Výsledky

Fotbal | Liga Mistrů

zápas Výsledek datum
1373 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1 19.7. 17:00
1313 FK Liepaja - Salzburg 0:2 19.7. 18:00
1341 Seinäjoen - Borisov 2:2 19.7. 19:00
1342 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
1369 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0 19.7. 19:00
1309 FC Köbenh. - Crusaders 6:0 19.7. 19:15
1367 CZ Beograd - FC Valletta 2:1 19.7. 20:30
1316 Legia - Zr.Mostar 2:0 19.7. 20:45
1319 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3 19.7. 20:45
1310 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1 20.7. 16:00
1303 F91 Dudelange - Karabach 1:1 20.7. 18:00
1328 Norrköping - Trondheim 3:2 20.7. 19:15
1376 Ferencváros - Part.Tirana 1:1 20.7. 19:30
1355 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3 20.7. 20:15
1300 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2 20.7. 20:45
1372 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
1315 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 20.7. 21:15
Postup Výsledek datum
20624 Alashkert - Din.Tbilisi 2 19.7. 17:00
20613 FK Liepaja - Salzburg 2 19.7. 18:00
20618 Seinäjoen - Borisov 2 19.7. 19:00
20619 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 2 19.7. 19:00
20622 APOEL Nic. - TNS Llans. 1 19.7. 19:00
20621 CZ Beograd - FC Valletta 1 19.7. 20:30
20615 Legia - Zr.Mostar 1 19.7. 20:45
20616 Mladost Podgorica - L.Razgrad 2 19.7. 20:45
20612 FK Astana - Žalg.Vilnius 1 20.7. 16:00
20610 F91 Dudelange - Karabach 2 20.7. 18:00
20617 Norrköping - Trondheim 2 20.7. 19:15
20625 Ferencváros - Part.Tirana 2 20.7. 19:30
20620 Trenčín - Ol.Ljubljana 1 20.7. 20:15
20609 Din.Zagreb - Var.Skopje 1 20.7. 20:45
20623 Celtic - Lincoln FC 1 20.7. 20:45
20614 Hafnarfjördur - Dundalk 2 20.7. 21:15
počet branek Výsledek datum
3855 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1 19.7. 17:00
3825 FK Liepaja - Salzburg 0:2 19.7. 18:00
3830 Seinäjoen - Borisov 2:2 19.7. 19:00
3831 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
3834 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0 19.7. 19:00
3823 FC Köbenh. - Crusaders 6:0 19.7. 19:15
3833 CZ Beograd - FC Valletta 2:1 19.7. 20:30
3827 Legia - Zr.Mostar 2:0 19.7. 20:45
3828 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3 19.7. 20:45
3824 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1 20.7. 16:00
3822 F91 Dudelange - Karabach 1:1 20.7. 18:00
3829 Norrköping - Trondheim 3:2 20.7. 19:15
3856 Ferencváros - Part.Tirana 1:1 20.7. 19:30
3832 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3 20.7. 20:15
3821 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2 20.7. 20:45
3835 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
3826 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 20.7. 21:15
počet branek Výsledek datum
3911 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1 19.7. 17:00
3861 FK Liepaja - Salzburg 0:2 19.7. 18:00
3866 Seinäjoen - Borisov 2:2 19.7. 19:00
3906 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
3909 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0 19.7. 19:00
3859 FC Köbenh. - Crusaders 6:0 19.7. 19:15
3908 CZ Beograd - FC Valletta 2:1 19.7. 20:30
3863 Legia - Zr.Mostar 2:0 19.7. 20:45
3864 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3 19.7. 20:45
3860 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1 20.7. 16:00
3858 F91 Dudelange - Karabach 1:1 20.7. 18:00
3865 Norrköping - Trondheim 3:2 20.7. 19:15
3912 Ferencváros - Part.Tirana 1:1 20.7. 19:30
3907 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3 20.7. 20:15
3857 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2 20.7. 20:45
3910 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
3862 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 20.7. 21:15
zápas/počet branek Výsledek datum
18184 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1 19.7. 17:00
18173 FK Liepaja - Salzburg 0:2 19.7. 18:00
18178 Seinäjoen - Borisov 2:2 19.7. 19:00
18179 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
18182 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0 19.7. 19:00
18171 FC Köbenh. - Crusaders 6:0 19.7. 19:15
18181 CZ Beograd - FC Valletta 2:1 19.7. 20:30
18175 Legia - Zr.Mostar 2:0 19.7. 20:45
18176 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3 19.7. 20:45
18172 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1 20.7. 16:00
18170 F91 Dudelange - Karabach 1:1 20.7. 18:00
18177 Norrköping - Trondheim 3:2 20.7. 19:15
18185 Ferencváros - Part.Tirana 1:1 20.7. 19:30
18180 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3 20.7. 20:15
18167 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2 20.7. 20:45
18183 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
18174 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 20.7. 21:15
dvojitá šance Výsledek datum
2670 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1, 0:1 19.7. 17:00
2486 FK Liepaja - Salzburg 0:2, 0:1 19.7. 18:00
2504 Seinäjoen - Borisov 2:2, 1:2 19.7. 19:00
2661 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0, 0:0 19.7. 19:00
2667 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0, 0:0 19.7. 19:00
2477 FC Köbenh. - Crusaders 6:0, 2:0 19.7. 19:15
2665 CZ Beograd - FC Valletta 2:1, 1:1 19.7. 20:30
2490 Legia - Zr.Mostar 2:0, 1:0 19.7. 20:45
2492 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3, 0:1 19.7. 20:45
2483 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1, 1:0 20.7. 16:00
2405 F91 Dudelange - Karabach 1:1, 0:0 20.7. 18:00
2493 Norrköping - Trondheim 3:2, 0:1 20.7. 19:15
2673 Ferencváros - Part.Tirana 1:1, 1:1 20.7. 19:30
2664 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3, 2:2 20.7. 20:15
2339 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2, 0:1 20.7. 20:45
2669 Celtic - Lincoln FC 3:0, 3:0 20.7. 20:45
2488 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2, 1:0 20.7. 21:15
1.poločas Výsledek datum
2221 Alashkert - Din.Tbilisi 0:1 19.7. 17:00
2083 FK Liepaja - Salzburg 0:1 19.7. 18:00
2104 Seinäjoen - Borisov 1:2 19.7. 19:00
2107 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
2126 APOEL Nic. - TNS Llans. 0:0 19.7. 19:00
2080 FC Köbenh. - Crusaders 2:0 19.7. 19:15
2111 CZ Beograd - FC Valletta 1:1 19.7. 20:30
2086 Legia - Zr.Mostar 1:0 19.7. 20:45
2089 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:1 19.7. 20:45
2081 FK Astana - Žalg.Vilnius 1:0 20.7. 16:00
2077 F91 Dudelange - Karabach 0:0 20.7. 18:00
2091 Norrköping - Trondheim 0:1 20.7. 19:15
2259 Ferencváros - Part.Tirana 1:1 20.7. 19:30
2109 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:2 20.7. 20:15
2074 Din.Zagreb - Var.Skopje 0:1 20.7. 20:45
2153 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
2085 Hafnarfjördur - Dundalk 1:0 20.7. 21:15
oba týmy dají gól Výsledek datum
2758 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1 19.7. 17:00
2738 FK Liepaja - Salzburg 0:2 19.7. 18:00
2746 Seinäjoen - Borisov 2:2 19.7. 19:00
2749 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
2754 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0 19.7. 19:00
2735 FC Köbenh. - Crusaders 6:0 19.7. 19:15
2752 CZ Beograd - FC Valletta 2:1 19.7. 20:30
2742 Legia - Zr.Mostar 2:0 19.7. 20:45
2743 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3 19.7. 20:45
2737 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1 20.7. 16:00
2733 F91 Dudelange - Karabach 1:1 20.7. 18:00
2745 Norrköping - Trondheim 3:2 20.7. 19:15
2759 Ferencváros - Part.Tirana 1:1 20.7. 19:30
2750 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3 20.7. 20:15
2732 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2 20.7. 20:45
2755 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
2741 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 20.7. 21:15
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
18326 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1 19.7. 17:00
18313 FK Liepaja - Salzburg 0:2 19.7. 18:00
18318 Seinäjoen - Borisov 2:2 19.7. 19:00
18320 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
18324 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0 19.7. 19:00
18311 FC Köbenh. - Crusaders 6:0 19.7. 19:15
18322 CZ Beograd - FC Valletta 2:1 19.7. 20:30
18315 Legia - Zr.Mostar 2:0 19.7. 20:45
18316 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3 19.7. 20:45
18312 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1 20.7. 16:00
18310 F91 Dudelange - Karabach 1:1 20.7. 18:00
18317 Norrköping - Trondheim 3:2 20.7. 19:15
18337 Ferencváros - Part.Tirana 1:1 20.7. 19:30
18321 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3 20.7. 20:15
18309 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2 20.7. 20:45
18325 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
18314 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 20.7. 21:15
Handicap 1:0 Výsledek datum
14923 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1 19.7. 17:00
14921 FK Liepaja - Salzburg 0:2 19.7. 18:00
12325 Seinäjoen - Borisov 2:2 19.7. 19:00
14922 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3 19.7. 20:45
poločas/zápas Výsledek datum
2029 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1, 0:1 19.7. 17:00
2013 FK Liepaja - Salzburg 0:2, 0:1 19.7. 18:00
2019 Seinäjoen - Borisov 2:2, 1:2 19.7. 19:00
2020 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0, 0:0 19.7. 19:00
2023 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0, 0:0 19.7. 19:00
2010 FC Köbenh. - Crusaders 6:0, 2:0 19.7. 19:15
2022 CZ Beograd - FC Valletta 2:1, 1:1 19.7. 20:30
2015 Legia - Zr.Mostar 2:0, 1:0 19.7. 20:45
2016 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3, 0:1 19.7. 20:45
2011 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1, 1:0 20.7. 16:00
2009 F91 Dudelange - Karabach 1:1, 0:0 20.7. 18:00
2018 Norrköping - Trondheim 3:2, 0:1 20.7. 19:15
2030 Ferencváros - Part.Tirana 1:1, 1:1 20.7. 19:30
2021 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3, 2:2 20.7. 20:15
2000 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2, 0:1 20.7. 20:45
2025 Celtic - Lincoln FC 3:0, 3:0 20.7. 20:45
2014 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2, 1:0 20.7. 21:15
přesný výsledek Výsledek datum
12211 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1 19.7. 17:00
12122 FK Liepaja - Salzburg 0:2 19.7. 18:00
12164 Seinäjoen - Borisov 2:2 19.7. 19:00
12169 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
12182 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0 19.7. 19:00
12120 FC Köbenh. - Crusaders 6:0 19.7. 19:15
12177 CZ Beograd - FC Valletta 2:1 19.7. 20:30
12131 Legia - Zr.Mostar 2:0 19.7. 20:45
12148 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3 19.7. 20:45
12121 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1 20.7. 16:00
12119 F91 Dudelange - Karabach 1:1 20.7. 18:00
12156 Norrköping - Trondheim 3:2 20.7. 19:15
12216 Ferencváros - Part.Tirana 1:1 20.7. 19:30
12170 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3 20.7. 20:15
12106 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2 20.7. 20:45
12183 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
12128 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 20.7. 21:15
přesný výsledek Výsledek datum
12311 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1 19.7. 17:00
12239 FK Liepaja - Salzburg 0:2 19.7. 18:00
12276 Seinäjoen - Borisov 2:2 19.7. 19:00
12277 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
12309 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0 19.7. 19:00
12230 FC Köbenh. - Crusaders 6:0 19.7. 19:15
12289 CZ Beograd - FC Valletta 2:1 19.7. 20:30
12262 Legia - Zr.Mostar 2:0 19.7. 20:45
12270 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3 19.7. 20:45
12232 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1 20.7. 16:00
12226 F91 Dudelange - Karabach 1:1 20.7. 18:00
12274 Norrköping - Trondheim 3:2 20.7. 19:15
12332 Ferencváros - Part.Tirana 1:1 20.7. 19:30
12282 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3 20.7. 20:15
12218 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2 20.7. 20:45
12310 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
12260 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 20.7. 21:15
přesný výsledek Výsledek datum
13452 Alashkert - Din.Tbilisi 1:1 19.7. 17:00
12844 FK Liepaja - Salzburg 0:2 19.7. 18:00
12849 Seinäjoen - Borisov 2:2 19.7. 19:00
13042 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
13449 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0 19.7. 19:00
12518 FC Köbenh. - Crusaders 6:0 19.7. 19:15
13446 CZ Beograd - FC Valletta 2:1 19.7. 20:30
12846 Legia - Zr.Mostar 2:0 19.7. 20:45
12847 Mladost Podgorica - L.Razgrad 0:3 19.7. 20:45
12709 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1 20.7. 16:00
12498 F91 Dudelange - Karabach 1:1 20.7. 18:00
12848 Norrköping - Trondheim 3:2 20.7. 19:15
13454 Ferencváros - Part.Tirana 1:1 20.7. 19:30
13171 Trenčín - Ol.Ljubljana 2:3 20.7. 20:15
12476 Din.Zagreb - Var.Skopje 3:2 20.7. 20:45
13450 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
12845 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 20.7. 21:15
Handicap 0:1 Výsledek datum
14926 Šerif Tiraspol - H.Beer Sheva 0:0 19.7. 19:00
12354 APOEL Nic. - TNS Llans. 3:0 19.7. 19:00
12327 FC Köbenh. - Crusaders 6:0 19.7. 19:15
12342 CZ Beograd - FC Valletta 2:1 19.7. 20:30
14925 Legia - Zr.Mostar 2:0 19.7. 20:45
12334 FK Astana - Žalg.Vilnius 2:1 20.7. 16:00
12338 Norrköping - Trondheim 3:2 20.7. 19:15
12356 Celtic - Lincoln FC 3:0 20.7. 20:45
12336 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 20.7. 21:15

Fotbal | ME do 19 let-ženy

zápas Výsledek datum
1570 Slovensko - Nizozemsko 0:6 19.7. 17:00
1571 Rakousko - Švýcarsko 0:4 19.7. 18:00
1581 Španělsko - Německo 1:0 19.7. 18:00
1582 Francie - Norsko 0:1 19.7. 18:00
1583 Nizozemsko - Norsko 1:0 22.7. 18:00
1584 Německo - Švýcarsko 2:4 22.7. 18:00
1634 Španělsko - Rakousko 4:0 22.7. 18:00
1635 Slovensko - Francie 0:6 22.7. 19:00
počet branek Výsledek datum
25287 Slovensko - Nizozemsko 0:6 19.7. 17:00
25288 Rakousko - Švýcarsko 0:4 19.7. 18:00
25289 Španělsko - Německo 1:0 19.7. 18:00
25290 Francie - Norsko 0:1 19.7. 18:00
25295 Nizozemsko - Norsko 1:0 22.7. 18:00
25296 Německo - Švýcarsko 2:4 22.7. 18:00
25297 Španělsko - Rakousko 4:0 22.7. 18:00
dvojitá šance Výsledek datum
4500 Slovensko - Nizozemsko 0:6, 0:3 19.7. 17:00
4501 Rakousko - Švýcarsko 0:4, 0:1 19.7. 18:00
4502 Španělsko - Německo 1:0, 0:0 19.7. 18:00
4503 Francie - Norsko 0:1, 0:1 19.7. 18:00
4508 Nizozemsko - Norsko 1:0, 0:0 22.7. 18:00
4509 Německo - Švýcarsko 2:4, 1:1 22.7. 18:00
4510 Španělsko - Rakousko 4:0, 2:0 22.7. 18:00
4511 Slovensko - Francie 0:6, 0:0 22.7. 19:00
1.poločas Výsledek datum
2105 Slovensko - Nizozemsko 0:3 19.7. 17:00
4497 Rakousko - Švýcarsko 0:1 19.7. 18:00
4498 Španělsko - Německo 0:0 19.7. 18:00
4499 Francie - Norsko 0:1 19.7. 18:00
4504 Nizozemsko - Norsko 0:0 22.7. 18:00
4505 Německo - Švýcarsko 1:1 22.7. 18:00
4506 Španělsko - Rakousko 2:0 22.7. 18:00
4507 Slovensko - Francie 0:0 22.7. 19:00

Fotbal | Přátelská utkání klubů

zápas Výsledek datum
1324 Monaco - Zenit St.Petěrburg 1:3 19.7. 17:00
1371 Heidenheim - Ml.Boleslav 1:3 19.7. 18:00
1374 Rizespor - Bielefeld 0:2 19.7. 18:00
1375 Nac.Madeira - Estoril 2:1 19.7. 18:00
1381 West Ham - Slovácko 2:2 19.7. 18:00
1383 Basaksehir - Karlsruher 0:1 19.7. 18:15
1387 Un.Berlin - Watford 1:3 19.7. 18:30
1388 Achilles 29 - Nijmegen 5:1 19.7. 18:30
1389 Cambuur L. - Almere City 0:3 19.7. 19:00
1391 Niort - Chateauroux 3:2 19.7. 19:00
1392 Luzern - Schaffhausen 1:2 19.7. 19:00
1393 Fort.Sittard - Fleetwood 0:0 19.7. 19:00
1394 Westerlo - Waregem 1:1 19.7. 19:00
1399 Angers - Orleans US 3:1 19.7. 19:00
1401 FC Basel - Wolfsburg 3:3 19.7. 19:30
1403 Neuchatel - Chaux de F. 6:1 19.7. 19:30
1404 FC Antwerp - St.Truidense 1:4 19.7. 19:30
1408 Wycombe - Brentford 1:1 19.7. 19:45
1327 Sparta Pr. - Fenerbahce 0:0 19.7. 20:00
1411 AC Ajaccio - CA Bastia 5:0 19.7. 20:00
1413 Oldham Atl. - Preston North End 1:3 19.7. 20:00
1414 St.Johnstone - Bradford C. 2:0 19.7. 20:15
1415 Alfreton - Notts C. 0:0 19.7. 20:30
1429 Ashton U. - Southport 1:0 19.7. 20:30
1431 Boreham Wood - Luton Town 1:0 19.7. 20:30
1450 Boston Utd. - Grimsby Town 1:1 19.7. 20:30
1477 Carrick Rangers - Glentoran FC 0:0 19.7. 20:30
1482 Crawley - Worthing 2:1 19.7. 20:30
1496 Gainsborough Trin. - Lincoln City 3:3 19.7. 20:30
1514 Kidderminster - Burton Albion 0:2 19.7. 20:30
1517 Mansfield Town - Hull City 0:1 19.7. 20:30
1529 Matlock Town - Chesterfield 1:3 19.7. 20:30
1542 Morecambe - Burnley 1:1 19.7. 20:30
1544 Northampton Town - Q.P.R. 1:1 19.7. 20:30
1545 Truro C. - Plymouth Arg. 0:2 19.7. 20:30
1563 Rushall Olympic - Nuneaton Town 1:1 19.7. 20:30
1325 Leicester - Oxford Utd. 2:1 19.7. 20:45
1407 Tranmere - Bolton 1:2 19.7. 20:45
1546 Sudbury - Chelmsford C. 0:2 19.7. 20:45
1547 AFC Telford - Solihull Moors 0:0 19.7. 20:45
1548 Bangor City - Colwyn Bay 2:2 19.7. 20:45
1549 Brighton Hove Albion - Fulham 0:3 19.7. 20:45
1550 Corby Town - Milton K. 1:3 19.7. 20:45
1551 Dartford - Millwall 0:3 19.7. 20:45
1552 Halifax Town - Shef.Utd. 2:0 19.7. 20:45
1553 Hyde - Guiseley 2:2 19.7. 20:45
1554 Mossley - Stalybridge Celt. 2:2 19.7. 20:45
1555 Port Vale - Nottingham 0:2 19.7. 20:45
1556 Rochdale AFC - Blackburn 1:1 19.7. 20:45
1564 Swindon Town - Reading 1:2 19.7. 20:45
1569 Woking - Leyton 0:2 19.7. 20:45
1302 Indep.Santa Fe - FC Sevilla 1:2 20.7. 02:00
1304 Salt Lake - Inter Milano 1:2 20.7. 04:00
1305 Vancouver WC - Cr.Palace 2:2 20.7. 04:00
1365 Ferreira - Rio Ave 20.7. 13:00
1368 AZ Alkmaar - Fleetwood 5:0 20.7. 14:00
1593 Dyn.Dresden - Liberec 3:1 20.7. 17:00
1594 FC Genoa - FC Südtirol 3:0 20.7. 17:00
1595 Nitra - Lok.Zvolen 1:0 20.7. 17:00
1597 Lazio - Padova 2:1 20.7. 17:00
1596 Kolín - Vlašim 2:6 20.7. 17:00
1592 Cagliari - Terek Groznyj 1:0 20.7. 17:00
1598 Fiorentina - Trapani Calcio 2:1 20.7. 17:30
1599 AEK Athenai - Aris Limassol 2:0 20.7. 17:30
1600 Baník Ostrava - Vítkovice 3:1 20.7. 18:00
1601 Nac.Madeira - Fatima 20.7. 18:00
1602 Ingolstadt - Stutt.Kickers 1:2 20.7. 18:00
1603 Rubin Kazaň - West Ham 3:0 20.7. 18:00
1611 Dukla Praha - Norwich 3:1 20.7. 18:00
1604 Zbr.Brno - St.Pauli 1:0 20.7. 18:30
1304 Saarbrücken - Fortuna Köln 2:1 20.7. 18:30
1608 RW Ahlen - Cardiff C. 20.7. 19:00
1612 Granada - Bristol C. 2:0 20.7. 19:00
1613 Roeselare - Club Brugge 3:1 20.7. 19:00
1614 Heverlee Leuven - KV Mechelen 1:1 20.7. 19:00
1615 Huesca - Atl.Bilbao 1:1 20.7. 19:00
1616 Preussen Münster - Valencia 2:4 20.7. 19:00
1617 Logrones - San Sebastian 0:1 20.7. 19:00
1618 Utrecht - Bn.Yehuda 1:1 20.7. 19:00
1609 Anderlecht - Heerenveen 3:1 20.7. 19:00
1619 Münch.1860 - M gladbach 1:3 20.7. 19:30
1620 S.Gilloise - Royal Charleroi 2:0 20.7. 19:30
1623 Atromitos - Olympiakos 3:1 20.7. 20:00
1625 Beerschot - Oostende 1:1 20.7. 20:00
1626 Marseille - Ajax 2:2 20.7. 20:00
1627 Panathin. - Zwolle 4:0 20.7. 20:00
1628 Wolfsberger - Chelsea 0:3 20.7. 20:00
1631 Wigan - Macclesfield Town 0:0 20.7. 20:00
1647 Hartlepool - Sunderland 0:3 20.7. 20:30
1648 Shef.Wed. - Benfica 1:0 20.7. 20:30
1646 Bayern M. - Man.City 1:0 20.7. 20:30
1305 Tarragona - Villarreal 1:2 20.7. 20:30
1309 Frosinone - Messina 3:0 20.7. 20:30
1649 Bristol Rov. - Aston Villa 1:1 20.7. 20:45
1650 Colchester Utd. - Ipswich 0:1 20.7. 20:45
1651 Doncaster Rov. - Newcastle Utd. 2:2 20.7. 20:45
1652 Huddersfield - Liverpool 0:2 20.7. 20:45
1653 Coimbra - Feirense 0:0 20.7. 21:00
1313 Minnesota U. - AFC Bournemouth 0:4 21.7. 02:00
1319 FC Orenburg - Mac.Petah Tikva 21.7. 18:00
1323 Ml.Boleslav - Bursaspor 3:2 21.7. 18:00
1324 Vitesse Arnhem - W.B.A. 1:2 21.7. 18:30
1325 Arouca - Tondela 2:0 21.7. 19:00
1327 Offenbacher Kickers - F.Düsseldorf 0:3 21.7. 19:00
1341 PAOK Thessal. - Apol.Limassol 1:1 21.7. 19:30
1342 HW Welders - Linfield 1:5 21.7. 20:00
1366 Nelson - United of Manchester 1:4 21.7. 21:00
1367 PSV Eindhoven - FC Porto 3:0 21.7. 21:00
1369 La Coruňa - Celta Vigo 0:2 21.7. 22:30
1319 Leeuwarden - Altinordu 0:0 22.7. 15:00
1300 FK Krasnodar - Ars.Tula 4:0 22.7. 16:00
1303 Teplice - Sokolov 3:0 22.7. 16:30
1304 Sp.Moskva - Stuttgart 22.7. 16:30
1305 Bologna - Hap.Haifa 2:1 22.7. 17:00
1308 Holstein Kiel - Schalke 04 1:2 22.7. 17:30
1309 Metz - Red Star FC 0:1 22.7. 18:00
1310 Rennes - St.Brest 0:1 22.7. 18:00
1388 Heidenheim - Basaksehir 0:1 22.7. 18:00
1313 Montpellier - Clermont Foot 2:1 22.7. 18:30
1314 Koblenz - Leverkusen 0:4 22.7. 18:30
1389 Laval - Le Havre 1:1 22.7. 18:30
1311 Troyes - Dijon FCO 0:3 22.7. 18:30
1328 Oss - Bn.Yehuda 1:2 22.7. 19:00
1329 Kortrijk - Maastricht 1:1 22.7. 19:00
1337 Valladolid - Toledo 2:0 22.7. 19:00
1351 R.W. Oberhausen - Paderborn 1:2 22.7. 19:00
1355 Toulouse - Osasuna 2:0 22.7. 19:00
1391 Sp.Gijon - Feirense 0:2 22.7. 19:30
1325 Ferreira - Guimaraes 1:1 22.7. 19:30
1365 Lens - Arsenal 1:1 22.7. 20:00
1368 Valenciennes - Amiens 0:1 22.7. 20:00
1392 Orleans US - Auxerre 4:0 22.7. 20:00
1372 Exeter - Burton Albion 1:0 22.7. 20:30
1393 Gateshead - Darlington 2:0 22.7. 20:30
1373 Wycombe - Q.P.R. 0:0 22.7. 20:45
1415 Dobrovice - Hr.Králové 0:4 23.7. 10:30
1414 Táborsko - Příbram 1:2 23.7. 10:30
1416 Roda Kerkrade - Fleetwood 1:0 23.7. 13:00
1417 Rubin Kazaň - Norwich 1:2 23.7. 13:00
1418 Hoffenheim - Oostende 1:2 23.7. 14:00
1419 Auerbach - Zwickau 0:2 23.7. 14:00
1420 Stuttgart - Zbr.Brno 4:0 23.7. 14:00
1304 R.W. Essen - Aue 2:1 23.7. 14:00
1305 Stutt.Kickers - Sandhausen 1:2 23.7. 14:00
1421 Cordoba - Heracles Almelo 1:1 23.7. 14:30
1422 Kortrijk - Samara 2:1 23.7. 14:30
1423 York City - Bolton 0:2 23.7. 14:30
1424 Hallescher - Hannover 96 3:3 23.7. 15:00
1426 Marine - Chester FC 3:5 23.7. 15:00
1428 Watford - An.Machačkala 0:0 23.7. 15:00
1429 W.Bremen - Münch.1860 1:2 23.7. 15:00
1427 Matlock Town - Burton Albion 1:2 23.7. 15:00
1430 AZ Alkmaar - Hertha 3:0 23.7. 15:30
1431 Cottbus - Un.Berlin 1:1 23.7. 15:30
1432 Groningen - FC Emmen 6:2 23.7. 15:30
1437 Ingolstadt - Dyn.Dresden 2:2 23.7. 15:30
1444 Nitra - 1.SK Prostějov 4:1 23.7. 15:30
1453 Vitesse Arnhem - FC Porto 1:2 23.7. 15:30
1462 AFC Wimbledon - Reading 2:0 23.7. 16:00
1464 Barnet - Gillingham 2:0 23.7. 16:00
1468 Barnsley - Everton 0:3 23.7. 16:00
1469 Blackpool - Blackburn 1:1 23.7. 16:00
1470 Bradford C. - Burnley 1:4 23.7. 16:00
1471 Brentford - K lautern 1:1 23.7. 16:00
1472 Bristol Rov. - Swansea 1:5 23.7. 16:00
1473 Cambridge Utd. - Ipswich 1:1 23.7. 16:00
1474 Crawley - Millwall 2:3 23.7. 16:00
1475 Rapperswill Jona - Kriens 1:2 23.7. 16:00
1477 Helmond - Excelsior Rott. 1:2 23.7. 16:00
1478 Notts C. - Nottingham 1:2 23.7. 16:00
1479 Port Vale - Wolverhampton Wanderers 0:0 23.7. 16:00
1482 Portsmouth - Bournemouth 3:3 23.7. 16:00
1492 Preston - Stoke City 1:1 23.7. 16:00
1493 Rochdale AFC - Wigan 4:1 23.7. 16:00
1495 Rotherham Utd. - Sunderland 1:2 23.7. 16:00
1496 Scunthorpe U. - Hull City 0:2 23.7. 16:00
1497 Southport - Bury 1:1 23.7. 16:00
1409 Regensburg - Bochum 2:2 23.7. 16:00
1410 Wehen Wiesbaden - Eint.Frankfurt 2:2 23.7. 16:00
1308 Halifax Town - Morecambe 6:2 23.7. 16:00
1309 Livingston - Hartlepool 0:0 23.7. 16:00
1529 Lokeren - Newcastle Utd. 0:4 23.7. 16:30
1541 Den Haag - Karabukspor 2:0 23.7. 17:00
1543 Fastav Zlín - Frýdek Místek 2:2 23.7. 17:00
1545 Třinec - Karviná 0:4 23.7. 17:00
1546 Paris FC - Le Havre 1:0 23.7. 17:00
1547 Aalen - Wurzburg Kickers 0:1 23.7. 17:00
1548 Jihlava - Č.Budějovice 5:0 23.7. 17:00
1549 West Ham - Karlsruhe 3:0 23.7. 17:00
1550 Cercle Bruggy - Royal Charleroi 2:1 23.7. 17:15
1552 Eupen - Malaga 2:3 23.7. 17:15
1551 Fiorentina - Panaitolikos 3:0 23.7. 17:30
1553 Brescia - Hap.Haifa 3:3 23.7. 17:30
1554 Augsburg - Sp.Rotterdam 0:0 23.7. 17:30
1557 M gladbach - St.Pauli 0:0 23.7. 18:00
1558 Lorient - Guingamp 1:2 23.7. 18:00
1559 Penafiel - Moreirense 0:1 23.7. 18:00
1563 PSV Eindhoven - W.B.A. 23.7. 18:00
1564 Strasbourg - Nancy 1:0 23.7. 18:00
1568 Bielefeld - 1.FC Köln 2:3 23.7. 18:30
1569 Bordeaux - Atl.Bilbao 2:2 23.7. 18:30
1570 Rennes - Angers 2:0 23.7. 18:30
1571 Stevenage - Brighton Hove Albion 1:0 23.7. 18:30
1581 Atl.Madrid - Numancia 2:0 23.7. 19:00
1582 Alavés - Huesca 2:1 23.7. 19:00
1592 Nantes - Aston Villa 0:1 23.7. 19:00
1594 Zwolle - Southampton 0:4 23.7. 19:00
1595 Heerenveen - Genclerbirligi 1:0 23.7. 19:00
1596 San Sebastian - Villarreal 1:1 23.7. 19:30
1597 Rio Ave - Sp.Gijon 1:0 23.7. 19:30
1300 San Sebastian - Villarreal 1:1 23.7. 19:30
1598 Feyenoord - Valencia 2:1 23.7. 20:00
1599 Betis Sevilla - Fulham 2:1 23.7. 20:00
1600 Sporting CP - Lyon 0:1 23.7. 21:00
počet branek Výsledek datum
17315 Heidenheim - Ml.Boleslav 1:3 19.7. 18:00
14836 Nac.Madeira - Estoril 2:1 19.7. 18:00
14837 West Ham - Slovácko 2:2 19.7. 18:00
14844 Niort - Chateauroux 3:2 19.7. 19:00
14846 Fort.Sittard - Fleetwood 0:0 19.7. 19:00
14847 Westerlo - Waregem 1:1 19.7. 19:00
14849 FC Basel - Wolfsburg 3:3 19.7. 19:30
14850 Neuchatel - Chaux de F. 6:1 19.7. 19:30
14851 FC Antwerp - St.Truidense 1:4 19.7. 19:30
15763 Sparta Pr. - Fenerbahce 0:0 19.7. 20:00
14855 AC Ajaccio - CA Bastia 5:0 19.7. 20:00
14856 Oldham Atl. - Preston North End 1:3 19.7. 20:00
14857 St.Johnstone - Bradford C. 2:0 19.7. 20:15
14858 Alfreton - Notts C. 0:0 19.7. 20:30
14859 Ashton U. - Southport 1:0 19.7. 20:30
14860 Boreham Wood - Luton Town 1:0 19.7. 20:30
14920 Boston Utd. - Grimsby Town 1:1 19.7. 20:30
16147 Carrick Rangers - Glentoran FC 0:0 19.7. 20:30
17320 Matlock Town - Chesterfield 1:3 19.7. 20:30
17330 Northampton Town - Q.P.R. 1:1 19.7. 20:30
12143 Leicester - Oxford Utd. 2:1 19.7. 20:45
14853 Tranmere - Bolton 1:2 19.7. 20:45
17336 Sudbury - Chelmsford C. 0:2 19.7. 20:45
17347 AFC Telford - Solihull Moors 0:0 19.7. 20:45
17348 Bangor City - Colwyn Bay 2:2 19.7. 20:45
17351 Corby Town - Milton K. 1:3 19.7. 20:45
17361 Dartford - Millwall 0:3 19.7. 20:45
17362 Halifax Town - Shef.Utd. 2:0 19.7. 20:45
17363 Hyde - Guiseley 2:2 19.7. 20:45
17364 Mossley - Stalybridge Celt. 2:2 19.7. 20:45
17365 Port Vale - Nottingham 0:2 19.7. 20:45
17366 Rochdale AFC - Blackburn 1:1 19.7. 20:45
17380 Swindon Town - Reading 1:2 19.7. 20:45
17383 Woking - Leyton 0:2 19.7. 20:45
12171 Salt Lake - Inter Milano 1:2 20.7. 04:00
12178 Vancouver WC - Cr.Palace 2:2 20.7. 04:00
14436 AZ Alkmaar - Fleetwood 5:0 20.7. 14:00
14461 Dyn.Dresden - Liberec 3:1 20.7. 17:00
14464 FC Genoa - FC Südtirol 3:0 20.7. 17:00
14466 Nitra - Lok.Zvolen 1:0 20.7. 17:00
14473 Lazio - Padova 2:1 20.7. 17:00
14470 Kolín - Vlašim 2:6 20.7. 17:00
14494 Fiorentina - Trapani Calcio 2:1 20.7. 17:30
14496 AEK Athenai - Aris Limassol 2:0 20.7. 17:30
14500 Baník Ostrava - Vítkovice 3:1 20.7. 18:00
14503 Nac.Madeira - Fatima 20.7. 18:00
14525 Ingolstadt - Stutt.Kickers 1:2 20.7. 18:00
14527 Rubin Kazaň - West Ham 3:0 20.7. 18:00
14561 Dukla Praha - Norwich 3:1 20.7. 18:00
14531 Zbr.Brno - St.Pauli 1:0 20.7. 18:30
12393 Saarbrücken - Fortuna Köln 2:1 20.7. 18:30
14534 RW Ahlen - Cardiff C. 20.7. 19:00
14564 Granada - Bristol C. 2:0 20.7. 19:00
14567 Roeselare - Club Brugge 3:1 20.7. 19:00
14587 Heverlee Leuven - KV Mechelen 1:1 20.7. 19:00
14591 Huesca - Atl.Bilbao 1:1 20.7. 19:00
14594 Preussen Münster - Valencia 2:4 20.7. 19:00
14597 Logrones - San Sebastian 0:1 20.7. 19:00
14599 Utrecht - Bn.Yehuda 1:1 20.7. 19:00
14555 Anderlecht - Heerenveen 3:1 20.7. 19:00
14621 Münch.1860 - M gladbach 1:3 20.7. 19:30
14624 S.Gilloise - Royal Charleroi 2:0 20.7. 19:30
14627 Atromitos - Olympiakos 3:1 20.7. 20:00
14629 Beerschot - Oostende 1:1 20.7. 20:00
14651 Marseille - Ajax 2:2 20.7. 20:00
14654 Panathin. - Zwolle 4:0 20.7. 20:00
14657 Wolfsberger - Chelsea 0:3 20.7. 20:00
14659 Wigan - Macclesfield Town 0:0 20.7. 20:00
14684 Hartlepool - Sunderland 0:3 20.7. 20:30
14681 Bayern M. - Man.City 1:0 20.7. 20:30
12395 Tarragona - Villarreal 1:2 20.7. 20:30
12397 Frosinone - Messina 3:0 20.7. 20:30
14689 Bristol Rov. - Aston Villa 1:1 20.7. 20:45
14693 Colchester Utd. - Ipswich 0:1 20.7. 20:45
14712 Doncaster Rov. - Newcastle Utd. 2:2 20.7. 20:45
14715 Huddersfield - Liverpool 0:2 20.7. 20:45
14717 Coimbra - Feirense 0:0 20.7. 21:00
12496 Minnesota U. - AFC Bournemouth 0:4 21.7. 02:00
12567 FC Orenburg - Mac.Petah Tikva 21.7. 18:00
12568 Ml.Boleslav - Bursaspor 3:2 21.7. 18:00
12569 Vitesse Arnhem - W.B.A. 1:2 21.7. 18:30
12572 Arouca - Tondela 2:0 21.7. 19:00
12574 Offenbacher Kickers - F.Düsseldorf 0:3 21.7. 19:00
12141 Leeuwarden - Altinordu 0:0 22.7. 15:00
13107 Teplice - Sokolov 3:0 22.7. 16:30
13109 Bologna - Hap.Haifa 2:1 22.7. 17:00
13110 Holstein Kiel - Schalke 04 1:2 22.7. 17:30
13111 Metz - Red Star FC 0:1 22.7. 18:00
13112 Rennes - St.Brest 0:1 22.7. 18:00
14547 Heidenheim - Basaksehir 0:1 22.7. 18:00
13114 Montpellier - Clermont Foot 2:1 22.7. 18:30
13115 Koblenz - Leverkusen 0:4 22.7. 18:30
14548 Laval - Le Havre 1:1 22.7. 18:30
13113 Troyes - Dijon FCO 0:3 22.7. 18:30
13118 Oss - Bn.Yehuda 1:2 22.7. 19:00
13119 Kortrijk - Maastricht 1:1 22.7. 19:00
13120 Valladolid - Toledo 2:0 22.7. 19:00
13121 R.W. Oberhausen - Paderborn 1:2 22.7. 19:00
13122 Toulouse - Osasuna 2:0 22.7. 19:00
14549 Sp.Gijon - Feirense 0:2 22.7. 19:30
12163 Ferreira - Guimaraes 1:1 22.7. 19:30
13123 Lens - Arsenal 1:1 22.7. 20:00
13171 Valenciennes - Amiens 0:1 22.7. 20:00
14550 Orleans US - Auxerre 4:0 22.7. 20:00
13259 Exeter - Burton Albion 1:0 22.7. 20:30
13336 Wycombe - Q.P.R. 0:0 22.7. 20:45
12968 Dobrovice - Hr.Králové 0:4 23.7. 10:30
12967 Táborsko - Příbram 1:2 23.7. 10:30
12969 Roda Kerkrade - Fleetwood 1:0 23.7. 13:00
12970 Rubin Kazaň - Norwich 1:2 23.7. 13:00
12971 Hoffenheim - Oostende 1:2 23.7. 14:00
12973 Auerbach - Zwickau 0:2 23.7. 14:00
12974 Stuttgart - Zbr.Brno 4:0 23.7. 14:00
12078 R.W. Essen - Aue 2:1 23.7. 14:00
12103 Stutt.Kickers - Sandhausen 1:2 23.7. 14:00
12975 Cordoba - Heracles Almelo 1:1 23.7. 14:30
12977 Kortrijk - Samara 2:1 23.7. 14:30
12978 York City - Bolton 0:2 23.7. 14:30
12980 Hallescher - Hannover 96 3:3 23.7. 15:00
12982 Marine - Chester FC 3:5 23.7. 15:00
12984 Watford - An.Machačkala 0:0 23.7. 15:00
12985 W.Bremen - Münch.1860 1:2 23.7. 15:00
12986 AZ Alkmaar - Hertha 3:0 23.7. 15:30
12987 Cottbus - Un.Berlin 1:1 23.7. 15:30
12988 Groningen - FC Emmen 6:2 23.7. 15:30
12989 Ingolstadt - Dyn.Dresden 2:2 23.7. 15:30
12990 Nitra - 1.SK Prostějov 4:1 23.7. 15:30
12992 Vitesse Arnhem - FC Porto 1:2 23.7. 15:30
12993 AFC Wimbledon - Reading 2:0 23.7. 16:00
12994 Barnet - Gillingham 2:0 23.7. 16:00
12995 Barnsley - Everton 0:3 23.7. 16:00
12996 Blackpool - Blackburn 1:1 23.7. 16:00
12997 Bradford C. - Burnley 1:4 23.7. 16:00
12998 Brentford - K lautern 1:1 23.7. 16:00
13000 Bristol Rov. - Swansea 1:5 23.7. 16:00
13001 Cambridge Utd. - Ipswich 1:1 23.7. 16:00
13003 Rapperswill Jona - Kriens 1:2 23.7. 16:00
13005 Helmond - Excelsior Rott. 1:2 23.7. 16:00
13016 Notts C. - Nottingham 1:2 23.7. 16:00
13018 Port Vale - Wolverhampton Wanderers 0:0 23.7. 16:00
13019 Portsmouth - Bournemouth 3:3 23.7. 16:00
13020 Preston - Stoke City 1:1 23.7. 16:00
13021 Rochdale AFC - Wigan 4:1 23.7. 16:00
13022 Rotherham Utd. - Sunderland 1:2 23.7. 16:00
13025 Southport - Bury 1:1 23.7. 16:00
13082 Regensburg - Bochum 2:2 23.7. 16:00
13085 Wehen Wiesbaden - Eint.Frankfurt 2:2 23.7. 16:00
12108 Halifax Town - Morecambe 6:2 23.7. 16:00
12130 Livingston - Hartlepool 0:0 23.7. 16:00
13087 Lokeren - Newcastle Utd. 0:4 23.7. 16:30
13088 Den Haag - Karabukspor 2:0 23.7. 17:00
13132 Fastav Zlín - Frýdek Místek 2:2 23.7. 17:00
13147 Třinec - Karviná 0:4 23.7. 17:00
13155 Paris FC - Le Havre 1:0 23.7. 17:00
13163 Aalen - Wurzburg Kickers 0:1 23.7. 17:00
13172 Jihlava - Č.Budějovice 5:0 23.7. 17:00
13179 West Ham - Karlsruhe 3:0 23.7. 17:00
13188 Cercle Bruggy - Royal Charleroi 2:1 23.7. 17:15
13205 Eupen - Malaga 2:3 23.7. 17:15
13197 Fiorentina - Panaitolikos 3:0 23.7. 17:30
13213 Brescia - Hap.Haifa 3:3 23.7. 17:30
13222 Augsburg - Sp.Rotterdam 0:0 23.7. 17:30
13255 Lorient - Guingamp 1:2 23.7. 18:00
15334 Penafiel - Moreirense 0:1 23.7. 18:00
15937 PSV Eindhoven - W.B.A. 23.7. 18:00
15938 Strasbourg - Nancy 1:0 23.7. 18:00
15939 Bielefeld - 1.FC Köln 2:3 23.7. 18:30
15942 Bordeaux - Atl.Bilbao 2:2 23.7. 18:30
15947 Rennes - Angers 2:0 23.7. 18:30
15948 Stevenage - Brighton Hove Albion 1:0 23.7. 18:30
15950 Atl.Madrid - Numancia 2:0 23.7. 19:00
15952 Alavés - Huesca 2:1 23.7. 19:00
15953 Nantes - Aston Villa 0:1 23.7. 19:00
15955 Zwolle - Southampton 0:4 23.7. 19:00
15957 San Sebastian - Villarreal 1:1 23.7. 19:30
15958 Rio Ave - Sp.Gijon 1:0 23.7. 19:30
12001 San Sebastian - Villarreal 1:1 23.7. 19:30
15965 Feyenoord - Valencia 2:1 23.7. 20:00
15967 Betis Sevilla - Fulham 2:1 23.7. 20:00
15968 Sporting CP - Lyon 0:1 23.7. 21:00
1.poločas Výsledek datum
2123 Monaco - Zenit St.Petěrburg 1:0 19.7. 17:00
2265 Heidenheim - Ml.Boleslav 0:2 19.7. 18:00
2274 Rizespor - Bielefeld 0:0 19.7. 18:00
2297 Nac.Madeira - Estoril 2:0 19.7. 18:00
2298 West Ham - Slovácko 1:0 19.7. 18:00
2299 Basaksehir - Karlsruher 0:1 19.7. 18:15
2300 Un.Berlin - Watford 0:2 19.7. 18:30
2301 Achilles 29 - Nijmegen 0:0 19.7. 18:30
2302 Cambuur L. - Almere City 0:1 19.7. 19:00
2303 Niort - Chateauroux 1:1 19.7. 19:00
2304 Luzern - Schaffhausen 1:1 19.7. 19:00
2306 Fort.Sittard - Fleetwood 0:0 19.7. 19:00
2307 Westerlo - Waregem 0:0 19.7. 19:00
2308 Angers - Orleans US 1:0 19.7. 19:00
2309 FC Basel - Wolfsburg 0:1 19.7. 19:30
2310 Neuchatel - Chaux de F. 3:0 19.7. 19:30
2311 FC Antwerp - St.Truidense 0:1 19.7. 19:30
2314 Wycombe - Brentford 0:1 19.7. 19:45
3045 Sparta Pr. - Fenerbahce 0:0 19.7. 20:00
2315 AC Ajaccio - CA Bastia 2:0 19.7. 20:00
2316 Oldham Atl. - Preston North End 0:1 19.7. 20:00
2317 St.Johnstone - Bradford C. 2:0 19.7. 20:15
2318 Alfreton - Notts C. 0:0 19.7. 20:30
2319 Ashton U. - Southport 0:0 19.7. 20:30
2320 Boreham Wood - Luton Town 1:0 19.7. 20:30
2321 Boston Utd. - Grimsby Town 1:0 19.7. 20:30
2322 Carrick Rangers - Glentoran FC 0:0 19.7. 20:30
2323 Crawley - Worthing 1:1 19.7. 20:30
2324 Gainsborough Trin. - Lincoln City 3:2 19.7. 20:30
2325 Kidderminster - Burton Albion 0:1 19.7. 20:30
2326 Mansfield Town - Hull City 0:0 19.7. 20:30
2327 Matlock Town - Chesterfield 0:2 19.7. 20:30
2329 Morecambe - Burnley 0:0 19.7. 20:30
2330 Northampton Town - Q.P.R. 0:0 19.7. 20:30
2331 Truro C. - Plymouth Arg. 0:0 19.7. 20:30
2345 Rushall Olympic - Nuneaton Town 0:0 19.7. 20:30
2124 Leicester - Oxford Utd. 1:1 19.7. 20:45
2312 Tranmere - Bolton 1:0 19.7. 20:45
2332 Sudbury - Chelmsford C. 0:2 19.7. 20:45
2333 AFC Telford - Solihull Moors 0:0 19.7. 20:45
2334 Bangor City - Colwyn Bay 0:1 19.7. 20:45
2335 Brighton Hove Albion - Fulham 0:1 19.7. 20:45
2336 Corby Town - Milton K. 0:0 19.7. 20:45
2337 Dartford - Millwall 0:2 19.7. 20:45
2338 Halifax Town - Shef.Utd. 0:0 19.7. 20:45
2341 Hyde - Guiseley 1:2 19.7. 20:45
2342 Mossley - Stalybridge Celt. 1:2 19.7. 20:45
2343 Port Vale - Nottingham 0:1 19.7. 20:45
2344 Rochdale AFC - Blackburn 0:1 19.7. 20:45
2346 Swindon Town - Reading 1:0 19.7. 20:45
2347 Woking - Leyton 0:0 19.7. 20:45
2059 Indep.Santa Fe - FC Sevilla 0:2 20.7. 02:00
2084 Salt Lake - Inter Milano 1:1 20.7. 04:00
2090 Vancouver WC - Cr.Palace 0:0 20.7. 04:00
2168 Ferreira - Rio Ave 20.7. 13:00
2239 AZ Alkmaar - Fleetwood 3:0 20.7. 14:00
2348 Dyn.Dresden - Liberec 0:0 20.7. 17:00
2349 FC Genoa - FC Südtirol 2:0 20.7. 17:00
2350 Nitra - Lok.Zvolen 20.7. 17:00
2352 Lazio - Padova 2:1 20.7. 17:00
2351 Kolín - Vlašim 0:3 20.7. 17:00
2257 Cagliari - Terek Groznyj 1:0 20.7. 17:00
2353 Fiorentina - Trapani Calcio 1:1 20.7. 17:30
2354 AEK Athenai - Aris Limassol 1:0 20.7. 17:30
2355 Baník Ostrava - Vítkovice 1:1 20.7. 18:00
2356 Nac.Madeira - Fatima 20.7. 18:00
2357 Ingolstadt - Stutt.Kickers 1:2 20.7. 18:00
2358 Rubin Kazaň - West Ham 2:0 20.7. 18:00
2364 Dukla Praha - Norwich 1:0 20.7. 18:00
2359 Zbr.Brno - St.Pauli 0:0 20.7. 18:30
2010 Saarbrücken - Fortuna Köln 1:0 20.7. 18:30
2360 RW Ahlen - Cardiff C. 0:0 20.7. 19:00
2365 Granada - Bristol C. 1:0 20.7. 19:00
2366 Roeselare - Club Brugge 2:0 20.7. 19:00
2367 Heverlee Leuven - KV Mechelen 0:1 20.7. 19:00
2368 Huesca - Atl.Bilbao 1:1 20.7. 19:00
2369 Preussen Münster - Valencia 2:2 20.7. 19:00
2370 Logrones - San Sebastian 0:1 20.7. 19:00
2371 Utrecht - Bn.Yehuda 0:1 20.7. 19:00
2361 Anderlecht - Heerenveen 1:1 20.7. 19:00
2372 Münch.1860 - M gladbach 0:1 20.7. 19:30
2374 S.Gilloise - Royal Charleroi 1:0 20.7. 19:30
2375 Atromitos - Olympiakos 1:1 20.7. 20:00
2376 Beerschot - Oostende 1:1 20.7. 20:00
2377 Marseille - Ajax 0:1 20.7. 20:00
2378 Panathin. - Zwolle 3:0 20.7. 20:00
2379 Wolfsberger - Chelsea 0:1 20.7. 20:00
2462 Wigan - Macclesfield Town 0:0 20.7. 20:00
2464 Hartlepool - Sunderland 0:3 20.7. 20:30
2465 Shef.Wed. - Benfica 1:0 20.7. 20:30
2463 Bayern M. - Man.City 0:0 20.7. 20:30
2013 Tarragona - Villarreal 1:1 20.7. 20:30
2015 Frosinone - Messina 2:0 20.7. 20:30
2467 Bristol Rov. - Aston Villa 0:1 20.7. 20:45
2468 Colchester Utd. - Ipswich 0:1 20.7. 20:45
2470 Doncaster Rov. - Newcastle Utd. 2:0 20.7. 20:45
2471 Huddersfield - Liverpool 0:1 20.7. 20:45
2472 Coimbra - Feirense 0:0 20.7. 21:00
2023 FC Orenburg - Mac.Petah Tikva 21.7. 18:00
2029 Ml.Boleslav - Bursaspor 2:1 21.7. 18:00
2040 Vitesse Arnhem - W.B.A. 0:1 21.7. 18:30
2050 Arouca - Tondela 1:0 21.7. 19:00
2053 Offenbacher Kickers - F.Düsseldorf 0:0 21.7. 19:00
2054 PAOK Thessal. - Apol.Limassol 0:0 21.7. 19:30
2057 HW Welders - Linfield 0:2 21.7. 20:00
2059 Nelson - United of Manchester 0:2 21.7. 21:00
2060 PSV Eindhoven - FC Porto 2:0 21.7. 21:00
2065 La Coruňa - Celta Vigo 0:0 21.7. 22:30
2053 Leeuwarden - Altinordu 0:0 22.7. 15:00
2042 FK Krasnodar - Ars.Tula 3:0 22.7. 16:00
2051 Teplice - Sokolov 1:0 22.7. 16:30
2052 Sp.Moskva - Stuttgart 0:1 22.7. 16:30
2056 Bologna - Hap.Haifa 0:1 22.7. 17:00
2062 Holstein Kiel - Schalke 04 1:2 22.7. 17:30
2068 Metz - Red Star FC 0:0 22.7. 18:00
2071 Rennes - St.Brest 0:1 22.7. 18:00
2516 Heidenheim - Basaksehir 0:1 22.7. 18:00
2077 Montpellier - Clermont Foot 1:0 22.7. 18:30
2081 Koblenz - Leverkusen 0:3 22.7. 18:30
2521 Laval - Le Havre 0:1 22.7. 18:30
2074 Troyes - Dijon FCO 0:2 22.7. 18:30
2087 Oss - Bn.Yehuda 0:0 22.7. 19:00
2088 Kortrijk - Maastricht 1:0 22.7. 19:00
2091 Valladolid - Toledo 2:0 22.7. 19:00
2092 R.W. Oberhausen - Paderborn 1:0 22.7. 19:00
2103 Toulouse - Osasuna 2:0 22.7. 19:00
2522 Sp.Gijon - Feirense 0:0 22.7. 19:30
2059 Ferreira - Guimaraes 0:1 22.7. 19:30
2108 Lens - Arsenal 1:0 22.7. 20:00
2109 Valenciennes - Amiens 0:0 22.7. 20:00
2523 Orleans US - Auxerre 1:0 22.7. 20:00
2126 Exeter - Burton Albion 0:0 22.7. 20:30
2543 Gateshead - Darlington 1:0 22.7. 20:30
2127 Wycombe - Q.P.R. 0:0 22.7. 20:45
2050 Dobrovice - Hr.Králové 0:1 23.7. 10:30
2040 Táborsko - Příbram 0:1 23.7. 10:30
2188 Roda Kerkrade - Fleetwood 0:0 23.7. 13:00
2189 Rubin Kazaň - Norwich 1:1 23.7. 13:00
2190 Hoffenheim - Oostende 1:1 23.7. 14:00
2191 Auerbach - Zwickau 0:0 23.7. 14:00
2193 Stuttgart - Zbr.Brno 1:0 23.7. 14:00
2059 R.W. Essen - Aue 0:1 23.7. 14:00
2062 Stutt.Kickers - Sandhausen 0:2 23.7. 14:00
2194 Cordoba - Heracles Almelo 0:1 23.7. 14:30
2195 Kortrijk - Samara 2:0 23.7. 14:30
2196 York City - Bolton 0:1 23.7. 14:30
2197 Hallescher - Hannover 96 0:1 23.7. 15:00
2199 Marine - Chester FC 1:5 23.7. 15:00
2201 Watford - An.Machačkala 0:0 23.7. 15:00
2203 W.Bremen - Münch.1860 1:2 23.7. 15:00
2200 Matlock Town - Burton Albion 1:1 23.7. 15:00
2204 AZ Alkmaar - Hertha 2:0 23.7. 15:30
2206 Cottbus - Un.Berlin 1:1 23.7. 15:30
2214 Groningen - FC Emmen 5:2 23.7. 15:30
2223 Ingolstadt - Dyn.Dresden 1:2 23.7. 15:30
3065 Nitra - 1.SK Prostějov 2:1 23.7. 15:30
3070 Vitesse Arnhem - FC Porto 1:0 23.7. 15:30
3072 AFC Wimbledon - Reading 2:0 23.7. 16:00
3073 Barnet - Gillingham 0:0 23.7. 16:00
3074 Barnsley - Everton 0:1 23.7. 16:00
3075 Blackpool - Blackburn 1:1 23.7. 16:00
3076 Bradford C. - Burnley 1:3 23.7. 16:00
3077 Brentford - K lautern 0:0 23.7. 16:00
3078 Bristol Rov. - Swansea 0:4 23.7. 16:00
3079 Cambridge Utd. - Ipswich 0:0 23.7. 16:00
3080 Crawley - Millwall 2:1 23.7. 16:00
3081 Rapperswill Jona - Kriens 1:2 23.7. 16:00
3083 Helmond - Excelsior Rott. 1:1 23.7. 16:00
3084 Notts C. - Nottingham 0:0 23.7. 16:00
3085 Port Vale - Wolverhampton Wanderers 0:0 23.7. 16:00
3086 Portsmouth - Bournemouth 2:1 23.7. 16:00
3090 Preston - Stoke City 1:0 23.7. 16:00
3091 Rochdale AFC - Wigan 2:0 23.7. 16:00
3094 Rotherham Utd. - Sunderland 0:1 23.7. 16:00
3095 Scunthorpe U. - Hull City 0:1 23.7. 16:00
3096 Southport - Bury 0:0 23.7. 16:00
2795 Regensburg - Bochum 1:2 23.7. 16:00
2796 Wehen Wiesbaden - Eint.Frankfurt 1:1 23.7. 16:00
2068 Halifax Town - Morecambe 0:1 23.7. 16:00
2071 Livingston - Hartlepool 0:0 23.7. 16:00
3098 Lokeren - Newcastle Utd. 0:3 23.7. 16:30
3099 Den Haag - Karabukspor 0:0 23.7. 17:00
3101 Fastav Zlín - Frýdek Místek 0:2 23.7. 17:00
3103 Třinec - Karviná 0:2 23.7. 17:00
3105 Paris FC - Le Havre 0:0 23.7. 17:00
3108 Aalen - Wurzburg Kickers 0:0 23.7. 17:00
3110 Jihlava - Č.Budějovice 3:0 23.7. 17:00
3111 West Ham - Karlsruhe 2:0 23.7. 17:00
3114 Cercle Bruggy - Royal Charleroi 2:0 23.7. 17:15
3116 Eupen - Malaga 1:1 23.7. 17:15
3115 Fiorentina - Panaitolikos 2:0 23.7. 17:30
3117 Brescia - Hap.Haifa 0:1 23.7. 17:30
3118 Augsburg - Sp.Rotterdam 0:0 23.7. 17:30
3121 M gladbach - St.Pauli 0:0 23.7. 18:00
3122 Lorient - Guingamp 0:1 23.7. 18:00
3123 Penafiel - Moreirense 0:0 23.7. 18:00
3125 PSV Eindhoven - W.B.A. 23.7. 18:00
3128 Strasbourg - Nancy 1:0 23.7. 18:00
3130 Bielefeld - 1.FC Köln 1:2 23.7. 18:30
3131 Bordeaux - Atl.Bilbao 2:1 23.7. 18:30
3134 Rennes - Angers 1:0 23.7. 18:30
3135 Stevenage - Brighton Hove Albion 1:0 23.7. 18:30
3137 Atl.Madrid - Numancia 1:0 23.7. 19:00
3138 Alavés - Huesca 1:0 23.7. 19:00
3139 Nantes - Aston Villa 0:0 23.7. 19:00
3141 Zwolle - Southampton 0:3 23.7. 19:00
3142 Heerenveen - Genclerbirligi 0:0 23.7. 19:00
3143 San Sebastian - Villarreal 0:1 23.7. 19:30
3144 Rio Ave - Sp.Gijon 1:0 23.7. 19:30
2023 San Sebastian - Villarreal 0:1 23.7. 19:30
3145 Feyenoord - Valencia 1:0 23.7. 20:00
3146 Betis Sevilla - Fulham 1:1 23.7. 20:00
3147 Sporting CP - Lyon 0:0 23.7. 21:00
dvojitá šance Výsledek datum
2016 Minnesota U. - AFC Bournemouth 0:4, 0:3 21.7. 02:00

Fotbal | Skotský ligový pohár

zápas Výsledek datum
758 Alloa - Cove Rangers 4:0 19.7. 20:30
771 Stenhousemuir - Queens Park 0:2 19.7. 20:30
759 Berwick - Albion Rov. 0:0 19.7. 20:45
760 Brechin - Stirling 2:1 19.7. 20:45
761 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
762 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1 19.7. 20:45
763 Dunfermline - Arbroath 3:0 19.7. 20:45
764 Falkirk - Elgin 3:0 19.7. 20:45
765 Morton - Clyde 1:0 19.7. 20:45
767 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
768 Raith - Montrose 2:1 19.7. 20:45
769 Rangers - Annan 2:0 19.7. 20:45
770 St.Mirren - Ayr 1:0 19.7. 20:45
772 Stranraer - East Stirling 3:1 19.7. 20:45
766 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
795 Edinburgh C. - Livingston 0:3 20.7. 20:45
796 East Stirling - Rangers 0:3 22.7. 20:45
797 Airdrie - Stenhousemuir 2:1 23.7. 16:00
798 Annan - Motherwell 1:3 23.7. 16:00
799 Ayr - Edinburgh C. 1:0 23.7. 16:00
800 Clyde - Berwick 1:1 23.7. 16:00
801 Cowdenbeath - Dunfermline 0:3 23.7. 16:00
802 East Fife - Peterhead 2:1 23.7. 16:00
803 Elgin - Brechin 4:2 23.7. 16:00
804 FC Dundee - Dumbarton 6:2 23.7. 16:00
805 Hamilton - St.Mirren 3:0 23.7. 16:00
806 Inverness - Dundee Utd. 1:1 23.7. 16:00
807 Kilmarnock - Morton 0:2 23.7. 16:00
808 Montrose - Alloa 0:2 23.7. 16:00
809 Partick - Queen of S. 2:1 23.7. 16:00
810 Ross - Raith 1:1 23.7. 16:00
811 St.Johnstone - Falkirk 3:0 23.7. 16:00
počet branek Výsledek datum
14505 Alloa - Cove Rangers 4:0 19.7. 20:30
14518 Stenhousemuir - Queens Park 0:2 19.7. 20:30
14506 Berwick - Albion Rov. 0:0 19.7. 20:45
14507 Brechin - Stirling 2:1 19.7. 20:45
14508 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
14509 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1 19.7. 20:45
14510 Dunfermline - Arbroath 3:0 19.7. 20:45
14511 Falkirk - Elgin 3:0 19.7. 20:45
14512 Morton - Clyde 1:0 19.7. 20:45
14514 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
14515 Raith - Montrose 2:1 19.7. 20:45
14516 Rangers - Annan 2:0 19.7. 20:45
14517 St.Mirren - Ayr 1:0 19.7. 20:45
14519 Stranraer - East Stirling 3:1 19.7. 20:45
14513 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
23098 Edinburgh C. - Livingston 0:3 20.7. 20:45
23099 East Stirling - Rangers 0:3 22.7. 20:45
23100 Airdrie - Stenhousemuir 2:1 23.7. 16:00
23101 Annan - Motherwell 1:3 23.7. 16:00
23102 Ayr - Edinburgh C. 1:0 23.7. 16:00
23103 Clyde - Berwick 1:1 23.7. 16:00
23104 Cowdenbeath - Dunfermline 0:3 23.7. 16:00
23105 East Fife - Peterhead 2:1 23.7. 16:00
23106 Elgin - Brechin 4:2 23.7. 16:00
23107 FC Dundee - Dumbarton 6:2 23.7. 16:00
23108 Hamilton - St.Mirren 3:0 23.7. 16:00
23109 Inverness - Dundee Utd. 1:1 23.7. 16:00
23110 Kilmarnock - Morton 0:2 23.7. 16:00
23111 Montrose - Alloa 0:2 23.7. 16:00
23112 Partick - Queen of S. 2:1 23.7. 16:00
23113 Ross - Raith 1:1 23.7. 16:00
23114 St.Johnstone - Falkirk 3:0 23.7. 16:00
počet branek Výsledek datum
14537 Alloa - Cove Rangers 4:0 19.7. 20:30
14550 Stenhousemuir - Queens Park 0:2 19.7. 20:30
14538 Berwick - Albion Rov. 0:0 19.7. 20:45
14539 Brechin - Stirling 2:1 19.7. 20:45
14540 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
14541 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1 19.7. 20:45
14542 Dunfermline - Arbroath 3:0 19.7. 20:45
14543 Falkirk - Elgin 3:0 19.7. 20:45
14544 Morton - Clyde 1:0 19.7. 20:45
14546 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
14547 Raith - Montrose 2:1 19.7. 20:45
14548 Rangers - Annan 2:0 19.7. 20:45
14549 St.Mirren - Ayr 1:0 19.7. 20:45
14551 Stranraer - East Stirling 3:1 19.7. 20:45
14545 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
23116 Edinburgh C. - Livingston 0:3 20.7. 20:45
23117 East Stirling - Rangers 0:3 22.7. 20:45
23118 Airdrie - Stenhousemuir 2:1 23.7. 16:00
23119 Annan - Motherwell 1:3 23.7. 16:00
23120 Ayr - Edinburgh C. 1:0 23.7. 16:00
23121 Clyde - Berwick 1:1 23.7. 16:00
23122 Cowdenbeath - Dunfermline 0:3 23.7. 16:00
23123 East Fife - Peterhead 2:1 23.7. 16:00
23124 Elgin - Brechin 4:2 23.7. 16:00
23125 FC Dundee - Dumbarton 6:2 23.7. 16:00
23126 Hamilton - St.Mirren 3:0 23.7. 16:00
23127 Inverness - Dundee Utd. 1:1 23.7. 16:00
23128 Kilmarnock - Morton 0:2 23.7. 16:00
23129 Montrose - Alloa 0:2 23.7. 16:00
23130 Partick - Queen of S. 2:1 23.7. 16:00
23131 Ross - Raith 1:1 23.7. 16:00
23132 St.Johnstone - Falkirk 3:0 23.7. 16:00
zápas/počet branek Výsledek datum
14662 Alloa - Cove Rangers 4:0 19.7. 20:30
14676 Stenhousemuir - Queens Park 0:2 19.7. 20:30
14663 Berwick - Albion Rov. 0:0 19.7. 20:45
14664 Brechin - Stirling 2:1 19.7. 20:45
14665 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
14667 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1 19.7. 20:45
14668 Dunfermline - Arbroath 3:0 19.7. 20:45
14669 Falkirk - Elgin 3:0 19.7. 20:45
14670 Morton - Clyde 1:0 19.7. 20:45
14672 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
14673 Raith - Montrose 2:1 19.7. 20:45
14674 Rangers - Annan 2:0 19.7. 20:45
14675 St.Mirren - Ayr 1:0 19.7. 20:45
14677 Stranraer - East Stirling 3:1 19.7. 20:45
14671 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
23188 Edinburgh C. - Livingston 0:3 20.7. 20:45
23189 East Stirling - Rangers 0:3 22.7. 20:45
23190 Airdrie - Stenhousemuir 2:1 23.7. 16:00
23191 Annan - Motherwell 1:3 23.7. 16:00
23192 Ayr - Edinburgh C. 1:0 23.7. 16:00
23193 Clyde - Berwick 1:1 23.7. 16:00
23194 Cowdenbeath - Dunfermline 0:3 23.7. 16:00
23195 East Fife - Peterhead 2:1 23.7. 16:00
23196 Elgin - Brechin 4:2 23.7. 16:00
23197 FC Dundee - Dumbarton 6:2 23.7. 16:00
23198 Hamilton - St.Mirren 3:0 23.7. 16:00
23199 Inverness - Dundee Utd. 1:1 23.7. 16:00
23200 Kilmarnock - Morton 0:2 23.7. 16:00
23201 Montrose - Alloa 0:2 23.7. 16:00
23202 Partick - Queen of S. 2:1 23.7. 16:00
23203 Ross - Raith 1:1 23.7. 16:00
23204 St.Johnstone - Falkirk 3:0 23.7. 16:00
dvojitá šance Výsledek datum
2933 Alloa - Cove Rangers 4:0, 1:0 19.7. 20:30
2946 Stenhousemuir - Queens Park 0:2, 0:1 19.7. 20:30
2934 Berwick - Albion Rov. 0:0, 0:0 19.7. 20:45
2935 Brechin - Stirling 2:1, 1:1 19.7. 20:45
2936 Dumbarton - East Fife 0:2, 0:2 19.7. 20:45
2937 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1, 4:1 19.7. 20:45
2938 Dunfermline - Arbroath 3:0, 1:0 19.7. 20:45
2939 Falkirk - Elgin 3:0, 2:0 19.7. 20:45
2940 Morton - Clyde 1:0, 0:0 19.7. 20:45
2942 Queen of S. - Airdrie 2:0, 2:0 19.7. 20:45
2943 Raith - Montrose 2:1, 1:0 19.7. 20:45
2944 Rangers - Annan 2:0, 1:0 19.7. 20:45
2945 St.Mirren - Ayr 1:0, 0:0 19.7. 20:45
2947 Stranraer - East Stirling 3:1, 0:0 19.7. 20:45
2941 Peterhead - Forfar 2:0, 2:0 19.7. 21:00
2498 Edinburgh C. - Livingston 0:3, 0:2 20.7. 20:45
2501 East Stirling - Rangers 0:3, 0:2 22.7. 20:45
2509 Airdrie - Stenhousemuir 2:1, 1:0 23.7. 16:00
2662 Annan - Motherwell 1:3, 1:1 23.7. 16:00
2663 Ayr - Edinburgh C. 1:0, 1:0 23.7. 16:00
2666 Clyde - Berwick 1:1, 0:0 23.7. 16:00
2668 Cowdenbeath - Dunfermline 0:3, 0:0 23.7. 16:00
2671 East Fife - Peterhead 2:1, 1:1 23.7. 16:00
2672 Elgin - Brechin 4:2, 2:1 23.7. 16:00
2676 FC Dundee - Dumbarton 6:2, 1:2 23.7. 16:00
2679 Hamilton - St.Mirren 3:0, 1:0 23.7. 16:00
2680 Inverness - Dundee Utd. 1:1, 1:0 23.7. 16:00
2683 Kilmarnock - Morton 0:2, 0:1 23.7. 16:00
2685 Montrose - Alloa 0:2, 0:1 23.7. 16:00
2688 Partick - Queen of S. 2:1, 0:0 23.7. 16:00
2689 Ross - Raith 1:1, 0:1 23.7. 16:00
2693 St.Johnstone - Falkirk 3:0, 2:0 23.7. 16:00
1.poločas Výsledek datum
2902 Alloa - Cove Rangers 1:0 19.7. 20:30
2915 Stenhousemuir - Queens Park 0:1 19.7. 20:30
2903 Berwick - Albion Rov. 0:0 19.7. 20:45
2904 Brechin - Stirling 1:1 19.7. 20:45
2905 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
2906 Dundee Utd. - Cowdenbeath 4:1 19.7. 20:45
2907 Dunfermline - Arbroath 1:0 19.7. 20:45
2908 Falkirk - Elgin 2:0 19.7. 20:45
2909 Morton - Clyde 0:0 19.7. 20:45
2911 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
2912 Raith - Montrose 1:0 19.7. 20:45
2913 Rangers - Annan 1:0 19.7. 20:45
2914 St.Mirren - Ayr 0:0 19.7. 20:45
2916 Stranraer - East Stirling 0:0 19.7. 20:45
2910 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
2108 Edinburgh C. - Livingston 0:2 20.7. 20:45
2110 East Stirling - Rangers 0:2 22.7. 20:45
2143 Airdrie - Stenhousemuir 1:0 23.7. 16:00
2145 Annan - Motherwell 1:1 23.7. 16:00
2154 Ayr - Edinburgh C. 1:0 23.7. 16:00
2158 Clyde - Berwick 0:0 23.7. 16:00
2174 Cowdenbeath - Dunfermline 0:0 23.7. 16:00
2178 East Fife - Peterhead 1:1 23.7. 16:00
2283 Elgin - Brechin 2:1 23.7. 16:00
2384 FC Dundee - Dumbarton 1:2 23.7. 16:00
2479 Hamilton - St.Mirren 1:0 23.7. 16:00
2481 Inverness - Dundee Utd. 1:0 23.7. 16:00
2484 Kilmarnock - Morton 0:1 23.7. 16:00
2485 Montrose - Alloa 0:1 23.7. 16:00
2489 Partick - Queen of S. 0:0 23.7. 16:00
2491 Ross - Raith 0:1 23.7. 16:00
2494 St.Johnstone - Falkirk 2:0 23.7. 16:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
14380 Alloa - Cove Rangers 4:0 19.7. 20:30
14394 Stenhousemuir - Queens Park 0:2 19.7. 20:30
14381 Berwick - Albion Rov. 0:0 19.7. 20:45
14382 Brechin - Stirling 2:1 19.7. 20:45
14383 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
14384 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1 19.7. 20:45
14385 Dunfermline - Arbroath 3:0 19.7. 20:45
14386 Falkirk - Elgin 3:0 19.7. 20:45
14387 Morton - Clyde 1:0 19.7. 20:45
14390 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
14391 Raith - Montrose 2:1 19.7. 20:45
14392 Rangers - Annan 2:0 19.7. 20:45
14393 St.Mirren - Ayr 1:0 19.7. 20:45
14395 Stranraer - East Stirling 3:1 19.7. 20:45
14388 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
23026 Edinburgh C. - Livingston 0:3 20.7. 20:45
23027 East Stirling - Rangers 0:3 22.7. 20:45
23028 Airdrie - Stenhousemuir 2:1 23.7. 16:00
23029 Annan - Motherwell 1:3 23.7. 16:00
23030 Ayr - Edinburgh C. 1:0 23.7. 16:00
23031 Clyde - Berwick 1:1 23.7. 16:00
23032 Cowdenbeath - Dunfermline 0:3 23.7. 16:00
23033 East Fife - Peterhead 2:1 23.7. 16:00
23034 Elgin - Brechin 4:2 23.7. 16:00
23035 FC Dundee - Dumbarton 6:2 23.7. 16:00
23036 Hamilton - St.Mirren 3:0 23.7. 16:00
23037 Inverness - Dundee Utd. 1:1 23.7. 16:00
23038 Kilmarnock - Morton 0:2 23.7. 16:00
23039 Montrose - Alloa 0:2 23.7. 16:00
23040 Partick - Queen of S. 2:1 23.7. 16:00
23041 Ross - Raith 1:1 23.7. 16:00
23042 St.Johnstone - Falkirk 3:0 23.7. 16:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
14694 Alloa - Cove Rangers 4:0 19.7. 20:30
14707 Stenhousemuir - Queens Park 0:2 19.7. 20:30
14695 Berwick - Albion Rov. 0:0 19.7. 20:45
14696 Brechin - Stirling 2:1 19.7. 20:45
14697 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
14698 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1 19.7. 20:45
14699 Dunfermline - Arbroath 3:0 19.7. 20:45
14700 Falkirk - Elgin 3:0 19.7. 20:45
14701 Morton - Clyde 1:0 19.7. 20:45
14703 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
14704 Raith - Montrose 2:1 19.7. 20:45
14705 Rangers - Annan 2:0 19.7. 20:45
14706 St.Mirren - Ayr 1:0 19.7. 20:45
14708 Stranraer - East Stirling 3:1 19.7. 20:45
14702 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
23206 Edinburgh C. - Livingston 0:3 20.7. 20:45
23207 East Stirling - Rangers 0:3 22.7. 20:45
23208 Airdrie - Stenhousemuir 2:1 23.7. 16:00
23209 Annan - Motherwell 1:3 23.7. 16:00
23210 Ayr - Edinburgh C. 1:0 23.7. 16:00
23211 Clyde - Berwick 1:1 23.7. 16:00
23212 Cowdenbeath - Dunfermline 0:3 23.7. 16:00
23213 East Fife - Peterhead 2:1 23.7. 16:00
23214 Elgin - Brechin 4:2 23.7. 16:00
23215 FC Dundee - Dumbarton 6:2 23.7. 16:00
23216 Hamilton - St.Mirren 3:0 23.7. 16:00
23217 Inverness - Dundee Utd. 1:1 23.7. 16:00
23218 Kilmarnock - Morton 0:2 23.7. 16:00
23219 Montrose - Alloa 0:2 23.7. 16:00
23220 Partick - Queen of S. 2:1 23.7. 16:00
23221 Ross - Raith 1:1 23.7. 16:00
23222 St.Johnstone - Falkirk 3:0 23.7. 16:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
16973 Alloa - Cove Rangers 4:0 19.7. 20:30
16936 Brechin - Stirling 2:1 19.7. 20:45
16937 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
16938 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1 19.7. 20:45
16939 Dunfermline - Arbroath 3:0 19.7. 20:45
16940 Falkirk - Elgin 3:0 19.7. 20:45
16941 Morton - Clyde 1:0 19.7. 20:45
16942 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
16961 Raith - Montrose 2:1 19.7. 20:45
16962 Rangers - Annan 2:0 19.7. 20:45
16965 St.Mirren - Ayr 1:0 19.7. 20:45
16893 Stranraer - East Stirling 3:1 19.7. 20:45
16950 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
přesný výsledek Výsledek datum
14225 Alloa - Cove Rangers 4:0 19.7. 20:30
14238 Stenhousemuir - Queens Park 0:2 19.7. 20:30
14226 Berwick - Albion Rov. 0:0 19.7. 20:45
14227 Brechin - Stirling 2:1 19.7. 20:45
14228 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
14229 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1 19.7. 20:45
14230 Dunfermline - Arbroath 3:0 19.7. 20:45
14231 Falkirk - Elgin 3:0 19.7. 20:45
14232 Morton - Clyde 1:0 19.7. 20:45
14234 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
14235 Raith - Montrose 2:1 19.7. 20:45
14236 Rangers - Annan 2:0 19.7. 20:45
14237 St.Mirren - Ayr 1:0 19.7. 20:45
14239 Stranraer - East Stirling 3:1 19.7. 20:45
14233 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
22936 Edinburgh C. - Livingston 0:3 20.7. 20:45
22937 East Stirling - Rangers 0:3 22.7. 20:45
22938 Airdrie - Stenhousemuir 2:1 23.7. 16:00
22939 Annan - Motherwell 1:3 23.7. 16:00
22940 Ayr - Edinburgh C. 1:0 23.7. 16:00
22941 Clyde - Berwick 1:1 23.7. 16:00
22942 Cowdenbeath - Dunfermline 0:3 23.7. 16:00
22943 East Fife - Peterhead 2:1 23.7. 16:00
22944 Elgin - Brechin 4:2 23.7. 16:00
22945 FC Dundee - Dumbarton 6:2 23.7. 16:00
22946 Hamilton - St.Mirren 3:0 23.7. 16:00
22947 Inverness - Dundee Utd. 1:1 23.7. 16:00
22948 Kilmarnock - Morton 0:2 23.7. 16:00
22949 Montrose - Alloa 0:2 23.7. 16:00
22950 Partick - Queen of S. 2:1 23.7. 16:00
22951 Ross - Raith 1:1 23.7. 16:00
22952 St.Johnstone - Falkirk 3:0 23.7. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
14256 Alloa - Cove Rangers 4:0 19.7. 20:30
14269 Stenhousemuir - Queens Park 0:2 19.7. 20:30
14257 Berwick - Albion Rov. 0:0 19.7. 20:45
14258 Brechin - Stirling 2:1 19.7. 20:45
14259 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
14260 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1 19.7. 20:45
14261 Dunfermline - Arbroath 3:0 19.7. 20:45
14262 Falkirk - Elgin 3:0 19.7. 20:45
14263 Morton - Clyde 1:0 19.7. 20:45
14265 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
14266 Raith - Montrose 2:1 19.7. 20:45
14267 Rangers - Annan 2:0 19.7. 20:45
14268 St.Mirren - Ayr 1:0 19.7. 20:45
14270 Stranraer - East Stirling 3:1 19.7. 20:45
14264 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
22954 Edinburgh C. - Livingston 0:3 20.7. 20:45
22955 East Stirling - Rangers 0:3 22.7. 20:45
22956 Airdrie - Stenhousemuir 2:1 23.7. 16:00
22957 Annan - Motherwell 1:3 23.7. 16:00
22958 Ayr - Edinburgh C. 1:0 23.7. 16:00
22959 Clyde - Berwick 1:1 23.7. 16:00
22960 Cowdenbeath - Dunfermline 0:3 23.7. 16:00
22961 East Fife - Peterhead 2:1 23.7. 16:00
22962 Elgin - Brechin 4:2 23.7. 16:00
22963 FC Dundee - Dumbarton 6:2 23.7. 16:00
22964 Hamilton - St.Mirren 3:0 23.7. 16:00
22965 Inverness - Dundee Utd. 1:1 23.7. 16:00
22966 Kilmarnock - Morton 0:2 23.7. 16:00
22967 Montrose - Alloa 0:2 23.7. 16:00
22968 Partick - Queen of S. 2:1 23.7. 16:00
22969 Ross - Raith 1:1 23.7. 16:00
22970 St.Johnstone - Falkirk 3:0 23.7. 16:00
přesný výsledek Výsledek datum
14287 Alloa - Cove Rangers 4:0 19.7. 20:30
14300 Stenhousemuir - Queens Park 0:2 19.7. 20:30
14288 Berwick - Albion Rov. 0:0 19.7. 20:45
14289 Brechin - Stirling 2:1 19.7. 20:45
14290 Dumbarton - East Fife 0:2 19.7. 20:45
14291 Dundee Utd. - Cowdenbeath 6:1 19.7. 20:45
14292 Dunfermline - Arbroath 3:0 19.7. 20:45
14293 Falkirk - Elgin 3:0 19.7. 20:45
14294 Morton - Clyde 1:0 19.7. 20:45
14296 Queen of S. - Airdrie 2:0 19.7. 20:45
14297 Raith - Montrose 2:1 19.7. 20:45
14298 Rangers - Annan 2:0 19.7. 20:45
14299 St.Mirren - Ayr 1:0 19.7. 20:45
14301 Stranraer - East Stirling 3:1 19.7. 20:45
14295 Peterhead - Forfar 2:0 19.7. 21:00
22972 Edinburgh C. - Livingston 0:3 20.7. 20:45
22973 East Stirling - Rangers 0:3 22.7. 20:45
22974 Airdrie - Stenhousemuir 2:1 23.7. 16:00
22975 Annan - Motherwell 1:3 23.7. 16:00
22976 Ayr - Edinburgh C. 1:0 23.7. 16:00
22977 Clyde - Berwick 1:1 23.7. 16:00
22978 Cowdenbeath - Dunfermline 0:3 23.7. 16:00
22979 East Fife - Peterhead 2:1 23.7. 16:00
22980 Elgin - Brechin 4:2 23.7. 16:00
22981 FC Dundee - Dumbarton 6:2 23.7. 16:00
22982 Hamilton - St.Mirren 3:0 23.7. 16:00
22983 Inverness - Dundee Utd. 1:1 23.7. 16:00
22984 Kilmarnock - Morton 0:2 23.7. 16:00
22985 Montrose - Alloa 0:2 23.7. 16:00
22986 Partick - Queen of S. 2:1 23.7. 16:00
22987 Ross - Raith 1:1 23.7. 16:00
22988 St.Johnstone - Falkirk 3:0 23.7. 16:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
16890 Edinburgh C. - Livingston 0:3 20.7. 20:45
15935 East Stirling - Rangers 0:3 22.7. 20:45

Fotbal | 1.Peru

zápas Výsledek datum
584 Cajamarca - U.San Martín 3:1 19.7. 22:30
606 Melgar - Comerciantes Un. 3:2 20.7. 03:00
585 Def.La Bocana - Al.Atletico 1:0 20.7. 18:00
587 Huancayo - Real Garcilaso 3:0 20.7. 20:15
586 Dep.Municipal - Sp.Cristal 0:0 20.7. 22:30
589 Juan Aurich - U.Comercio 1:1 21.7. 03:00
588 Ayacucho - Vallejo 0:1 21.7. 20:15
607 Universitario - Al.Lima 1:0 22.7. 03:00
611 Real Garcilaso - Melgar 1:2 23.7. 19:30
612 Sp.Cristal - Cajamarca 4:0 23.7. 22:00
615 Vallejo - Juan Aurich 1:3 24.7. 03:00
počet branek Výsledek datum
27006 Cajamarca - U.San Martín 3:1 19.7. 22:30
27012 Melgar - Comerciantes Un. 3:2 20.7. 03:00
27007 Def.La Bocana - Al.Atletico 1:0 20.7. 18:00
27009 Huancayo - Real Garcilaso 3:0 20.7. 20:15
27008 Dep.Municipal - Sp.Cristal 0:0 20.7. 22:30
27011 Juan Aurich - U.Comercio 1:1 21.7. 03:00
27010 Ayacucho - Vallejo 0:1 21.7. 20:15
27013 Universitario - Al.Lima 1:0 22.7. 03:00
27017 Real Garcilaso - Melgar 1:2 23.7. 19:30
27018 Sp.Cristal - Cajamarca 4:0 23.7. 22:00
27021 Vallejo - Juan Aurich 1:3 24.7. 03:00
dvojitá šance Výsledek datum
4616 Cajamarca - U.San Martín 3:1, 2:0 19.7. 22:30
4622 Melgar - Comerciantes Un. 3:2, 2:0 20.7. 03:00
4617 Def.La Bocana - Al.Atletico 1:0, 0:0 20.7. 18:00
4619 Huancayo - Real Garcilaso 3:0, 2:0 20.7. 20:15
4618 Dep.Municipal - Sp.Cristal 0:0, 0:0 20.7. 22:30
4621 Juan Aurich - U.Comercio 1:1, 1:1 21.7. 03:00
4620 Ayacucho - Vallejo 0:1, 0:1 21.7. 20:15
4623 Universitario - Al.Lima 1:0, 0:0 22.7. 03:00
4627 Real Garcilaso - Melgar 1:2, 0:0 23.7. 19:30
4628 Sp.Cristal - Cajamarca 4:0, 0:0 23.7. 22:00
4631 Vallejo - Juan Aurich 1:3, 1:0 24.7. 03:00
1.poločas Výsledek datum
4600 Cajamarca - U.San Martín 2:0 19.7. 22:30
4606 Melgar - Comerciantes Un. 2:0 20.7. 03:00
4601 Def.La Bocana - Al.Atletico 0:0 20.7. 18:00
4603 Huancayo - Real Garcilaso 2:0 20.7. 20:15
4602 Dep.Municipal - Sp.Cristal 0:0 20.7. 22:30
4605 Juan Aurich - U.Comercio 1:1 21.7. 03:00
4604 Ayacucho - Vallejo 0:1 21.7. 20:15
4607 Universitario - Al.Lima 0:0 22.7. 03:00
4611 Real Garcilaso - Melgar 0:0 23.7. 19:30
4612 Sp.Cristal - Cajamarca 0:0 23.7. 22:00
4615 Vallejo - Juan Aurich 1:0 24.7. 03:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
26974 Cajamarca - U.San Martín 3:1 19.7. 22:30
26980 Melgar - Comerciantes Un. 3:2 20.7. 03:00
26975 Def.La Bocana - Al.Atletico 1:0 20.7. 18:00
26977 Huancayo - Real Garcilaso 3:0 20.7. 20:15
26976 Dep.Municipal - Sp.Cristal 0:0 20.7. 22:30
26979 Juan Aurich - U.Comercio 1:1 21.7. 03:00
26978 Ayacucho - Vallejo 0:1 21.7. 20:15
26981 Universitario - Al.Lima 1:0 22.7. 03:00
26985 Real Garcilaso - Melgar 1:2 23.7. 19:30
26986 Sp.Cristal - Cajamarca 4:0 23.7. 22:00
26989 Vallejo - Juan Aurich 1:3 24.7. 03:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
27022 Cajamarca - U.San Martín 3:1 19.7. 22:30
27028 Melgar - Comerciantes Un. 3:2 20.7. 03:00
27023 Def.La Bocana - Al.Atletico 1:0 20.7. 18:00
27025 Huancayo - Real Garcilaso 3:0 20.7. 20:15
27024 Dep.Municipal - Sp.Cristal 0:0 20.7. 22:30
27027 Juan Aurich - U.Comercio 1:1 21.7. 03:00
27026 Ayacucho - Vallejo 0:1 21.7. 20:15
27029 Universitario - Al.Lima 1:0 22.7. 03:00
27033 Real Garcilaso - Melgar 1:2 23.7. 19:30
27034 Sp.Cristal - Cajamarca 4:0 23.7. 22:00
27037 Vallejo - Juan Aurich 1:3 24.7. 03:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
17732 Cajamarca - U.San Martín 3:1 19.7. 22:30
17776 Melgar - Comerciantes Un. 3:2 20.7. 03:00
17740 Def.La Bocana - Al.Atletico 1:0 20.7. 18:00
17743 Huancayo - Real Garcilaso 3:0 20.7. 20:15
17765 Juan Aurich - U.Comercio 1:1 21.7. 03:00
17763 Ayacucho - Vallejo 0:1 21.7. 20:15
17784 Universitario - Al.Lima 1:0 22.7. 03:00
přesný výsledek Výsledek datum
26894 Cajamarca - U.San Martín 3:1 19.7. 22:30
26900 Melgar - Comerciantes Un. 3:2 20.7. 03:00
26895 Def.La Bocana - Al.Atletico 1:0 20.7. 18:00
26897 Huancayo - Real Garcilaso 3:0 20.7. 20:15
26896 Dep.Municipal - Sp.Cristal 0:0 20.7. 22:30
26899 Juan Aurich - U.Comercio 1:1 21.7. 03:00
26898 Ayacucho - Vallejo 0:1 21.7. 20:15
26901 Universitario - Al.Lima 1:0 22.7. 03:00
26905 Real Garcilaso - Melgar 1:2 23.7. 19:30
26906 Sp.Cristal - Cajamarca 4:0 23.7. 22:00
26909 Vallejo - Juan Aurich 1:3 24.7. 03:00
přesný výsledek Výsledek datum
26910 Cajamarca - U.San Martín 3:1 19.7. 22:30
26916 Melgar - Comerciantes Un. 3:2 20.7. 03:00
26911 Def.La Bocana - Al.Atletico 1:0 20.7. 18:00
26913 Huancayo - Real Garcilaso 3:0 20.7. 20:15
26912 Dep.Municipal - Sp.Cristal 0:0 20.7. 22:30
26915 Juan Aurich - U.Comercio 1:1 21.7. 03:00
26914 Ayacucho - Vallejo 0:1 21.7. 20:15
26917 Universitario - Al.Lima 1:0 22.7. 03:00
26921 Real Garcilaso - Melgar 1:2 23.7. 19:30
26922 Sp.Cristal - Cajamarca 4:0 23.7. 22:00
26925 Vallejo - Juan Aurich 1:3 24.7. 03:00
přesný výsledek Výsledek datum
26926 Cajamarca - U.San Martín 3:1 19.7. 22:30
26932 Melgar - Comerciantes Un. 3:2 20.7. 03:00
26927 Def.La Bocana - Al.Atletico 1:0 20.7. 18:00
26929 Huancayo - Real Garcilaso 3:0 20.7. 20:15
26928 Dep.Municipal - Sp.Cristal 0:0 20.7. 22:30
26931 Juan Aurich - U.Comercio 1:1 21.7. 03:00
26930 Ayacucho - Vallejo 0:1 21.7. 20:15
26933 Universitario - Al.Lima 1:0 22.7. 03:00
26937 Real Garcilaso - Melgar 1:2 23.7. 19:30
26938 Sp.Cristal - Cajamarca 4:0 23.7. 22:00
26941 Vallejo - Juan Aurich 1:3 24.7. 03:00

Fotbal | 2.Brazílie

zápas Výsledek datum
1737 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
1734 Joinville SC - Goiás GO 2:1 20.7. 02:00
1702 Criciúma SC - Paraná PR 3:2 23.7. 00:15
1736 Náutico PE - Avai SC 3:1 23.7. 02:30
1739 Tupi MG - Atletico GO 1:0 23.7. 21:00
1741 Vila Nova GO - Ceará CE 3:4 23.7. 21:00
1740 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1 23.7. 21:30
1726 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
1735 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1 24.7. 02:00
1738 Paysandu PA - CRB AL 2:2 24.7. 02:00
počet branek Výsledek datum
23877 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
23874 Joinville SC - Goiás GO 2:1 20.7. 02:00
12206 Criciúma SC - Paraná PR 3:2 23.7. 00:15
23876 Náutico PE - Avai SC 3:1 23.7. 02:30
23879 Tupi MG - Atletico GO 1:0 23.7. 21:00
23881 Vila Nova GO - Ceará CE 3:4 23.7. 21:00
23880 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1 23.7. 21:30
23872 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
23875 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1 24.7. 02:00
23878 Paysandu PA - CRB AL 2:2 24.7. 02:00
počet branek Výsledek datum
23887 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
23884 Joinville SC - Goiás GO 2:1 20.7. 02:00
12208 Criciúma SC - Paraná PR 3:2 23.7. 00:15
23886 Náutico PE - Avai SC 3:1 23.7. 02:30
23889 Tupi MG - Atletico GO 1:0 23.7. 21:00
23891 Vila Nova GO - Ceará CE 3:4 23.7. 21:00
23890 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1 23.7. 21:30
23882 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
23885 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1 24.7. 02:00
23888 Paysandu PA - CRB AL 2:2 24.7. 02:00
zápas/počet branek Výsledek datum
23927 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
23924 Joinville SC - Goiás GO 2:1 20.7. 02:00
12215 Criciúma SC - Paraná PR 3:2 23.7. 00:15
23926 Náutico PE - Avai SC 3:1 23.7. 02:30
23929 Tupi MG - Atletico GO 1:0 23.7. 21:00
23931 Vila Nova GO - Ceará CE 3:4 23.7. 21:00
23930 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1 23.7. 21:30
23922 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
23925 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1 24.7. 02:00
23928 Paysandu PA - CRB AL 2:2 24.7. 02:00
dvojitá šance Výsledek datum
3893 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1, 1:1 20.7. 00:15
3890 Joinville SC - Goiás GO 2:1, 2:0 20.7. 02:00
2137 Criciúma SC - Paraná PR 3:2, 0:1 23.7. 00:15
3892 Náutico PE - Avai SC 3:1, 2:0 23.7. 02:30
3895 Tupi MG - Atletico GO 1:0, 0:0 23.7. 21:00
3897 Vila Nova GO - Ceará CE 3:4, 1:3 23.7. 21:00
3896 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1, 0:1 23.7. 21:30
3888 Bahia BA - Luverdense MT 1:0, 1:0 23.7. 23:30
3891 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1, 1:0 24.7. 02:00
3894 Paysandu PA - CRB AL 2:2, 0:1 24.7. 02:00
1.poločas Výsledek datum
3883 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
3880 Joinville SC - Goiás GO 2:0 20.7. 02:00
2132 Criciúma SC - Paraná PR 0:1 23.7. 00:15
3882 Náutico PE - Avai SC 2:0 23.7. 02:30
3885 Tupi MG - Atletico GO 0:0 23.7. 21:00
3887 Vila Nova GO - Ceará CE 1:3 23.7. 21:00
3886 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 0:1 23.7. 21:30
3878 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
3881 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:0 24.7. 02:00
3884 Paysandu PA - CRB AL 0:1 24.7. 02:00
oba týmy dají gól Výsledek datum
23837 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
23834 Joinville SC - Goiás GO 2:1 20.7. 02:00
12201 Criciúma SC - Paraná PR 3:2 23.7. 00:15
23836 Náutico PE - Avai SC 3:1 23.7. 02:30
23839 Tupi MG - Atletico GO 1:0 23.7. 21:00
23841 Vila Nova GO - Ceará CE 3:4 23.7. 21:00
23840 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1 23.7. 21:30
23832 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
23835 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1 24.7. 02:00
23838 Paysandu PA - CRB AL 2:2 24.7. 02:00
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
23937 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
23934 Joinville SC - Goiás GO 2:1 20.7. 02:00
12217 Criciúma SC - Paraná PR 3:2 23.7. 00:15
23936 Náutico PE - Avai SC 3:1 23.7. 02:30
23939 Tupi MG - Atletico GO 1:0 23.7. 21:00
23941 Vila Nova GO - Ceará CE 3:4 23.7. 21:00
23940 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1 23.7. 21:30
23932 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
23935 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1 24.7. 02:00
23938 Paysandu PA - CRB AL 2:2 24.7. 02:00
Handicap 0:1 Výsledek datum
12173 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
12186 Criciúma SC - Paraná PR 3:2 23.7. 00:15
12613 Náutico PE - Avai SC 3:1 23.7. 02:30
12618 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1 23.7. 21:30
12611 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
12612 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1 24.7. 02:00
12615 Paysandu PA - CRB AL 2:2 24.7. 02:00
přesný výsledek Výsledek datum
23787 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
23784 Joinville SC - Goiás GO 2:1 20.7. 02:00
12176 Criciúma SC - Paraná PR 3:2 23.7. 00:15
23786 Náutico PE - Avai SC 3:1 23.7. 02:30
23789 Tupi MG - Atletico GO 1:0 23.7. 21:00
23791 Vila Nova GO - Ceará CE 3:4 23.7. 21:00
23790 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1 23.7. 21:30
23782 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
23785 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1 24.7. 02:00
23788 Paysandu PA - CRB AL 2:2 24.7. 02:00
přesný výsledek Výsledek datum
23797 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
23794 Joinville SC - Goiás GO 2:1 20.7. 02:00
12181 Criciúma SC - Paraná PR 3:2 23.7. 00:15
23796 Náutico PE - Avai SC 3:1 23.7. 02:30
23799 Tupi MG - Atletico GO 1:0 23.7. 21:00
23801 Vila Nova GO - Ceará CE 3:4 23.7. 21:00
23800 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1 23.7. 21:30
23792 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
23795 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1 24.7. 02:00
23798 Paysandu PA - CRB AL 2:2 24.7. 02:00
přesný výsledek Výsledek datum
23807 Oeste SP - Brasil Pelotas RS 1:1 20.7. 00:15
23804 Joinville SC - Goiás GO 2:1 20.7. 02:00
12185 Criciúma SC - Paraná PR 3:2 23.7. 00:15
23806 Náutico PE - Avai SC 3:1 23.7. 02:30
23809 Tupi MG - Atletico GO 1:0 23.7. 21:00
23811 Vila Nova GO - Ceará CE 3:4 23.7. 21:00
23810 Vasco da Gama RJ - Bragantino SP 2:1 23.7. 21:30
23802 Bahia BA - Luverdense MT 1:0 23.7. 23:30
23805 Londrina PR - Sampaio Correa MA 1:1 24.7. 02:00
23808 Paysandu PA - CRB AL 2:2 24.7. 02:00
Handicap 1:0 Výsledek datum
12610 Tupi MG - Atletico GO 1:0 23.7. 21:00

Fotbal | 1.Čína

zápas Výsledek datum
1518 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
1519 Guangzhou RF-Guangzhou Ever. 2:1 20.7. 13:35
1520 Henan-Liaoning 2:1 20.7. 13:35
1521 Jiangsu-Hebei CFFC 4:0 20.7. 13:35
1522 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown 4:1 20.7. 13:35
1523 Shanghai SIPG-Chongqing Lifan 5:3 20.7. 13:35
1525 Tianjin Teda-Changchun 20.7. 13:35
1524 Shijiazhuang-Shanghai Shenhua 2:1 21.7. 13:35
1535 Yanbian-Guangzhou RF 3:1 23.7. 09:30
1527 Hangzhou Greentown-Tianjin Teda 3:1 23.7. 13:35
1533 Liaoning-Shanghai SIPG 3:1 23.7. 13:35
1530 Hebei CFFC-Changchun 2:1 24.7. 13:35
1531 Chongqing Lifan-Shijiazhuang 1:0 24.7. 13:35
1532 Jiangsu-Henan 4:1 24.7. 13:35
1534 Sh.Luneng-Shanghai Shenhua 0:1 24.7. 13:35
počet branek Výsledek datum
24246 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
24247 Guangzhou RF-Guangzhou Ever. 2:1 20.7. 13:35
24248 Henan-Liaoning 2:1 20.7. 13:35
24249 Jiangsu-Hebei CFFC 4:0 20.7. 13:35
24250 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown 4:1 20.7. 13:35
24251 Shanghai SIPG-Chongqing Lifan 5:3 20.7. 13:35
24253 Tianjin Teda-Changchun 20.7. 13:35
24252 Shijiazhuang-Shanghai Shenhua 2:1 21.7. 13:35
24261 Yanbian-Guangzhou RF 3:1 23.7. 09:30
24255 Hangzhou Greentown-Tianjin Teda 3:1 23.7. 13:35
24259 Liaoning-Shanghai SIPG 3:1 23.7. 13:35
24256 Hebei CFFC-Changchun 2:1 24.7. 13:35
24257 Chongqing Lifan-Shijiazhuang 1:0 24.7. 13:35
24258 Jiangsu-Henan 4:1 24.7. 13:35
24260 Sh.Luneng-Shanghai Shenhua 0:1 24.7. 13:35
počet branek Výsledek datum
24262 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
24263 Guangzhou RF-Guangzhou Ever. 2:1 20.7. 13:35
24264 Henan-Liaoning 2:1 20.7. 13:35
24265 Jiangsu-Hebei CFFC 4:0 20.7. 13:35
24266 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown 4:1 20.7. 13:35
24267 Shanghai SIPG-Chongqing Lifan 5:3 20.7. 13:35
24269 Tianjin Teda-Changchun 20.7. 13:35
24268 Shijiazhuang-Shanghai Shenhua 2:1 21.7. 13:35
24277 Yanbian-Guangzhou RF 3:1 23.7. 09:30
24271 Hangzhou Greentown-Tianjin Teda 3:1 23.7. 13:35
24275 Liaoning-Shanghai SIPG 3:1 23.7. 13:35
24272 Hebei CFFC-Changchun 2:1 24.7. 13:35
24273 Chongqing Lifan-Shijiazhuang 1:0 24.7. 13:35
24274 Jiangsu-Henan 4:1 24.7. 13:35
24276 Sh.Luneng-Shanghai Shenhua 0:1 24.7. 13:35
zápas/počet branek Výsledek datum
24326 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
24327 Guangzhou RF-Guangzhou Ever. 2:1 20.7. 13:35
24328 Henan-Liaoning 2:1 20.7. 13:35
24329 Jiangsu-Hebei CFFC 4:0 20.7. 13:35
24330 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown 4:1 20.7. 13:35
24331 Shanghai SIPG-Chongqing Lifan 5:3 20.7. 13:35
24333 Tianjin Teda-Changchun 20.7. 13:35
24332 Shijiazhuang-Shanghai Shenhua 2:1 21.7. 13:35
24341 Yanbian-Guangzhou RF 3:1 23.7. 09:30
24335 Hangzhou Greentown-Tianjin Teda 3:1 23.7. 13:35
24339 Liaoning-Shanghai SIPG 3:1 23.7. 13:35
24336 Hebei CFFC-Changchun 2:1 24.7. 13:35
24337 Chongqing Lifan-Shijiazhuang 1:0 24.7. 13:35
24338 Jiangsu-Henan 4:1 24.7. 13:35
24340 Sh.Luneng-Shanghai Shenhua 0:1 24.7. 13:35
dvojitá šance Výsledek datum
4031 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
4032 Guangzhou RF-Guangzhou Ever. 2:1, 0:1 20.7. 13:35
4033 Henan-Liaoning 2:1, 2:1 20.7. 13:35
4034 Jiangsu-Hebei CFFC 4:0, 2:0 20.7. 13:35
4035 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown 4:1, 1:0 20.7. 13:35
4036 Shanghai SIPG-Chongqing Lifan 5:3, 2:0 20.7. 13:35
4038 Tianjin Teda-Changchun 20.7. 13:35
4037 Shijiazhuang-Shanghai Shenhua 2:1, 0:1 21.7. 13:35
4046 Yanbian-Guangzhou RF 3:1, 2:0 23.7. 09:30
4040 Hangzhou Greentown-Tianjin Teda 3:1, 1:0 23.7. 13:35
4044 Liaoning-Shanghai SIPG 3:1, 0:1 23.7. 13:35
4041 Hebei CFFC-Changchun 2:1, 1:0 24.7. 13:35
4042 Chongqing Lifan-Shijiazhuang 1:0, 1:0 24.7. 13:35
4043 Jiangsu-Henan 4:1, 0:0 24.7. 13:35
4045 Sh.Luneng-Shanghai Shenhua 0:1, 0:1 24.7. 13:35
1.poločas Výsledek datum
4012 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
4013 Guangzhou RF-Guangzhou Ever. 0:1 20.7. 13:35
4014 Henan-Liaoning 2:1 20.7. 13:35
4018 Jiangsu-Hebei CFFC 2:0 20.7. 13:35
4019 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown 1:0 20.7. 13:35
4020 Shanghai SIPG-Chongqing Lifan 2:0 20.7. 13:35
4022 Tianjin Teda-Changchun 20.7. 13:35
4021 Shijiazhuang-Shanghai Shenhua 0:1 21.7. 13:35
4030 Yanbian-Guangzhou RF 2:0 23.7. 09:30
4024 Hangzhou Greentown-Tianjin Teda 1:0 23.7. 13:35
4028 Liaoning-Shanghai SIPG 0:1 23.7. 13:35
4025 Hebei CFFC-Changchun 1:0 24.7. 13:35
4026 Chongqing Lifan-Shijiazhuang 1:0 24.7. 13:35
4027 Jiangsu-Henan 0:0 24.7. 13:35
4029 Sh.Luneng-Shanghai Shenhua 0:1 24.7. 13:35
oba týmy dají gól Výsledek datum
24182 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
24183 Guangzhou RF-Guangzhou Ever. 2:1 20.7. 13:35
24184 Henan-Liaoning 2:1 20.7. 13:35
24185 Jiangsu-Hebei CFFC 4:0 20.7. 13:35
24186 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown 4:1 20.7. 13:35
24187 Shanghai SIPG-Chongqing Lifan 5:3 20.7. 13:35
24189 Tianjin Teda-Changchun 20.7. 13:35
24188 Shijiazhuang-Shanghai Shenhua 2:1 21.7. 13:35
24197 Yanbian-Guangzhou RF 3:1 23.7. 09:30
24191 Hangzhou Greentown-Tianjin Teda 3:1 23.7. 13:35
24195 Liaoning-Shanghai SIPG 3:1 23.7. 13:35
24192 Hebei CFFC-Changchun 2:1 24.7. 13:35
24193 Chongqing Lifan-Shijiazhuang 1:0 24.7. 13:35
24194 Jiangsu-Henan 4:1 24.7. 13:35
24196 Sh.Luneng-Shanghai Shenhua 0:1 24.7. 13:35
zápas/oba týmy dají gól Výsledek datum
24342 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
24343 Guangzhou RF-Guangzhou Ever. 2:1 20.7. 13:35
24344 Henan-Liaoning 2:1 20.7. 13:35
24345 Jiangsu-Hebei CFFC 4:0 20.7. 13:35
24346 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown 4:1 20.7. 13:35
24347 Shanghai SIPG-Chongqing Lifan 5:3 20.7. 13:35
24349 Tianjin Teda-Changchun 20.7. 13:35
24348 Shijiazhuang-Shanghai Shenhua 2:1 21.7. 13:35
24357 Yanbian-Guangzhou RF 3:1 23.7. 09:30
24351 Hangzhou Greentown-Tianjin Teda 3:1 23.7. 13:35
24355 Liaoning-Shanghai SIPG 3:1 23.7. 13:35
24352 Hebei CFFC-Changchun 2:1 24.7. 13:35
24353 Chongqing Lifan-Shijiazhuang 1:0 24.7. 13:35
24354 Jiangsu-Henan 4:1 24.7. 13:35
24356 Sh.Luneng-Shanghai Shenhua 0:1 24.7. 13:35
Handicap 0:1 Výsledek datum
16974 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
17034 Henan-Liaoning 2:1 20.7. 13:35
17042 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown 4:1 20.7. 13:35
17058 Shanghai SIPG-Chongqing Lifan 5:3 20.7. 13:35
12152 Hebei CFFC-Changchun 2:1 24.7. 13:35
12142 Jiangsu-Henan 4:1 24.7. 13:35
přesný výsledek Výsledek datum
24102 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
24103 Guangzhou RF-Guangzhou Ever. 2:1 20.7. 13:35
24104 Henan-Liaoning 2:1 20.7. 13:35
24105 Jiangsu-Hebei CFFC 4:0 20.7. 13:35
24106 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown 4:1 20.7. 13:35
24107 Shanghai SIPG-Chongqing Lifan 5:3 20.7. 13:35
24109 Tianjin Teda-Changchun 20.7. 13:35
24108 Shijiazhuang-Shanghai Shenhua 2:1 21.7. 13:35
24117 Yanbian-Guangzhou RF 3:1 23.7. 09:30
24111 Hangzhou Greentown-Tianjin Teda 3:1 23.7. 13:35
24115 Liaoning-Shanghai SIPG 3:1 23.7. 13:35
24112 Hebei CFFC-Changchun 2:1 24.7. 13:35
24113 Chongqing Lifan-Shijiazhuang 1:0 24.7. 13:35
24114 Jiangsu-Henan 4:1 24.7. 13:35
24116 Sh.Luneng-Shanghai Shenhua 0:1 24.7. 13:35
přesný výsledek Výsledek datum
24118 Beijing Guoan-Yanbian 20.7. 13:35
24119 Guangzhou RF-Guangzhou Ever. 2:1 20.7. 13:35
24120 Henan-Liaoning 2:1 20.7. 13:35
24121 Jiangsu-Hebei CFFC 4:0 20.7. 13:35
24122 Sh.Luneng-Hangzhou Greentown