klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

U Chance můžete získat celých 200 Kč zadarmo

11.01.2016

Myslíte, si že vám v dnešní době nedá nikdo peníze zdarma? Nemusí to být zase až tak úplně pravda. Jsou totiž situace, kdy to možné je. A dokonale to ukazuje sázková kancelář s názvem Chance. Právě tato společnost je dnes známým poskytovatelem kurzových sázek. A aby nalákala nové sázkaře, přichází samozřejmě s celou řadou skutečně unikátních bonusů. Pokud se na některé z nich podíváme blíže, je třeba začít dvousetkorunovým bonusem. Ten získáte jenom za registraci, kterou provedete na webu www.chance.cz. Jakmile je plnohodnotná registrace u konce, je daný bonus váš. A to bez nutnosti splnění jakýchkoliv dalších podmínek.

Chance poskytne tyto peníze na sázení

Daná suma je připsána každému sázkaři, a to právě na jeho nově založený účet. S tím souvisí to, že daný bonus může následně libovolně prosázet. A to jak na jeden konkrétní tiket, tak třeba i na více různých tiketů. V tomto směru nás Chance nebude nijak komplikovaně omezovat. Stejně tak nás nebude omezovat ani tím, na jaké konkrétní kurzy bychom měli, nebo naopak neměli sázet. I to je čistě jenom na nás samotných. Výhod je zkrátka více než dost a jsou spojeny s tím, že na vás nejsou kladeny žádné složité podmínky.

Chance.cz připíše finance ve formě goldenů

O co se jedná? Jde o speciální bonusovou měnu, kterou je možné v rámci sázkařského účtu sbírat. I když se tedy jedná o virtuální peníze, lze si za ně standardní cestou vsadit. A pokud vyhrajete, již vám Chance.cz na váš účet připíše peníze reálné. A ty tak můžete jednoduše třeba i vybrat. A proč se o daný bonus začít zajímat více? V první řadě proto, že nám umožní vsadit si i bez nutnosti našeho vkladu. A protože Chance kurzové sázky nabídnou mnoho možností, je příležitostí jak tento dvousetkorunový bonus zhodnotit skutečně více než dost. O tom se můžete přesvědčit třeba právě i vy sami.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost