klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Jak bude složený náš tým na Mistrovství světa v hokeji 2016?

03.05.2016

Prvotní přemýšlení nad tím, kdo bude dominován na Mistrovství světa v hokeji 2016, přichází již několik měsíců před šampionátem. Až teprve pár dní před startem je definitivně jasno, kdo skutečně pojede a kdo ne. V souvislosti s tím musíme říci, že výsledné sestavy se stále mohou různými způsoby upravovat. Pokud se podíváme na tu naši, je v podstatě jasné, odkud bude trenér Vůjtek brát jednotlivé hráče, kteří se na mistrovství objeví. Jako doplňková soutěž je volena především tuzemská extraliga. V ní sice najdeme řadu kvalitních hráčů, ale stále je třeba říci, že ne každý umí podat tak dobré výkony, nebo dokáže nabídnout tolik zkušeností, jako mají například borci z ostatních světových soutěží.

Na MS v hokeji 2016 nebude zapomínáno ani na KHL

Kontinentální hokejová liga. Ano, i to je soutěž, ze které si naši trenéři budou brát několik hráčů, kteří budou na MS v hokeji 2016 v Rusku reprezentovat. Daní hráči nabídnou nejenom zkušenosti, ale je s nimi spojena i jedna výhoda. Na rozdíl od hráčů ze zámoří totiž hrají na velikostně stejných stadionech, na jakých se odehraje i šampionát. Díky tomu mají výhody spojené s tím, že si nemusí zvykat na nové návyky spojené s tím, že by hráli na větším hřišti. A jelikož v této lize hraje řada zkušených borců, je více než jasné, že po nich Vůjtek sáhne.

Na Mistrovství světa v hokeji 2016 jsou povolávána i jména z NHL

Ani tato celosvětově nejznámější hokejová liga samozřejmě nesmí uniknout z dosahu našich trenérů. Je proto více než jasné, že i zde si tipují jednotlivé hráče, kteří by mohli na Mistrovství světa v hokeji 2016 přijet reprezentovat. Zde však vzniká jeden hlavním problém. Kromě toho, že některé týmy stále dohrávají play-off a tak nemohou své hráče uvolnit, jsou zde ještě zdravotní důvody a podobná nařízení týmu. I z toho důvodu se našim trenérům sešlo poměrně vysoké množství omluvenek. Pokud se podíváme na několik posledních jmen, je to třeba Gudas, Voráček, ale také Jaromír Jágr, který hrát také nebude.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost