klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Jaké jsou předběžné nominace Čechů na Světový pohár 2016?

27.05.2016

I když je Světový pohár 2016 ještě daleko, bylo třeba odevzdat prvotní nominace našich hráčů, kteří si světový pohár budou chtít zahrát. Proto je známo celkem šestnáct jmen, na která se společně podíváme. Začít samozřejmě musíme trojicí našich brankářů, která bude bránit naši svatyni. Všichni tři aktuálně hrají v NHL. Do nominační sestavy tak byl zařazen Petr Mrázek, Michal Neuvirth a také Ondřej Pavelec. Ve všech třech případech se jedná o zvučná jména a tak se dá očekávat, že naše svatyně bude hájena skutečně více než dobře. Roli však budou mít také obránci. A jaké uvidíme?

Jací obránci byli nominováni na Světový pohár 2016

O brankářích tedy máme jasno. Podívejme se proto i na seznam obránců, kteří jsou také v základní nominaci na Světový pohár 2016. Jedná se o jména, jako je Radko Gudas, Michal Kempný, Roman Polák a také Andrej Šustr. Jedná se samozřejmě zatím o první čtyři hráče, jelikož na další trojici mají naši trenéři zatím dostatek času. I o této čtveřici můžeme říci, že se řadí mezi velmi významné hráče NHL. Je tedy jasné, že Světový pohár v hokeji pro ně bude zajímavou možností, jak se budou moci ukázat. Navíc na zámořských hřištích, což je velký rozdíl oproti klasickému MS v hokeji, které se hraje na evropských typech.

Na Světový pohár v hokeji 2016 se chystá i řada útočníků

Nebudou to jenom gólmani a obránci, jelikož to budou také útočníci, kteří se na toto měření sil chystají. Aktuální seznam jmen čítá tyto hokejové osobnosti: Frolík, Hanzal, Hertl, Krejčí, Palát, Pastrňák, Plekanec, Sobotka a také Jakub Voráček. To je na Světový pohár v hokeji 2016 poměrně silná sestava. Stále zde ještě zbývají čtyři volná místa. Fanoušci se proto ptají, zda útočnou sestavu obohatí i Jaromír Jágr. I když ten s reprezentací skončil, přece jenom musíme říci, že tento turnaj je lehce něčím jiným.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost