klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Víte, že Tipsport dá jako bonus peníze každému?

25.01.2016

Bonusy u sázkových kanceláří nejsou nic výjimečného. Pokud se podíváme na možnosti, tak stranou nestojí ani Tipsport. Pokud přemýšlíte nad možností kurzových sázek, pojďme se podívat, co dostanete. Tato sázková společnost nabídne hned dvě varianty bonusů. My se podíváme na ten registrační. Pokud se lehce dotkneme i druhé možnosti, potom musíme říci, že se jedná o bonus za první dobití. Více je o něm psáno na webu Tipsport.cz. Konkrétně potom to, že společnost nejenom zdvojnásobí váš vklad, ale umožní vám tak získat třeba až 50 000 korun českých.

Díky Tipsport získáte rovných 150 korun českých

Nyní ale zpět k registračnímu bonusu, který získáte v jasně a pevně stanovené výši. Ta bude připsána na váš sázkařský účet, který bude vedený na webu www.tipsport.cz. Právě zde se tak můžete podívat na stav konta, kde se vám po plnohodnotné a úspěšné registraci objeví suma, která bude mít výši 150 korun. Jedná se samozřejmě o reálné peníze, se kterými nejsou spojeny nijak zvlášť náročné podmínky využívání. Zkrátka danou částku použijete k tomu, abyste si u Tipsport vsadili. A protože nabídka kurzů nejenom na sportovní události je velká, máte jistotu, že budete mít zcela určitě z čeho vybírat.

Tipsport kontrola tiketu číslo tiketu vám řekne, kolik jste díky bonusu vyhráli

Určitě není nutné prosázet bonus najednou, jelikož možné je jeho rozdělení i do několika sázek. Tipsport nabídka je tak obsáhlá, že si můžete vytvořit i několik různorodých tiketů. Poté už stačí Tipsport kontrola tiketu číslo tiketu a víte, zda jste vyhráli. V souvislosti s bonusem nezapomínejme také na to, že i výhry jsou v reálných penězích a tak co díky němu vyhrajete, to je vaše. A tak je daná suma připravena třeba i k okamžitému výběru. A tak pokud chcete dostat 150 Kč zdarma, stačí jenom provést registraci. Jak? Samozřejmě online.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost