klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Výsledky

Fotbal | Liga Mistrů-Asie

zápas Výsledek datum
1305 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
1311 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
1306 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
1308 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
1303 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
1313 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
1304 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
1315 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
1312 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
1316 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
1309 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
1314 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
počet branek Výsledek datum
14187 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
14673 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
14580 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
14621 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
14035 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
14973 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
14145 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
15218 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
14945 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
15795 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
14644 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
15003 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
počet branek Výsledek datum
14188 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
14674 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
14581 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
14622 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
14039 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
14974 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
14146 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
15220 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
14946 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
15796 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
14645 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
15004 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
zápas/počet branek Výsledek datum
14216 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
14685 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
14584 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
14625 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
14044 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
14977 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
14149 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
15223 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
14951 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
15873 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
14648 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
15007 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
zápas/počet branek Výsledek datum
14260 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
14693 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
14585 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
14626 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
14045 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
14978 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
14150 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
15224 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
14952 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
15899 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
14649 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
15008 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
zápas/počet branek Výsledek datum
14264 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
14694 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
14586 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
14627 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
14048 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
14979 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
14151 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
15226 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
14953 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
15974 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
14650 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
15009 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
dvojitá šance Výsledek datum
2125 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0, 0:0 17.4. 12:00
2159 Kashima - Suwon B. 0:1, 0:1 17.4. 12:00
2136 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1, 1:1 17.4. 13:00
2140 Jeju - Buriram Utd. 0:1, 0:0 17.4. 13:00
2108 Al Duhail - Al Wahda 1:0, 0:0 17.4. 16:00
2165 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1, 0:1 17.4. 16:00
2123 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2, 0:2 17.4. 16:30
2180 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3, 1:0 17.4. 16:30
2161 Kawasaki - Ulsan 2:2, 2:0 18.4. 12:00
2217 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1, 1:1 18.4. 12:00
2156 Jeonbuk - Kitchee 3:0, 0:0 18.4. 13:00
2178 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2, 2:1 18.4. 13:00
1.poločas Výsledek datum
2127 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
2160 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
2139 Guangzhou Ever. - C.Osaka 1:1 17.4. 13:00
2141 Jeju - Buriram Utd. 0:0 17.4. 13:00
2109 Al Duhail - Al Wahda 0:0 17.4. 16:00
2168 Lok.Tashkent - Zob Ahan 0:1 17.4. 16:00
2124 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 0:2 17.4. 16:30
2182 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:0 17.4. 16:30
2164 Kawasaki - Ulsan 2:0 18.4. 12:00
2218 V.Melbourne - Shanghai SIPG 1:1 18.4. 12:00
2158 Jeonbuk - Kitchee 0:0 18.4. 13:00
2179 Tianjin Quanjian - Kashiwa 2:1 18.4. 13:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
14266 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
14695 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
14588 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
14628 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
14054 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
14986 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
14154 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
15252 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
14954 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
15975 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
15010 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
14396 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
14696 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
14594 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
14629 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
14056 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
14987 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
14155 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
15277 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
14955 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
15976 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
14652 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
15011 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
poločas/zápas Výsledek datum
13646 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0, 0:0 17.4. 12:00
13577 Kashima - Suwon B. 0:1, 0:1 17.4. 12:00
13647 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1, 1:1 17.4. 13:00
13579 Jeju - Buriram Utd. 0:1, 0:0 17.4. 13:00
13585 Al Duhail - Al Wahda 1:0, 0:0 17.4. 16:00
13575 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1, 0:1 17.4. 16:00
13643 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2, 0:2 17.4. 16:30
12050 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3, 1:0 17.4. 16:30
13576 Kawasaki - Ulsan 2:2, 2:0 18.4. 12:00
12029 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1, 1:1 18.4. 12:00
13578 Jeonbuk - Kitchee 3:0, 0:0 18.4. 13:00
12076 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2, 2:1 18.4. 13:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
13668 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
13669 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
12466 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
13849 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
13868 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
13841 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
13676 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
13858 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
přesný výsledek Výsledek datum
14577 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
14941 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
14618 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
14641 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
14142 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
15000 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
14182 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
15792 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
14970 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
16002 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
14668 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
15191 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
přesný výsledek Výsledek datum
14578 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
14942 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
14619 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
14642 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
14143 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
15001 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
14183 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
15793 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
14971 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
16006 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
14669 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
15214 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00
přesný výsledek Výsledek datum
14579 FC Sydney - Shanghai Sh. 0:0 17.4. 12:00
14943 Kashima - Suwon B. 0:1 17.4. 12:00
14620 Guangzhou Ever. - C.Osaka 3:1 17.4. 13:00
14643 Jeju - Buriram Utd. 0:1 17.4. 13:00
14144 Al Duhail - Al Wahda 1:0 17.4. 16:00
15002 Lok.Tashkent - Zob Ahan 1:1 17.4. 16:00
14184 Al Jazeera - Al Ahli Jeddah 1:2 17.4. 16:30
15794 Tractor Sazi - Al Gharafa 1:3 17.4. 16:30
14972 Kawasaki - Ulsan 2:2 18.4. 12:00
16007 V.Melbourne - Shanghai SIPG 2:1 18.4. 12:00
14672 Jeonbuk - Kitchee 3:0 18.4. 13:00
15217 Tianjin Quanjian - Kashiwa 3:2 18.4. 13:00

Fotbal | 1.Singapur

zápas Výsledek datum
505 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
514 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
517 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
519 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
počet branek Výsledek datum
18820 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
18880 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
19051 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
19069 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
počet branek Výsledek datum
18821 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
18881 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
19052 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
19070 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
zápas/počet branek Výsledek datum
18826 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
18887 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
19055 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
19073 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
zápas/počet branek Výsledek datum
18827 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
18888 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
19056 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
19074 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
zápas/počet branek Výsledek datum
18828 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
18889 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
19057 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
19075 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
dvojitá šance Výsledek datum
2478 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1, 2:1 17.4. 14:15
2483 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6, 0:2 18.4. 13:45
2485 Tampines - Hougang 4:0, 2:0 18.4. 13:45
2487 Warriors - Tampines 0:0, 0:0 21.4. 11:30
1.poločas Výsledek datum
2482 Brunei DPMM - Geylang Int. 2:1 17.4. 14:15
2484 Home Utd. - Albirex Niigata 0:2 18.4. 13:45
2486 Tampines - Hougang 2:0 18.4. 13:45
2488 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
18830 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
18890 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
19058 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
19076 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
18831 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
18891 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
19059 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
19077 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
přesný výsledek Výsledek datum
18873 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
18995 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
19066 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
19084 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
přesný výsledek Výsledek datum
18874 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
19040 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
19067 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
19085 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30
přesný výsledek Výsledek datum
18875 Brunei DPMM - Geylang Int. 4:1 17.4. 14:15
19050 Home Utd. - Albirex Niigata 1:6 18.4. 13:45
19068 Tampines - Hougang 4:0 18.4. 13:45
19086 Warriors - Tampines 0:0 21.4. 11:30

Fotbal | Rumunsko - pohár

zápas Výsledek datum
336 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
337 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30
počet branek Výsledek datum
14015 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
14037 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30
počet branek Výsledek datum
14016 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
14038 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30
zápas/počet branek Výsledek datum
14019 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
14046 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30
zápas/počet branek Výsledek datum
14021 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
14047 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30
zápas/počet branek Výsledek datum
14022 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
14049 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30
dvojitá šance Výsledek datum
2014 Herman.Sibiu - Medias 1:0, 1:0 17.4. 16:00
2025 U.Craiova - Botosani 5:1, 3:1 19.4. 19:30
1.poločas Výsledek datum
2016 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
2028 U.Craiova - Botosani 3:1 19.4. 19:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
14023 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
14050 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
14026 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
14051 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30
přesný výsledek Výsledek datum
14033 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
14060 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30
přesný výsledek Výsledek datum
14034 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
14061 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30
přesný výsledek Výsledek datum
14036 Herman.Sibiu - Medias 1:0 17.4. 16:00
14062 U.Craiova - Botosani 5:1 19.4. 19:30

Fotbal | 1.Bulharsko

zápas Výsledek datum
305 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
552 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
546 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
420 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
485 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
479 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
434 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
528 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
530 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
527 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
524 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00
počet branek Výsledek datum
22149 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
25750 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
25619 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
23635 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
25601 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
25582 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
24856 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
19681 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
19748 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
19632 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
19515 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00
počet branek Výsledek datum
22150 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
25751 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
25620 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
23636 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
25602 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
25583 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
24857 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
19682 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
19750 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
19633 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
19516 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00
zápas/počet branek Výsledek datum
22153 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
25754 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
25623 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
23639 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
25605 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
25586 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
25253 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
19689 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
19755 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
19636 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
19524 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00
zápas/počet branek Výsledek datum
22154 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
25755 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
25624 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
23640 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
25606 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
25587 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
25284 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
19691 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
19756 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
19637 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
19525 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00
zápas/počet branek Výsledek datum
22155 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
25756 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
25625 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
23641 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
25607 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
25588 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
25285 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
19696 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
19817 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
19638 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
19526 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00
dvojitá šance Výsledek datum
2302 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2, 0:2 17.4. 16:30
2819 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2, 0:1 17.4. 19:00
2629 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2, 0:1 18.4. 14:00
2320 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2, 2:0 18.4. 17:00
2547 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0, 3:0 18.4. 19:30
2515 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2, 2:2 19.4. 16:15
2390 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0, 1:0 19.4. 18:30
2519 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0, 1:0 20.4. 19:00
2523 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0, 1:0 21.4. 14:00
2513 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4, 2:2 21.4. 16:30
2493 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1, 0:0 21.4. 19:00
1.poločas Výsledek datum
2319 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
2822 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 0:1 17.4. 19:00
2818 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 0:1 18.4. 14:00
2387 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:0 18.4. 17:00
2628 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 3:0 18.4. 19:30
2546 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 2:2 19.4. 16:15
2514 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
2520 Čer.Varna - Sl.Sofia 1:0 20.4. 19:00
2524 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 1:0 21.4. 14:00
2518 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:2 21.4. 16:30
2494 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 0:0 21.4. 19:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
22156 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
25757 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
25626 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
23642 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
25608 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
25589 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
25286 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
19697 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
19823 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
19639 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
19527 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
22157 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
25758 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
25627 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
23647 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
25609 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
25590 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
25287 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
19698 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
19824 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
19646 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
19528 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
23572 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
25765 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
25634 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
24839 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
25616 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
25597 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
25294 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
19705 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
19867 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
19659 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
19536 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
23573 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
25766 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
25635 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
24840 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
25617 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
25599 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
25295 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
19706 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
19868 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
19660 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
19537 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
23574 Blagoevgrad - Čer.Varna 0:2 17.4. 16:30
25767 Vitosha Bistritsa - Sl.Sofia 1:2 17.4. 19:00
25749 Vereya St.Zagora - Bot.Plovdiv 2:2 18.4. 14:00
24855 CSKA Sofia - Lev.Sofia 2:2 18.4. 17:00
25618 L.Razgrad - Beroe St.Zagora 7:0 18.4. 19:30
25600 Etar V.Tarnovo - Septemvri Sofia 4:2 19.4. 16:15
25301 Dunav Ruse - Lok.Plovdiv 1:0 19.4. 18:30
19707 Čer.Varna - Sl.Sofia 2:0 20.4. 19:00
19869 Lev.Sofia - Vereya St.Zagora 2:0 21.4. 14:00
19676 Bot.Plovdiv - L.Razgrad 2:4 21.4. 16:30
19538 Beroe St.Zagora - CSKA Sofia 1:1 21.4. 19:00

Fotbal | Fortuna národní liga

zápas Výsledek datum
290 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
291 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
286 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
283 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
284 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
285 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
počet branek Výsledek datum
13528 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13733 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12736 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12216 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12368 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12554 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
počet branek Výsledek datum
13531 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13734 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12737 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12217 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12371 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12555 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
počet branek Výsledek datum
24886 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
24887 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
24882 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
24879 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
24880 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
24881 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
zápas/počet branek Výsledek datum
13535 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13737 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12741 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12220 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12375 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12577 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
zápas/počet branek Výsledek datum
13536 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13738 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12742 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12221 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12376 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12585 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
zápas/počet branek Výsledek datum
13537 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13739 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12743 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12222 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12377 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12586 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
dvojitá šance Výsledek datum
2081 Varnsdorf - Vlašim 0:0, 0:0 17.4. 17:00
2106 Frýdek Místek - Znojmo 2:2, 2:0 17.4. 17:00
2063 Třinec - Vítkovice 0:0, 0:0 20.4. 17:00
2029 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4, 0:1 21.4. 10:15
2042 Příbram - Hr.Králové 2:0, 2:0 21.4. 17:00
2051 Táborsko - Znojmo 0:1, 0:1 21.4. 17:00
1.poločas Výsledek datum
2083 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
2107 Frýdek Místek - Znojmo 2:0 17.4. 17:00
2068 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
2031 FK Olympia - Frýdek Místek 0:1 21.4. 10:15
2043 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
2054 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
13547 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13740 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12744 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12223 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12378 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12590 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
13548 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13741 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12745 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12229 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12380 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12591 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
13549 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13742 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12746 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12232 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12382 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12600 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
poločas/zápas Výsledek datum
13555 Varnsdorf - Vlašim 0:0, 0:0 17.4. 17:00
13770 Frýdek Místek - Znojmo 2:2, 2:0 17.4. 17:00
12751 Třinec - Vítkovice 0:0, 0:0 20.4. 17:00
12238 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4, 0:1 21.4. 10:15
12391 Příbram - Hr.Králové 2:0, 2:0 21.4. 17:00
12610 Táborsko - Znojmo 0:1, 0:1 21.4. 17:00
přesný výsledek Výsledek datum
13674 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13985 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12824 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12354 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12461 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12726 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
přesný výsledek Výsledek datum
13677 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13988 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12825 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12355 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12463 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12727 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
přesný výsledek Výsledek datum
13716 Varnsdorf - Vlašim 0:0 17.4. 17:00
13992 Frýdek Místek - Znojmo 2:2 17.4. 17:00
12826 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
12356 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
12464 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
12728 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
15760 Třinec - Vítkovice 0:0 20.4. 17:00
15686 FK Olympia - Frýdek Místek 1:4 21.4. 10:15
15752 Příbram - Hr.Králové 2:0 21.4. 17:00
15756 Táborsko - Znojmo 0:1 21.4. 17:00

Fotbal | Řecko - pohár

zápas Výsledek datum
681 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
871 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30
počet branek Výsledek datum
12246 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
13209 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30
zápas/počet branek Výsledek datum
13124 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
13212 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30
zápas/počet branek Výsledek datum
13125 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
13213 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30
zápas/počet branek Výsledek datum
13126 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
13214 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30
dvojitá šance Výsledek datum
2104 PAOK - Panionios 3:1, 1:1 17.4. 18:00
2356 AEK Athenai - Lárisa 1:0, 0:0 18.4. 18:30
1.poločas Výsledek datum
2169 PAOK - Panionios 1:1 17.4. 18:00
2437 AEK Athenai - Lárisa 0:0 18.4. 18:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
13127 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
13215 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
13128 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
13216 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
13129 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
13217 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30
přesný výsledek Výsledek datum
13204 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
14813 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30
přesný výsledek Výsledek datum
13205 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
14835 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30
přesný výsledek Výsledek datum
13206 PAOK - Panionios 3:1 17.4. 18:00
14934 AEK Athenai - Lárisa 1:0 18.4. 18:30

Fotbal | 1.Nizozemsko

zápas Výsledek datum
848 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
844 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
843 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
845 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
436 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
846 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
847 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
447 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
842 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
počet branek Výsledek datum
28279 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27500 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27295 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27683 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
26995 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
27927 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28119 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22741 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27108 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
počet branek Výsledek datum
28280 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27501 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27296 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27684 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
26996 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
27928 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28120 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22742 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27109 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
počet branek Výsledek datum
28281 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27502 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27297 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27685 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
26997 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
27929 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28121 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22743 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27110 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
zápas/počet branek Výsledek datum
28284 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27505 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27300 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27688 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
27000 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
27933 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28124 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22746 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27223 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
zápas/počet branek Výsledek datum
28285 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27506 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27301 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27689 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
27001 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
27934 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28125 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22747 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27224 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
zápas/počet branek Výsledek datum
28286 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27507 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27302 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27690 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
27002 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
27935 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28126 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22748 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27225 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
dvojitá šance Výsledek datum
3017 Twente Enschede - Zwolle 2:0, 2:0 17.4. 18:30
3008 Heerenveen - Den Haag 2:0, 0:0 17.4. 20:45
3003 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3, 3:2 18.4. 18:30
3011 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2, 1:1 18.4. 18:30
2998 Excelsior - Heracles 2:2, 1:0 18.4. 19:45
3013 Sp.Rotter. - Breda 2:1, 0:0 18.4. 20:45
3015 Tilburg - Feyenoord 1:5, 0:1 18.4. 20:45
3006 Utrecht - Groningen 1:1, 1:0 19.4. 18:30
3000 Ajax - Venlo 4:1, 2:1 19.4. 20:45
1.poločas Výsledek datum
3018 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
3009 Heerenveen - Den Haag 0:0 17.4. 20:45
3007 Alkmaar - Vitesse Arnhem 3:2 18.4. 18:30
3012 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 1:1 18.4. 18:30
2999 Excelsior - Heracles 1:0 18.4. 19:45
3014 Sp.Rotter. - Breda 0:0 18.4. 20:45
3016 Tilburg - Feyenoord 0:1 18.4. 20:45
3010 Utrecht - Groningen 1:0 19.4. 18:30
3002 Ajax - Venlo 2:1 19.4. 20:45
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
28287 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27508 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27303 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27691 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
27003 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
27936 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28127 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22761 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27226 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
28288 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27509 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27304 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27692 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
27004 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
27937 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28128 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22762 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27227 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
oba týmy dají gól Výsledek datum
28289 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27510 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27305 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27693 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
27005 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
27938 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28129 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22760 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27228 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
poločas/zápas Výsledek datum
28293 Twente Enschede - Zwolle 2:0, 2:0 17.4. 18:30
27514 Heerenveen - Den Haag 2:0, 0:0 17.4. 20:45
27309 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3, 3:2 18.4. 18:30
27697 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2, 1:1 18.4. 18:30
27009 Excelsior - Heracles 2:2, 1:0 18.4. 19:45
27942 Sp.Rotter. - Breda 2:1, 0:0 18.4. 20:45
28133 Tilburg - Feyenoord 1:5, 0:1 18.4. 20:45
22764 Utrecht - Groningen 1:1, 1:0 19.4. 18:30
27232 Ajax - Venlo 4:1, 2:1 19.4. 20:45
Handicap 0:1 Výsledek datum
20429 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
20431 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
20488 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
20509 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
20512 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
26993 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
22143 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
Handicap 1:0 Výsledek datum
20430 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
20508 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
20524 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
20531 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
přesný výsledek Výsledek datum
28330 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27554 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27379 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27779 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
27064 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
28093 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28253 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22792 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27269 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
přesný výsledek Výsledek datum
28331 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27658 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27475 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27780 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
27065 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
28094 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28254 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22793 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27270 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45
přesný výsledek Výsledek datum
28332 Twente Enschede - Zwolle 2:0 17.4. 18:30
27659 Heerenveen - Den Haag 2:0 17.4. 20:45
27476 Alkmaar - Vitesse Arnhem 4:3 18.4. 18:30
27781 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 2:2 18.4. 18:30
27066 Excelsior - Heracles 2:2 18.4. 19:45
28095 Sp.Rotter. - Breda 2:1 18.4. 20:45
28255 Tilburg - Feyenoord 1:5 18.4. 20:45
22794 Utrecht - Groningen 1:1 19.4. 18:30
27271 Ajax - Venlo 4:1 19.4. 20:45

Fotbal | 1.Dánsko

zápas Výsledek datum
550 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
555 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
559 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
547 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
557 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
561 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
558 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
570 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
počet branek Výsledek datum
20370 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
20477 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
21136 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
20242 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
20818 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
21194 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
20902 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
21371 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
počet branek Výsledek datum
20371 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
20478 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
21137 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
20243 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
20819 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
21195 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
20903 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
21372 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
20374 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
20481 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
21140 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
20246 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
20822 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
21198 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
20906 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
21377 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
20375 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
20482 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
21141 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
20247 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
20823 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
21199 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
21080 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
21378 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
20376 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
20486 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
21149 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
20249 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
20824 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
21200 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
21081 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
21379 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
dvojitá šance Výsledek datum
2559 Helsingor - AGF Aarhus 1:0, 1:0 17.4. 19:00
2563 Horsens - Nordsjael. 2:2, 1:1 18.4. 18:00
2571 Randers - Odense 1:1, 0:0 18.4. 18:00
2557 FC Köbenh. - Aalborg 2:1, 1:1 18.4. 20:00
2566 Lyngby - Sönderjyske 1:1, 0:0 19.4. 18:00
2573 Silkeborg - Hobro 2:0, 0:0 19.4. 18:00
2569 Midtjylland - Bröndby 2:3, 2:1 19.4. 20:00
2580 FC Köbenh. - Horsens 4:1, 3:0 21.4. 16:00
1.poločas Výsledek datum
2562 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
2564 Horsens - Nordsjael. 1:1 18.4. 18:00
2572 Randers - Odense 0:0 18.4. 18:00
2558 FC Köbenh. - Aalborg 1:1 18.4. 20:00
2567 Lyngby - Sönderjyske 0:0 19.4. 18:00
2574 Silkeborg - Hobro 0:0 19.4. 18:00
2570 Midtjylland - Bröndby 2:1 19.4. 20:00
2582 FC Köbenh. - Horsens 3:0 21.4. 16:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
20377 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
20487 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
21150 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
20250 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
20825 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
21201 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
21082 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
21380 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
20378 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
20489 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
21151 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
20251 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
20826 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
21202 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
21083 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
21381 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
poločas/zápas Výsledek datum
20382 Helsingor - AGF Aarhus 1:0, 1:0 17.4. 19:00
20493 Horsens - Nordsjael. 2:2, 1:1 18.4. 18:00
21163 Randers - Odense 1:1, 0:0 18.4. 18:00
20255 FC Köbenh. - Aalborg 2:1, 1:1 18.4. 20:00
20830 Lyngby - Sönderjyske 1:1, 0:0 19.4. 18:00
21218 Silkeborg - Hobro 2:0, 0:0 19.4. 18:00
21087 Midtjylland - Bröndby 2:3, 2:1 19.4. 20:00
21385 FC Köbenh. - Horsens 4:1, 3:0 21.4. 16:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
13586 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
12060 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
13644 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
přesný výsledek Výsledek datum
20470 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
20772 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
21185 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
20363 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
20895 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
21253 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
21129 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
21401 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
20471 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
20812 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
21186 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
20364 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
20896 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
21254 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
21130 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
21402 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
20472 Helsingor - AGF Aarhus 1:0 17.4. 19:00
20813 Horsens - Nordsjael. 2:2 18.4. 18:00
21187 Randers - Odense 1:1 18.4. 18:00
20365 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
20897 Lyngby - Sönderjyske 1:1 19.4. 18:00
21255 Silkeborg - Hobro 2:0 19.4. 18:00
21131 Midtjylland - Bröndby 2:3 19.4. 20:00
21403 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
12544 FC Köbenh. - Aalborg 2:1 18.4. 20:00
13735 FC Köbenh. - Horsens 4:1 21.4. 16:00

Fotbal | 1.Švédsko

zápas Výsledek datum
885 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
874 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
882 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
883 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
884 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
866 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
880 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
881 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
870 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
počet branek Výsledek datum
22353 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20784 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21887 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
21937 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22290 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20719 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
20863 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21043 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37131 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
počet branek Výsledek datum
22354 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20785 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21888 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
21938 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22291 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20722 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
20864 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21044 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37132 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
22357 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20788 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21891 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
22231 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22294 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20725 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
20867 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21047 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37135 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
22358 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20789 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21892 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
22232 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22295 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20726 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
20868 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21048 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37136 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
22359 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20790 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21893 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
22233 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22296 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20727 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
20869 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21049 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37137 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
dvojitá šance Výsledek datum
2864 Sundsvall - Trelleborg 1:0, 0:0 17.4. 19:00
2706 Djurgarden - Malmö FF 3:0, 0:0 18.4. 19:00
2712 Kalmar - Östersund 1:1, 0:1 18.4. 19:00
2714 Örebro - AIK Stockh. 1:1, 1:0 18.4. 19:00
2722 Sirius - Häcken 0:0, 0:0 18.4. 19:00
2704 Bromma - Elfsborg 0:2, 0:0 19.4. 19:00
2708 Hammarby - Norrköping 2:1, 2:0 19.4. 19:00
2710 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0, 1:0 19.4. 19:00
3242 Östersund - Örebro 0:2, 0:1 21.4. 16:00
1.poločas Výsledek datum
2865 Sundsvall - Trelleborg 0:0 17.4. 19:00
2707 Djurgarden - Malmö FF 0:0 18.4. 19:00
2713 Kalmar - Östersund 0:1 18.4. 19:00
2721 Örebro - AIK Stockh. 1:0 18.4. 19:00
2724 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
2705 Bromma - Elfsborg 0:0 19.4. 19:00
2709 Hammarby - Norrköping 2:0 19.4. 19:00
2711 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
3247 Östersund - Örebro 0:1 21.4. 16:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
22360 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20791 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21894 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
22234 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22297 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20728 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
20870 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21050 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37138 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
22361 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20792 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21895 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
22235 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22298 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20729 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
20871 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21051 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37139 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
22362 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20793 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21896 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
22236 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22299 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20730 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
20872 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21052 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37140 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
poločas/zápas Výsledek datum
22367 Sundsvall - Trelleborg 1:0, 0:0 17.4. 19:00
20797 Djurgarden - Malmö FF 3:0, 0:0 18.4. 19:00
21900 Kalmar - Östersund 1:1, 0:1 18.4. 19:00
22240 Örebro - AIK Stockh. 1:1, 1:0 18.4. 19:00
22314 Sirius - Häcken 0:0, 0:0 18.4. 19:00
20734 Bromma - Elfsborg 0:2, 0:0 19.4. 19:00
20876 Hammarby - Norrköping 2:1, 2:0 19.4. 19:00
21056 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0, 1:0 19.4. 19:00
37144 Östersund - Örebro 0:2, 0:1 21.4. 16:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
13662 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
13652 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
13734 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
22543 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20856 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21930 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
22283 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22346 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20764 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
21036 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21880 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37174 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
22544 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20857 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21931 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
22284 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22347 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20765 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
21037 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21881 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37175 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
22545 Sundsvall - Trelleborg 1:0 17.4. 19:00
20858 Djurgarden - Malmö FF 3:0 18.4. 19:00
21932 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
22285 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00
22348 Sirius - Häcken 0:0 18.4. 19:00
20766 Bromma - Elfsborg 0:2 19.4. 19:00
21038 Hammarby - Norrköping 2:1 19.4. 19:00
21882 IFK Göteb. - Dalkurd 1:0 19.4. 19:00
37176 Östersund - Örebro 0:2 21.4. 16:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
13853 Kalmar - Östersund 1:1 18.4. 19:00
16917 Örebro - AIK Stockh. 1:1 18.4. 19:00

Fotbal | 2.Švédsko

zápas Výsledek datum
1002 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
1212 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
1218 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
1213 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
počet branek Výsledek datum
17591 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
37254 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
37374 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37274 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
počet branek Výsledek datum
17592 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
37255 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
37375 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37275 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
17595 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
37258 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
37378 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37278 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
17596 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
37259 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
37379 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37279 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
17597 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
37260 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
37380 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37280 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
dvojitá šance Výsledek datum
17598 Landskrona - Örgryte 2:2, 1:1 17.4. 19:00
37261 Brage - GAIS Göteb. 1:1, 1:0 20.4. 19:00
37381 Örgryte - Halmstad 2:0, 2:0 21.4. 14:00
37281 Degerfors - Landskrona 2:1, 0:1 21.4. 16:00
1.poločas Výsledek datum
17599 Landskrona - Örgryte 1:1 17.4. 19:00
37262 Brage - GAIS Göteb. 1:0 20.4. 19:00
37382 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37282 Degerfors - Landskrona 0:1 21.4. 16:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
17600 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
37263 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
37383 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37283 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
17601 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
37264 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
37384 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37284 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
17609 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
37271 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
37391 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37291 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
17612 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
37272 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
37392 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37292 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
17613 Landskrona - Örgryte 2:2 17.4. 19:00
37273 Brage - GAIS Göteb. 1:1 20.4. 19:00
37393 Örgryte - Halmstad 2:0 21.4. 14:00
37293 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00
poločas/zápas Výsledek datum
14339 Brage - GAIS Göteb. 1:1, 1:0 20.4. 19:00
14346 Örgryte - Halmstad 2:0, 2:0 21.4. 14:00
14340 Degerfors - Landskrona 2:1, 0:1 21.4. 16:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
14347 Degerfors - Landskrona 2:1 21.4. 16:00

Fotbal | 3.Německo

zápas Výsledek datum
1347 Jena - Magdeburg 1:5 17.4. 19:00
1487 Meppen - Lotte 2:1 20.4. 19:00
1484 Bremen am. - Jena 2:4 21.4. 14:00
1485 Erfurt - Grossaspach 0:6 21.4. 14:00
1486 Magdeburg - For.Köln 2:0 21.4. 14:00
1489 Paderborn - U haching 3:0 21.4. 14:00
1490 Rostock - Wehen 2:0 21.4. 14:00
1491 Würzburg - Chemnitz 0:0 21.4. 14:00
počet branek Výsledek datum
12412 Jena - Magdeburg 1:5 17.4. 19:00
36029 Meppen - Lotte 2:1 20.4. 19:00
36005 Bremen am. - Jena 2:4 21.4. 14:00
36013 Erfurt - Grossaspach 0:6 21.4. 14:00
36021 Magdeburg - For.Köln 2:0 21.4. 14:00
36045 Paderborn - U haching 3:0 21.4. 14:00
36053 Rostock - Wehen 2:0 21.4. 14:00
36061 Würzburg - Chemnitz 0:0 21.4. 14:00
dvojitá šance Výsledek datum
12415 Jena - Magdeburg 1:5, 0:3 17.4. 19:00
36030 Meppen - Lotte 2:1, 1:0 20.4. 19:00
36006 Bremen am. - Jena 2:4, 2:0 21.4. 14:00
36014 Erfurt - Grossaspach 0:6, 0:4 21.4. 14:00
36022 Magdeburg - For.Köln 2:0, 2:0 21.4. 14:00
36046 Paderborn - U haching 3:0, 3:0 21.4. 14:00
36054 Rostock - Wehen 2:0, 1:0 21.4. 14:00
36062 Würzburg - Chemnitz 0:0, 0:0 21.4. 14:00
1.poločas Výsledek datum
12424 Jena - Magdeburg 0:3 17.4. 19:00
36031 Meppen - Lotte 1:0 20.4. 19:00
36007 Bremen am. - Jena 2:0 21.4. 14:00
36015 Erfurt - Grossaspach 0:4 21.4. 14:00
36023 Magdeburg - For.Köln 2:0 21.4. 14:00
36047 Paderborn - U haching 3:0 21.4. 14:00
36055 Rostock - Wehen 1:0 21.4. 14:00
36063 Würzburg - Chemnitz 0:0 21.4. 14:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
12425 Jena - Magdeburg 1:5 17.4. 19:00
36032 Meppen - Lotte 2:1 20.4. 19:00
36008 Bremen am. - Jena 2:4 21.4. 14:00
36016 Erfurt - Grossaspach 0:6 21.4. 14:00
36024 Magdeburg - For.Köln 2:0 21.4. 14:00
36048 Paderborn - U haching 3:0 21.4. 14:00
36056 Rostock - Wehen 2:0 21.4. 14:00
36064 Würzburg - Chemnitz 0:0 21.4. 14:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
13079 Jena - Magdeburg 1:5 17.4. 19:00
36033 Meppen - Lotte 2:1 20.4. 19:00
36009 Bremen am. - Jena 2:4 21.4. 14:00
36017 Erfurt - Grossaspach 0:6 21.4. 14:00
36025 Magdeburg - For.Köln 2:0 21.4. 14:00
36049 Paderborn - U haching 3:0 21.4. 14:00
36057 Rostock - Wehen 2:0 21.4. 14:00
36065 Würzburg - Chemnitz 0:0 21.4. 14:00

Fotbal | Maďarsko - pohár

zápas Výsledek datum
465 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
469 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15
počet branek Výsledek datum
14063 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
14084 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15
počet branek Výsledek datum
14064 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
14543 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15
zápas/počet branek Výsledek datum
14067 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
14561 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15
zápas/počet branek Výsledek datum
14068 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
14598 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15
zápas/počet branek Výsledek datum
14069 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
14611 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15
dvojitá šance Výsledek datum
2030 Újpest - Balmazújváros 2:1, 2:0 17.4. 19:00
2041 Puskas Akademia - Debrecen 4:0, 3:0 18.4. 20:15
1.poločas Výsledek datum
2040 Újpest - Balmazújváros 2:0 17.4. 19:00
2044 Puskas Akademia - Debrecen 3:0 18.4. 20:15
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
14070 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
14697 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15
oba týmy dají gól Výsledek datum
14071 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
14698 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15
přesný výsledek Výsledek datum
14081 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
14709 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15
přesný výsledek Výsledek datum
14082 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
14710 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15
přesný výsledek Výsledek datum
14083 Újpest - Balmazújváros 2:1 17.4. 19:00
14711 Puskas Akademia - Debrecen 4:0 18.4. 20:15

Fotbal | 1.Španělsko

zápas Výsledek datum
227 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
225 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
234 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
226 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
233 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
229 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
223 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
230 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
224 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
228 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
267 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
249 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
248 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
počet branek Výsledek datum
4173 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
4149 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
4233 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
4161 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
4221 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
4197 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
4125 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
4209 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
4137 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
4185 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
4522 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
4486 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
4474 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
počet branek Výsledek datum
4174 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
4150 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
4234 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
4162 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
4222 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
4198 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
4126 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
4210 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
4138 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
4186 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
4523 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
4487 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
4475 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
počet branek Výsledek datum
3784 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
3782 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
3797 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
3783 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
3796 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
3786 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
3780 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
3795 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
3781 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
3785 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
3806 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
3802 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
3801 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
zápas/počet branek Výsledek datum
26372 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
26099 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
27200 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
26167 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
27135 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
26503 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
25131 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
26922 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
26032 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
26438 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
31329 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
31134 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
31069 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
zápas/počet branek Výsledek datum
26373 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
26100 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
27201 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
26168 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
27136 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
26504 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
25132 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
26924 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
26033 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
26439 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
31330 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
31135 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
31070 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
zápas/počet branek Výsledek datum
26374 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
26101 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
27202 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
26169 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
27137 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
26505 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
25133 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
26925 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
26034 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
26440 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
31331 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
31136 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
31071 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
dvojitá šance Výsledek datum
4177 La Coruňa - FC Sevilla 0:0, 0:0 17.4. 19:30
4153 Celta Vigo - Barcelona 2:2, 1:1 17.4. 21:00
4237 Villarreal - Leganes 2:1, 1:0 17.4. 21:30
4165 Espanyol - Eibar 0:1, 0:1 18.4. 19:30
4225 Valencia - Getafe 1:2, 0:1 18.4. 19:30
4201 Real Madrid - Bilbao 1:1, 0:1 18.4. 21:30
4129 Alavés - Girona 1:2, 0:0 19.4. 19:30
4213 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0, 1:0 19.4. 19:30
4141 Betis - Las Palmas 1:0, 0:0 19.4. 21:30
4189 Levante - Málaga 1:0, 0:0 19.4. 21:30
4526 Leganes - La Coruňa 0:0, 0:0 20.4. 21:00
4490 Eibar - Getafe 0:1, 0:1 21.4. 13:00
4478 Celta Vigo - Valencia 1:1, 0:0 21.4. 16:15
1.poločas Výsledek datum
4178 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
4154 Celta Vigo - Barcelona 1:1 17.4. 21:00
4238 Villarreal - Leganes 1:0 17.4. 21:30
4166 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
4226 Valencia - Getafe 0:1 18.4. 19:30
4202 Real Madrid - Bilbao 0:1 18.4. 21:30
4130 Alavés - Girona 0:0 19.4. 19:30
4214 S.Sebastian - Atl.Madrid 1:0 19.4. 19:30
4142 Betis - Las Palmas 0:0 19.4. 21:30
4190 Levante - Málaga 0:0 19.4. 21:30
4527 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
4491 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
4479 Celta Vigo - Valencia 0:0 21.4. 16:15
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
26375 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
26102 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
27203 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
26170 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
27138 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
26506 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
25134 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
26926 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
26035 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
26441 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
31332 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
31137 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
31072 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
26376 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
26103 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
27204 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
26171 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
27139 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
26507 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
25135 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
26927 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
26036 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
26442 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
31333 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
31138 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
31073 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
oba týmy dají gól Výsledek datum
4179 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
4155 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
4239 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
4167 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
4227 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
4203 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
4131 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
4215 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
4143 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
4191 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
4528 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
4492 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
4480 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
poločas/zápas Výsledek datum
4183 La Coruňa - FC Sevilla 0:0, 0:0 17.4. 19:30
4159 Celta Vigo - Barcelona 2:2, 1:1 17.4. 21:00
4243 Villarreal - Leganes 2:1, 1:0 17.4. 21:30
4171 Espanyol - Eibar 0:1, 0:1 18.4. 19:30
4231 Valencia - Getafe 1:2, 0:1 18.4. 19:30
4207 Real Madrid - Bilbao 1:1, 0:1 18.4. 21:30
4135 Alavés - Girona 1:2, 0:0 19.4. 19:30
4219 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0, 1:0 19.4. 19:30
4147 Betis - Las Palmas 1:0, 0:0 19.4. 21:30
4195 Levante - Málaga 1:0, 0:0 19.4. 21:30
4532 Leganes - La Coruňa 0:0, 0:0 20.4. 21:00
4496 Eibar - Getafe 0:1, 0:1 21.4. 13:00
4484 Celta Vigo - Valencia 1:1, 0:0 21.4. 16:15
Handicap 0:1 Výsledek datum
26991 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
26987 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
28356 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
28361 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
28357 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
28364 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
28366 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
28369 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
10135 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
10142 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
10191 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
Handicap 1:0 Výsledek datum
26992 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
26989 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
28365 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
10344 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
přesný výsledek Výsledek datum
26412 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
26141 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
27630 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
26206 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
27174 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
26808 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
26004 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
27083 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
26073 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
26477 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
31368 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
31173 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
31108 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
přesný výsledek Výsledek datum
26413 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
26142 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
27631 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
26207 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
27175 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
26809 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
26005 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
27084 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
26074 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
26478 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
31369 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
31174 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
31109 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15
přesný výsledek Výsledek datum
26414 La Coruňa - FC Sevilla 0:0 17.4. 19:30
26143 Celta Vigo - Barcelona 2:2 17.4. 21:00
27632 Villarreal - Leganes 2:1 17.4. 21:30
26208 Espanyol - Eibar 0:1 18.4. 19:30
27176 Valencia - Getafe 1:2 18.4. 19:30
26810 Real Madrid - Bilbao 1:1 18.4. 21:30
26006 Alavés - Girona 1:2 19.4. 19:30
27111 S.Sebastian - Atl.Madrid 3:0 19.4. 19:30
26075 Betis - Las Palmas 1:0 19.4. 21:30
26479 Levante - Málaga 1:0 19.4. 21:30
31370 Leganes - La Coruňa 0:0 20.4. 21:00
31175 Eibar - Getafe 0:1 21.4. 13:00
31110 Celta Vigo - Valencia 1:1 21.4. 16:15

Fotbal | 1.Chorvatsko

zápas Výsledek datum
658 Istra 1961 - Rijeka 0:1 17.4. 20:00
659 Rud.Zagreb - Lok.Zagreb 1:2 18.4. 16:00
655 Din.Zagreb - Osijek 0:1 18.4. 18:00
657 Hajduk - Vinkovci 4:0 18.4. 20:00
663 Sl.Belupo - Zaprešič 3:3 19.4. 18:00
669 Rijeka - Osijek 1:0 21.4. 19:00
počet branek Výsledek datum
22936 Istra 1961 - Rijeka 0:1 17.4. 20:00
22950 Rud.Zagreb - Lok.Zagreb 1:2 18.4. 16:00
22896 Din.Zagreb - Osijek 0:1 18.4. 18:00
22910 Hajduk - Vinkovci 4:0 18.4. 20:00
22964 Sl.Belupo - Zaprešič 3:3 19.4. 18:00
23210 Rijeka - Osijek 1:0 21.4. 19:00
počet branek Výsledek datum
22937 Istra 1961 - Rijeka 0:1 17.4. 20:00
22951 Rud.Zagreb - Lok.Zagreb 1:2 18.4. 16:00
22897 Din.Zagreb - Osijek 0:1 18.4. 18:00
22923 Hajduk - Vinkovci 4:0 18.4. 20:00
22965 Sl.Belupo - Zaprešič 3:3 19.4. 18:00
23211 Rijeka - Osijek 1:0 21.4. 19:00
dvojitá šance Výsledek datum
2719 Istra 1961 - Rijeka 0:1, 0:0 17.4. 20:00
2726 Rud.Zagreb - Lok.Zagreb 1:2, 1:0 18.4. 16:00
2715 Din.Zagreb - Osijek 0:1, 0:1 18.4. 18:00
2717 Hajduk - Vinkovci 4:0, 2:0 18.4. 20:00
2728 Sl.Belupo - Zaprešič 3:3, 3:1 19.4. 18:00
2734 Rijeka - Osijek 1:0, 0:0 21.4. 19:00
1.poločas Výsledek datum
2725 Istra 1961 - Rijeka 0:0 17.4. 20:00
2727 Rud.Zagreb - Lok.Zagreb 1:0 18.4. 16:00
2716 Din.Zagreb - Osijek 0:1 18.4. 18:00
2718 Hajduk - Vinkovci 2:0 18.4. 20:00
2729 Sl.Belupo - Zaprešič 3:1 19.4. 18:00
2735 Rijeka - Osijek 0:0 21.4. 19:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
22940 Istra 1961 - Rijeka 0:1 17.4. 20:00
22954 Rud.Zagreb - Lok.Zagreb 1:2 18.4. 16:00
22900 Din.Zagreb - Osijek 0:1 18.4. 18:00
22926 Hajduk - Vinkovci 4:0 18.4. 20:00
22968 Sl.Belupo - Zaprešič 3:3 19.4. 18:00
23214 Rijeka - Osijek 1:0 21.4. 19:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
38089 Istra 1961 - Rijeka 0:1 17.4. 20:00
přesný výsledek Výsledek datum
22947 Istra 1961 - Rijeka 0:1 17.4. 20:00
22961 Rud.Zagreb - Lok.Zagreb 1:2 18.4. 16:00
22907 Din.Zagreb - Osijek 0:1 18.4. 18:00
22933 Hajduk - Vinkovci 4:0 18.4. 20:00
22975 Sl.Belupo - Zaprešič 3:3 19.4. 18:00
23221 Rijeka - Osijek 1:0 21.4. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
22948 Istra 1961 - Rijeka 0:1 17.4. 20:00
22962 Rud.Zagreb - Lok.Zagreb 1:2 18.4. 16:00
22908 Din.Zagreb - Osijek 0:1 18.4. 18:00
22934 Hajduk - Vinkovci 4:0 18.4. 20:00
22976 Sl.Belupo - Zaprešič 3:3 19.4. 18:00
23222 Rijeka - Osijek 1:0 21.4. 19:00
přesný výsledek Výsledek datum
22949 Istra 1961 - Rijeka 0:1 17.4. 20:00
22963 Rud.Zagreb - Lok.Zagreb 1:2 18.4. 16:00
22909 Din.Zagreb - Osijek 0:1 18.4. 18:00
22935 Hajduk - Vinkovci 4:0 18.4. 20:00
22977 Sl.Belupo - Zaprešič 3:3 19.4. 18:00
23223 Rijeka - Osijek 1:0 21.4. 19:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
38088 Din.Zagreb - Osijek 0:1 18.4. 18:00
38090 Hajduk - Vinkovci 4:0 18.4. 20:00

Fotbal | 1.Belgie

zápas Výsledek datum
384 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
385 Kortrijk - OH Leuven 2:1 17.4. 20:30
389 Lierse - Waregem 1:4 17.4. 20:30
393 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1 17.4. 20:30
379 Beerschot - St.Truiden 1:3 18.4. 20:30
381 Eupen - FC Antwerp 0:1 18.4. 20:30
391 Lokeren - Oostende 2:2 18.4. 20:30
394 St.Liége - Anderlecht 2:1 18.4. 20:30
380 Club Brugge - Charleroi 6:0 19.4. 20:30
410 Waregem - Kortrijk 3:0 20.4. 20:30
405 OH Leuven - Mouscron Pér. 3:1 21.4. 18:00
407 St.Truiden - Eupen 2:3 21.4. 20:00
408 Waasland Bev. - Lierse 0:1 21.4. 20:00
401 Genk - Anderlecht 2:1 21.4. 20:30
počet branek Výsledek datum
10470 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
10632 Kortrijk - OH Leuven 2:1 17.4. 20:30
10804 Lierse - Waregem 1:4 17.4. 20:30
11140 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1 17.4. 20:30
10002 Beerschot - St.Truiden 1:3 18.4. 20:30
10309 Eupen - FC Antwerp 0:1 18.4. 20:30
10871 Lokeren - Oostende 2:2 18.4. 20:30
11209 St.Liége - Anderlecht 2:1 18.4. 20:30
10072 Club Brugge - Charleroi 6:0 19.4. 20:30
18205 Waregem - Kortrijk 3:0 20.4. 20:30
17131 OH Leuven - Mouscron Pér. 3:1 21.4. 18:00
17564 St.Truiden - Eupen 2:3 21.4. 20:00
18121 Waasland Bev. - Lierse 0:1 21.4. 20:00
11839 Genk - Anderlecht 2:1 21.4. 20:30
počet branek Výsledek datum
10471 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
10633 Kortrijk - OH Leuven 2:1 17.4. 20:30
10805 Lierse - Waregem 1:4 17.4. 20:30
11141 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1 17.4. 20:30
10003 Beerschot - St.Truiden 1:3 18.4. 20:30
10310 Eupen - FC Antwerp 0:1 18.4. 20:30
10872 Lokeren - Oostende 2:2 18.4. 20:30
11210 St.Liége - Anderlecht 2:1 18.4. 20:30
10073 Club Brugge - Charleroi 6:0 19.4. 20:30
18206 Waregem - Kortrijk 3:0 20.4. 20:30
17132 OH Leuven - Mouscron Pér. 3:1 21.4. 18:00
17568 St.Truiden - Eupen 2:3 21.4. 20:00
18122 Waasland Bev. - Lierse 0:1 21.4. 20:00
11840 Genk - Anderlecht 2:1 21.4. 20:30
počet branek Výsledek datum
10472 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
10634 Kortrijk - OH Leuven 2:1 17.4. 20:30
10806 Lierse - Waregem 1:4 17.4. 20:30
11142 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1 17.4. 20:30
10004 Beerschot - St.Truiden 1:3 18.4. 20:30
10315 Eupen - FC Antwerp 0:1 18.4. 20:30
10873 Lokeren - Oostende 2:2 18.4. 20:30
11211 St.Liége - Anderlecht 2:1 18.4. 20:30
10074 Club Brugge - Charleroi 6:0 19.4. 20:30
18207 Waregem - Kortrijk 3:0 20.4. 20:30
17133 OH Leuven - Mouscron Pér. 3:1 21.4. 18:00
17569 St.Truiden - Eupen 2:3 21.4. 20:00
18123 Waasland Bev. - Lierse 0:1 21.4. 20:00
11841 Genk - Anderlecht 2:1 21.4. 20:30
zápas/počet branek Výsledek datum
10570 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
10637 Kortrijk - OH Leuven 2:1 17.4. 20:30
10809 Lierse - Waregem 1:4 17.4. 20:30
11145 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1 17.4. 20:30
10007 Beerschot - St.Truiden 1:3 18.4. 20:30
10321 Eupen - FC Antwerp 0:1 18.4. 20:30
10876 Lokeren - Oostende 2:2 18.4. 20:30
11214 St.Liége - Anderlecht 2:1 18.4. 20:30
10077 Club Brugge - Charleroi 6:0 19.4. 20:30
18210 Waregem - Kortrijk 3:0 20.4. 20:30
17137 OH Leuven - Mouscron Pér. 3:1 21.4. 18:00
17583 St.Truiden - Eupen 2:3 21.4. 20:00
18126 Waasland Bev. - Lierse 0:1 21.4. 20:00
11844 Genk - Anderlecht 2:1 21.4. 20:30
zápas/počet branek Výsledek datum
10571 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
10638 Kortrijk - OH Leuven 2:1 17.4. 20:30
10810 Lierse - Waregem 1:4 17.4. 20:30
11146 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1 17.4. 20:30
10008 Beerschot - St.Truiden 1:3 18.4. 20:30
10322 Eupen - FC Antwerp 0:1 18.4. 20:30
10877 Lokeren - Oostende 2:2 18.4. 20:30
11215 St.Liége - Anderlecht 2:1 18.4. 20:30
10078 Club Brugge - Charleroi 6:0 19.4. 20:30
18211 Waregem - Kortrijk 3:0 20.4. 20:30
17139 OH Leuven - Mouscron Pér. 3:1 21.4. 18:00
17586 St.Truiden - Eupen 2:3 21.4. 20:00
18127 Waasland Bev. - Lierse 0:1 21.4. 20:00
11845 Genk - Anderlecht 2:1 21.4. 20:30
zápas/počet branek Výsledek datum
10572 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
10647 Kortrijk - OH Leuven 2:1 17.4. 20:30
10811 Lierse - Waregem 1:4 17.4. 20:30
11147 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1 17.4. 20:30
10009 Beerschot - St.Truiden 1:3 18.4. 20:30
10323 Eupen - FC Antwerp 0:1 18.4. 20:30
10878 Lokeren - Oostende 2:2 18.4. 20:30
11216 St.Liége - Anderlecht 2:1 18.4. 20:30
10079 Club Brugge - Charleroi 6:0 19.4. 20:30
18212 Waregem - Kortrijk 3:0 20.4. 20:30
17140 OH Leuven - Mouscron Pér. 3:1 21.4. 18:00
17607 St.Truiden - Eupen 2:3 21.4. 20:00
18128 Waasland Bev. - Lierse 0:1 21.4. 20:00
11846 Genk - Anderlecht 2:1 21.4. 20:30
dvojitá šance Výsledek datum
2340 Gent - Genk 0:0, 0:0 17.4. 20:30
2342 Kortrijk - OH Leuven 2:1, 2:0 17.4. 20:30
2344 Lierse - Waregem 1:4, 0:1 17.4. 20:30
2360 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1, 1:1 17.4. 20:30
2321 Beerschot - St.Truiden 1:3, 0:1 18.4. 20:30
2336 Eupen - FC Antwerp 0:1, 0:1 18.4. 20:30
2355 Lokeren - Oostende 2:2, 1:1 18.4. 20:30
2365 St.Liége - Anderlecht 2:1, 1:1 18.4. 20:30
2323 Club Brugge - Charleroi 6:0, 3:0 19.4. 20:30
2438 Waregem - Kortrijk 3:0, 1:0 20.4. 20:30
2394 OH Leuven - Mouscron Pér. 3:1, 0:0 21.4. 18:00
2412 St.Truiden - Eupen 2:3, 1:1 21.4. 20:00
2423 Waasland Bev. - Lierse 0:1, 0:1 21.4. 20:00
2380 Genk - Anderlecht 2:1, 1:1 21.4. 20:30
1.poločas Výsledek datum
2341 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
2343 Kortrijk - OH Leuven 2:0 17.4. 20:30
2345 Lierse - Waregem 0:1 17.4. 20:30
2364 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1 17.4. 20:30
2322 Beerschot - St.Truiden 0:1 18.4. 20:30
2339 Eupen - FC Antwerp 0:1 18.4. 20:30
2359 Lokeren - Oostende 1:1 18.4. 20:30
2367 St.Liége - Anderlecht 1:1 18.4. 20:30
2326 Club Brugge - Charleroi 3:0 19.4. 20:30
2439 Waregem - Kortrijk 1:0 20.4. 20:30
2397 OH Leuven - Mouscron Pér. 0:0 21.4. 18:00
2422 St.Truiden - Eupen 1:1 21.4. 20:00
2435 Waasland Bev. - Lierse 0:1 21.4. 20:00
2383 Genk - Anderlecht 1:1 21.4. 20:30
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
10573 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
10648 Kortrijk - OH Leuven 2:1 17.4. 20:30
10812 Lierse - Waregem 1:4 17.4. 20:30
11148 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1 17.4. 20:30
10010 Beerschot - St.Truiden 1:3 18.4. 20:30
10324 Eupen - FC Antwerp 0:1 18.4. 20:30
10879 Lokeren - Oostende 2:2 18.4. 20:30
11217 St.Liége - Anderlecht 2:1 18.4. 20:30
10080 Club Brugge - Charleroi 6:0 19.4. 20:30
18213 Waregem - Kortrijk 3:0 20.4. 20:30
17144 OH Leuven - Mouscron Pér. 3:1 21.4. 18:00
17610 St.Truiden - Eupen 2:3 21.4. 20:00
18129 Waasland Bev. - Lierse 0:1 21.4. 20:00
11847 Genk - Anderlecht 2:1 21.4. 20:30
oba týmy dají gól a počet branek více než 2.5 Výsledek datum
16605 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
16617 Kortrijk - OH Leuven 2:1 17.4. 20:30
16629 Lierse - Waregem 1:4 17.4. 20:30
16654 Mouscron Pér. - Waasland Bev. 1:1 17.4. 20:30
16561 Beerschot - St.Truiden 1:3 18.4. 20:30
16589 Eupen - FC Antwerp 0:1 18.4. 20:30
16642 Lokeren - Oostende 2:2 18.4. 20:30
16666 St.Liége - Anderlecht 2:1 18.4. 20:30
16573 Club Brugge - Charleroi 6:0 19.4. 20:30
18214 Waregem - Kortrijk 3:0 20.4. 20:30
17145 OH Leuven - Mouscron Pér. 3:1 21.4. 18:00
17614 St.Truiden - Eupen 2:3 21.4. 20:00
18130 Waasland Bev. - Lierse 0:1 21.4. 20:00
16757 Genk - Anderlecht 2:1 21.4. 20:30
oba týmy dají gól Výsledek datum
10574 Gent - Genk 0:0 17.4. 20:30
10649 Kortrijk - OH Leuven 2:1 17.4. 20:30