klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Víte, že Sazkabet vám dá jako bonus až 12 000 Kč?

27.01.2016

Že dostávají od sázkových kanceláří peníze noví zájemci, to není nic neobvyklého. Sazkabet však přichází s bonusem i pro ty stávající. A ten je rozhodně v celé řadě ohledů velmi zajímavý. Daný název bonusového programu můžete znát pod označením Rentiér. Jak jsme již nastínili, je určený všem stávajícím sázkařům. Princip daného programu je jasný, a to určitá pravidelnost. Pokud budete na svůj účet vedený na www.sazkabet.cz pravidelně vkládat měsíčně alespoň 500 Kč, automaticky se stanete členem daného bonusového programu, s čímž jsou spojeny také četné výhody.

Sazkabet vám dá až 12 000 Kč

Ano, právě to je částka, kterou vám společnost Sazka může celkově vyplatit na bonusech, které souvisejí s touto pravidelností. V souvislosti s tím je vám aktivován kalendář daného bonusu, kde můžete sledovat vaše odměny. Vyzkoušíte-li danou možnost, potom si můžete být jisti, že lze během jednoho roku vaší aktivity získat třeba i šedesát jednotlivých rent, v různých hodnotách. Tím Sazkabet samozřejmě motivuje i stávající sázkaře k mnohem větší aktivitě a k tomu, aby si také vyzkoušeli možnost oblíbených a dnes hojně vyhledávaných kurzových sázek. A to nejlépe online.

Peníze jsou ve vašem sázkařském účtu na Sazkabet.cz

A kam danou bonusovou sumu dostanete? Samozřejmě bude v tom nejkratším možném čase připsána na váš sázkařský účet na webu Sazkabet.cz Díky tomu je samozřejmě kdykoliv připravena k použití. Tedy k tomu, abyste ji mohli vsadit na libovolné utkání nebo událost. Výhry, kterých dosáhnete s využitím daného bonusu, jsou samozřejmě reálné a tak je můžete sázet dále, nebo třeba i vybrat. Záleží čistě jenom na vás. Tento postup je ideální, jak zvyšovat své sázky bez nutnosti toho, využívat výhradně jenom vaše nabité, nebo vyhrané peníze. A u těchto sázek samozřejmě platí, že čím více vsadíte, tím větší výhra na vás také čeká.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost