klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Představujeme Skupinu A na Mistrovství světa v hokeji 2017

16.1.2017

Stejně jako v předchozích letech, i Mistrovství světa v hokeji 2017 bude samozřejmě rozděleno do dvou herních skupin. Podívejme se společně na první z nich, kterou je skupina označená písmenem A. Tato skupina bude mít svou domovskou arénu v Německu, konkrétně potom v Kolíně nad Rýnem. Právě zde se nachází Lanxess Arena, kde se zápasy této skupiny odehrají. Hrát se bude podle klasických pravidel, a to každý s každým. Celkem je ve skupině 8 jednotlivých týmů. První čtyři mají jistý postup do čtvrtfinále. Poslední tým bude stejně jako v předchozí roky padat do Divize 1.

Kdo na Mistrovství světa v hokeji 2017 ve skupině A hraje?

Podívejme se i na detailní seznam týmů ve skupině, jelikož je poměrně zajímavý. Pokud se podíváme na ty hlavní favority, rozhodně nesmíme zapomenout na týmy, jako je Rusko, stejně jako USA, ale i Švédsko. Dále si na Mistrovství světa v hokeji 2017 ve skupině A zahraje také Slovensko a domácí země, kterou je Německo. Celou skupinu uzavře trojice ne příliš úspěšných týmů, kam řadíme Lotyšsko, Dánsko, stejně jako Itálii. Právě na základě všech zápasů dojde k určení toho, kdo si zaslouží postup a kdo si zaslouží pád. Dá se očekávat, že známé a silné týmy budou stejně jako v minulosti dominovat celé skupině.

MS v hokeji 2017 začíná už 5.května

Kdy se první zápasy v rámci skupiny A odehrají? Bude to hned první den šampionátu. Tím je jako tradičně pátek, konkrétně datum 5. května. Tím prvním zápasem, který se v rámci MS v hokeji 2017 odehraje, bude utkání mezi Švédskem a Ruskem, které bude začínat už v 16:15. Podívat se ale můžeme i na to, který ze zápasů klání v této základní skupině také uzavře. Pokud vás i tato informace zajímá, potom se bude jednat o duel domácího Německa a Lotyšska, který se uskuteční 16.5., přesně ve 20:15. Po tomto zápase by již mělo být definitivně jasno o všech postupujících výše.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost