK Ružomberok - Vítkovice 1:1 19.1. 14:00
2297 Heidenheim - A.Lustenau 1:0 19.1. 14:00
2298 Dresden - Ml.Boleslav 0:1 19.1. 14:00
2284 Notodden - Sandefjord 1:2 19.1. 15:00
2285 Thun - Schaffhausen 3:1 19.1. 15:00
2286 Dyn.Kyjev - St.Gallen 0:1 19.1. 16:30
2287 Mattersburg - Servette 0:0 19.1. 16:30
počet branek Výsledek datum
12302 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
19697 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
19727 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
19791 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
19755 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
19925 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
12322 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
19702 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
19731 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
19864 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
19759 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
19929 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
12323 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
19703 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
19742 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
19866 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
19760 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
19930 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
12331 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
19704 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
19743 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
19867 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
19761 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
19931 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00
dvojitá šance Výsledek datum
2290 St.Gallen - Sturm Graz 1:1, 0:1 16.1. 16:00
2571 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1, 0:0 17.1. 14:00
2598 Münch.1860 - Innsbruck 2:3, 2:3 17.1. 14:30
2604 RB Salzburg - YB Bern 0:2, 0:1 17.1. 15:00
2600 FC Basel - Plzeň 1:2, 1:0 17.1. 16:00
2606 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1, 3:0 17.1. 16:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
12448 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
19710 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
19749 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
19901 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
19767 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
19982 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
12449 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
19711 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
19750 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
19920 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
19768 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
19983 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
12466 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
19713 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
19752 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
19922 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
19770 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
19985 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
12467 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
19716 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
19753 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
19923 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
19771 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
19986 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
12470 St.Gallen - Sturm Graz 1:1 16.1. 16:00
19717 1.FC Nürnberg - Dukla Praha 2:1 17.1. 14:00
19754 Münch.1860 - Innsbruck 2:3 17.1. 14:30
19924 RB Salzburg - YB Bern 0:2 17.1. 15:00
19772 FC Basel - Plzeň 1:2 17.1. 16:00
19987 Sparta Pr. - Tianjin Quanjin 4:1 17.1. 16:00

Fotbal | 1.Kypr

zápas Výsledek datum
507 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
632 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
633 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
počet branek Výsledek datum
17830 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
14685 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
14714 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
počet branek Výsledek datum
17831 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
14693 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
14715 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
zápas/počet branek Výsledek datum
17834 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
14696 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
14718 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
zápas/počet branek Výsledek datum
17835 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
14697 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
14719 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
zápas/počet branek Výsledek datum
17836 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
14698 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
14720 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
dvojitá šance Výsledek datum
3082 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1, 0:1 15.1. 18:00
2622 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1, 1:1 17.1. 16:30
2636 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0, 1:0 17.1. 19:00
1.poločas Výsledek datum
3083 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 0:1 15.1. 18:00
2623 APOEL Nic. - AEL Limassol 1:1 17.1. 16:30
2637 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
17961 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
14708 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
14726 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
17962 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
14709 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
14727 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
17964 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
14711 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
14729 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
17965 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
14712 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
14730 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
17966 Alki Oroklini - Olymp.Nicosia 1:1 15.1. 18:00
14713 APOEL Nic. - AEL Limassol 2:1 17.1. 16:30
14731 Apollon Lim. - Omonia Nic. 1:0 17.1. 19:00

Fotbal | 2.Nizozemsko

zápas Výsledek datum
1064 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
1065 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
počet branek Výsledek datum
25970 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
25990 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
počet branek Výsledek datum
25971 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
25991 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
zápas/počet branek Výsledek datum
25974 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
25994 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
zápas/počet branek Výsledek datum
25975 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
25995 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
zápas/počet branek Výsledek datum
25976 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
25996 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
dvojitá šance Výsledek datum
25977 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1, 0:0 15.1. 20:00
25997 Oss - Nijmegen 3:0, 2:0 15.1. 20:00
1.poločas Výsledek datum
25978 Jong Alkmaar - Cambuur 0:0 15.1. 20:00
25998 Oss - Nijmegen 2:0 15.1. 20:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
25984 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
26004 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
25985 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
26005 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
12038 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
12300 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
přesný výsledek Výsledek datum
25987 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
26007 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
přesný výsledek Výsledek datum
25988 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
26008 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00
přesný výsledek Výsledek datum
25989 Jong Alkmaar - Cambuur 0:1 15.1. 20:00
26060 Oss - Nijmegen 3:0 15.1. 20:00

Fotbal | 2.Francie

zápas Výsledek datum
1031 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
1019 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
1020 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
1021 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
1022 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
1023 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
1024 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
1025 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
1026 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
1018 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
počet branek Výsledek datum
25003 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18575 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
18608 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
18628 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
18766 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
18786 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
18829 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18849 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18967 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18350 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
počet branek Výsledek datum
25004 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18576 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
18609 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
18629 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
18767 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
18787 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
18830 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18850 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18968 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18351 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
zápas/počet branek Výsledek datum
25007 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18582 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
18612 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
18632 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
18770 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
18790 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
18833 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18856 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18971 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18355 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
zápas/počet branek Výsledek datum
25008 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18583 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
18613 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
18633 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
18771 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
18791 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
18834 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18859 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18972 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18356 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
zápas/počet branek Výsledek datum
25009 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18584 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
18614 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
18634 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
18772 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
18792 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
18835 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18860 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18973 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18357 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
dvojitá šance Výsledek datum
25010 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18585 Auxerre - Niort 5:0, 3:0 16.1. 21:00
18615 Bourg - Quevilly 3:5, 1:1 16.1. 21:00
18635 Clermont - Valenciennes 3:0, 1:0 16.1. 21:00
18773 GFC Ajaccio - Brest 1:1, 1:0 16.1. 21:00
18793 Chateauroux - Lorient 3:1, 1:1 16.1. 21:00
18836 Le Havre - Paris FC 1:1, 1:1 16.1. 21:00
18861 Nancy - Nimes 0:2, 0:2 16.1. 21:00
18974 Reims - Tours 1:0, 1:0 16.1. 21:00
18558 AC Ajaccio - Orléans 1:1, 1:1 16.1. 21:00
1.poločas Výsledek datum
25011 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18586 Auxerre - Niort 3:0 16.1. 21:00
18616 Bourg - Quevilly 1:1 16.1. 21:00
18636 Clermont - Valenciennes 1:0 16.1. 21:00
18774 GFC Ajaccio - Brest 1:0 16.1. 21:00
18794 Chateauroux - Lorient 1:1 16.1. 21:00
18837 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18862 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18975 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18560 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
25017 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18601 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
18622 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
18642 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
18780 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
18811 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
18843 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18961 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18981 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18569 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
25018 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18603 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
18623 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
18643 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
18781 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
18812 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
18844 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18962 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18982 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18570 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
12105 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
12093 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
12097 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
12098 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
12102 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
12103 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
12104 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
12106 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
12107 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
12230 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
12148 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
12151 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
12202 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
12203 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
12215 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
12229 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
12231 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
12252 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
25020 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18605 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
18625 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
18658 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
18783 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
18826 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
18846 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18964 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18984 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18572 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
25021 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18606 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
18626 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
18764 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
18784 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
18827 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
18847 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18965 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18985 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18573 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
25022 Lens - Sochaux 15.1. 20:45
18607 Auxerre - Niort 5:0 16.1. 21:00
18627 Bourg - Quevilly 3:5 16.1. 21:00
18765 Clermont - Valenciennes 3:0 16.1. 21:00
18785 GFC Ajaccio - Brest 1:1 16.1. 21:00
18828 Chateauroux - Lorient 3:1 16.1. 21:00
18848 Le Havre - Paris FC 1:1 16.1. 21:00
18966 Nancy - Nimes 0:2 16.1. 21:00
18986 Reims - Tours 1:0 16.1. 21:00
18574 AC Ajaccio - Orléans 1:1 16.1. 21:00

Fotbal | Liga Mistrů-Asie

zápas Výsledek datum
1325 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
1326 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
počet branek Výsledek datum
12493 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
12517 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
počet branek Výsledek datum
12471 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
12474 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
zápas/počet branek Výsledek datum
12972 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
12976 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
zápas/počet branek Výsledek datum
12978 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
12980 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
zápas/počet branek Výsledek datum
12986 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
12987 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
dvojitá šance Výsledek datum
2293 Shan United - Ceres 0:0, 0:0 16.1. 10:00
2560 Bali United - Tampines 3:1, 1:1 16.1. 13:30
1.poločas Výsledek datum
2557 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
2563 Bali United - Tampines 1:1 16.1. 13:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
14919 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
14936 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
14942 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
14943 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
Handicap 1:0 Výsledek datum
12540 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
poločas/zápas Výsledek datum
12542 Shan United - Ceres 0:0, 0:0 16.1. 10:00
12543 Bali United - Tampines 3:1, 1:1 16.1. 13:30
přesný výsledek Výsledek datum
12594 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
12597 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
přesný výsledek Výsledek datum
12603 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
12598 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
přesný výsledek Výsledek datum
12624 Shan United - Ceres 0:0 16.1. 10:00
12720 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30
Handicap 0:1 Výsledek datum
12541 Bali United - Tampines 3:1 16.1. 13:30

Fotbal | Turecko - pohár

zápas Výsledek datum
674 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
677 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
675 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
670 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
672 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
676 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
671 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
673 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
počet branek Výsledek datum
36821 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36917 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36853 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36693 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36757 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36885 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36725 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36789 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
počet branek Výsledek datum
36822 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36918 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36854 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36694 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36758 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36886 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36726 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36790 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
zápas/počet branek Výsledek datum
36825 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36921 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36857 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36697 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36761 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36889 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36729 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36793 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
zápas/počet branek Výsledek datum
36826 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36922 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36858 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36698 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36762 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36890 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36730 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36794 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
zápas/počet branek Výsledek datum
36827 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36923 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36859 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36699 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36763 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36891 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36731 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36795 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
dvojitá šance Výsledek datum
4132 Bursa - Genclerbirligi 2:1, 1:1 16.1. 14:00
4138 Trabzon - Konya 1:1, 0:1 16.1. 16:00
4134 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1, 0:0 16.1. 18:30
4124 Akhisar - Bolu 1:0, 1:0 17.1. 12:30
4128 Basaksehir - Giresun 2:1, 1:1 17.1. 16:00
4136 Osmanli - Besiktas 2:1, 0:0 17.1. 18:30
4126 Antalya - Kayseri 0:2, 0:1 18.1. 16:00
4130 Buca - Galatasaray 0:3, 0:2 18.1. 18:30
1.poločas Výsledek datum
4133 Bursa - Genclerbirligi 1:1 16.1. 14:00
4139 Trabzon - Konya 0:1 16.1. 16:00
4135 Istanbulspor - Fenerbahce 0:0 16.1. 18:30
4125 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
4129 Basaksehir - Giresun 1:1 17.1. 16:00
4137 Osmanli - Besiktas 0:0 17.1. 18:30
4127 Antalya - Kayseri 0:1 18.1. 16:00
4131 Buca - Galatasaray 0:2 18.1. 18:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
36839 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36935 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36871 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36711 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36775 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36903 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36743 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36807 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
36840 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36936 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36872 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36712 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36776 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36904 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36744 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36808 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
36841 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36937 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36873 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36713 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36777 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36905 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36745 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36809 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
poločas/zápas Výsledek datum
36843 Bursa - Genclerbirligi 2:1, 1:1 16.1. 14:00
36939 Trabzon - Konya 1:1, 0:1 16.1. 16:00
36875 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1, 0:0 16.1. 18:30
36715 Akhisar - Bolu 1:0, 1:0 17.1. 12:30
36779 Basaksehir - Giresun 2:1, 1:1 17.1. 16:00
36907 Osmanli - Besiktas 2:1, 0:0 17.1. 18:30
36747 Antalya - Kayseri 0:2, 0:1 18.1. 16:00
36811 Buca - Galatasaray 0:3, 0:2 18.1. 18:30
přesný výsledek Výsledek datum
36850 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36946 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36882 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36722 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36786 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36914 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36754 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36818 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
přesný výsledek Výsledek datum
36851 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36947 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36883 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36723 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36787 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36915 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36755 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36819 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30
přesný výsledek Výsledek datum
36852 Bursa - Genclerbirligi 2:1 16.1. 14:00
36948 Trabzon - Konya 1:1 16.1. 16:00
36884 Istanbulspor - Fenerbahce 0:1 16.1. 18:30
36724 Akhisar - Bolu 1:0 17.1. 12:30
36788 Basaksehir - Giresun 2:1 17.1. 16:00
36916 Osmanli - Besiktas 2:1 17.1. 18:30
36756 Antalya - Kayseri 0:2 18.1. 16:00
36820 Buca - Galatasaray 0:3 18.1. 18:30

Fotbal | Anglie - FA Cup

zápas Výsledek datum
57 Leicester - Fleetwood 2:0 16.1. 20:45
60 Mansfield - Cardiff 1:4 16.1. 20:45
77 Shef.Wed. - Carlisle 2:0 16.1. 20:45
79 West Ham - Shrewsbury 0:0 16.1. 20:45
80 Reading - Stevenage 3:0 16.1. 21:00
81 Chelsea - Norwich 1:1 17.1. 20:45
83 Swansea - Wolves 2:1 17.1. 20:45
84 Wigan - Bournemouth 3:0 17.1. 20:45
Postup Výsledek datum
16332 Leicester - Fleetwood 1 16.1. 20:45
16333 Mansfield - Cardiff 2 16.1. 20:45
16334 Shef.Wed. - Carlisle 1 16.1. 20:45
16335 West Ham - Shrewsbury 1 16.1. 20:45
16336 Reading - Stevenage 1 16.1. 21:00
16337 Chelsea - Norwich 1 17.1. 20:45
16338 Swansea - Wolves 1 17.1. 20:45
16339 Wigan - Bournemouth 1 17.1. 20:45
počet branek Výsledek datum
12339 Leicester - Fleetwood 2:0 16.1. 20:45
12441 Mansfield - Cardiff 1:4 16.1. 20:45
12859 Shef.Wed. - Carlisle 2:0 16.1. 20:45
13249 West Ham - Shrewsbury 0:0 16.1. 20:45
13454 Reading - Stevenage 3:0 16.1. 21:00
13572 Chelsea - Norwich 1:1 17.1. 20:45
14201 Swansea - Wolves 2:1 17.1. 20:45
14295 Wigan - Bournemouth 3:0 17.1. 20:45
počet branek Výsledek datum
12340 Leicester - Fleetwood 2:0 16.1. 20:45
12442 Mansfield - Cardiff 1:4 16.1. 20:45
12860 Shef.Wed. - Carlisle 2:0 16.1. 20:45
13250 West Ham - Shrewsbury 0:0 16.1. 20:45
13455 Reading - Stevenage 3:0 16.1. 21:00
13573 Chelsea - Norwich 1:1 17.1. 20:45
14202 Swansea - Wolves 2:1 17.1. 20:45
14296 Wigan - Bournemouth 3:0 17.1. 20:45
zápas/počet branek Výsledek datum
12351 Leicester - Fleetwood 2:0 16.1. 20:45
12450 Mansfield - Cardiff 1:4 16.1. 20:45
12863 Shef.Wed. - Carlisle 2:0 16.1. 20:45
13253 West Ham - Shrewsbury 0:0 16.1. 20:45
13458 Reading - Stevenage 3:0 16.1. 21:00
13576 Chelsea - Norwich 1:1 17.1. 20:45
14205 Swansea - Wolves 2:1 17.1. 20:45
14324 Wigan - Bournemouth 3:0 17.1. 20:45
zápas/počet branek Výsledek datum
12352 Leicester - Fleetwood 2:0 16.1. 20:45
12451 Mansfield - Cardiff 1:4 16.1. 20:45
12864 Shef.Wed. - Carlisle 2:0 16.1. 20:45
13256 West Ham - Shrewsbury 0:0 16.1. 20:45
13461 Reading - Stevenage 3:0 16.1. 21:00
13577 Chelsea - Norwich 1:1 17.1. 20:45
14207 Swansea - Wolves 2:1 17.1. 20:45
14325 Wigan - Bournemouth 3:0 17.1. 20:45
zápas/počet branek Výsledek datum
12353 Leicester - Fleetwood 2:0 16.1. 20:45
12452 Mansfield - Cardiff 1:4 16.1. 20:45
12865 Shef.Wed. - Carlisle 2:0 16.1. 20:45
13257 West Ham - Shrewsbury 0:0 16.1. 20:45
13462 Reading - Stevenage 3:0 16.1. 21:00
13578 Chelsea - Norwich 1:1 17.1. 20:45
14208 Swansea - Wolves 2:1 17.1. 20:45
14336 Wigan - Bournemouth 3:0 17.1. 20:45
dvojitá šance Výsledek datum
2002 Leicester - Fleetwood 2:0, 1:0 16.1. 20:45
2033 Mansfield - Cardiff 1:4, 1:1 16.1. 20:45
2037 Shef.Wed. - Carlisle 2:0, 1:0 16.1. 20:45
2078 West Ham - Shrewsbury 0:0, 0:0 16.1. 20:45
2082 Reading - Stevenage 3:0, 2:0 16.1. 21:00
2084 Chelsea - Norwich 1:1, 0:0 17.1. 20:45
2122 Swansea - Wolves 2:1, 1:0 17.1. 20:45
2160 Wigan - Bournemouth 3:0, 1:0 17.1. 20:45
1.poločas Výsledek datum
2005 Leicester - Fleetwood 1:0 16.1. 20:45
2035 Mansfield - Cardiff 1:1 16.1. 20:45
2053 Shef.Wed. - Carlisle 1:0 16.1. 20:45
2081 West Ham - Shrewsbury 0:0 16.1. 20:45
2083 Reading - Stevenage 2:0 16.1. 21:00
2085 Chelsea - Norwich 0:0 17.1. 20:45
2123 Swansea - Wolves 1:0 17.1. 20:45
2161 Wigan - Bournemouth 1:0 17.1. 20:45
oba týmy dají gól Výsledek datum
12365 Leicester - Fleetwood 2:0 16.1. 20:45
12494 Mansfield - Cardiff 1:4 16.1. 20:45
12877 Shef.Wed. - Carlisle 2:0 16.1. 20:45
13269 West Ham - Shrewsbury 0:0 16.1. 20:45
13495 Reading - Stevenage 3:0 16.1. 21:00
13608 Chelsea - Norwich 1:1 17.1. 20:45
14225 Swa