Výsledky

Hokej | MHL

zápas Výsledek datum
5486 AT Chabarovsk - Ch.N.Novgorod 2:4 18.10. 11:00
5492 Taifun - Atl.Mytišči 3:1 18.10. 11:00
5490 RV Čechov - SKA St.Pěterburg 2:3 18.10. 16:00
5485 Almaz Čerepovec - Loko Jaroslavl 3:3 18.10. 17:30
5487 HK Riga - RS Kunlun 1:0 18.10. 17:30
5489 MHC Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 18.10. 18:00
5491 Stupino - Din.St.Petěrburg 2:4 18.10. 18:00
5488 Kras.Arm.Moskva - Kříd.Sov.Moskva 3:2 18.10. 18:30
5498 AT Chabarovsk - Ch.N.Novgorod 3:4 19.10. 11:00
5508 Taifun - Atl.Mytišči 2:1 19.10. 11:00
5506 SL Magnitogorsk - KM Novokuzněck 6:2 19.10. 14:00
5505 SB Astana - Ladia Togliatti 3:3 19.10. 15:00
5501 Mam.Jugra - Tolpar Ufa 4:2 19.10. 16:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
52026 AT Chabarovsk - Ch.N.Novgorod 2:4 18.10. 11:00
52122 Taifun - Atl.Mytišči 3:1 18.10. 11:00
52087 RV Čechov - SKA St.Pěterburg 2:3 18.10. 16:00
52011 Almaz Čerepovec - Loko Jaroslavl 3:4 18.10. 17:30
52041 HK Riga - RS Kunlun 1:0 18.10. 17:30
52072 MHC Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 18.10. 18:00
52103 Stupino - Din.St.Petěrburg 2:4 18.10. 18:00
52057 Kras.Arm.Moskva - Kříd.Sov.Moskva 3:2 18.10. 18:30
52429 AT Chabarovsk - Ch.N.Novgorod 3:4 19.10. 11:00
52579 Taifun - Atl.Mytišči 2:1 19.10. 11:00
52549 SL Magnitogorsk - KM Novokuzněck 6:2 19.10. 14:00
52534 SB Astana - Ladia Togliatti 3:4 19.10. 15:00
52474 Mam.Jugra - Tolpar Ufa 4:2 19.10. 16:00
zápas bez remízy Výsledek datum
52027 AT Chabarovsk - Ch.N.Novgorod 2:4 18.10. 11:00
52123 Taifun - Atl.Mytišči 3:1 18.10. 11:00
52088 RV Čechov - SKA St.Pěterburg 2:3 18.10. 16:00
52012 Almaz Čerepovec - Loko Jaroslavl 18.10. 17:30
52042 HK Riga - RS Kunlun 1:0 18.10. 17:30
52073 MHC Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 18.10. 18:00
52105 Stupino - Din.St.Petěrburg 2:4 18.10. 18:00
52058 Kras.Arm.Moskva - Kříd.Sov.Moskva 3:2 18.10. 18:30
52430 AT Chabarovsk - Ch.N.Novgorod 3:4 19.10. 11:00
52580 Taifun - Atl.Mytišči 2:1 19.10. 11:00
52550 SL Magnitogorsk - KM Novokuzněck 6:2 19.10. 14:00
52535 SB Astana - Ladia Togliatti 19.10. 15:00
52475 Mam.Jugra - Tolpar Ufa 4:2 19.10. 16:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
52028 AT Chabarovsk - Ch.N.Novgorod 2:4 18.10. 11:00
52124 Taifun - Atl.Mytišči 3:1 18.10. 11:00
52089 RV Čechov - SKA St.Pěterburg 2:3 18.10. 16:00
52013 Almaz Čerepovec - Loko Jaroslavl 3:3 18.10. 17:30
52043 HK Riga - RS Kunlun 1:0 18.10. 17:30
52074 MHC Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 18.10. 18:00
52106 Stupino - Din.St.Petěrburg 2:4 18.10. 18:00
52059 Kras.Arm.Moskva - Kříd.Sov.Moskva 3:2 18.10. 18:30
52431 AT Chabarovsk - Ch.N.Novgorod 3:4 19.10. 11:00
52581 Taifun - Atl.Mytišči 2:1 19.10. 11:00
52551 SL Magnitogorsk - KM Novokuzněck 6:2 19.10. 14:00
52536 SB Astana - Ladia Togliatti 3:3 19.10. 15:00
52476 Mam.Jugra - Tolpar Ufa 4:2 19.10. 16:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
52029 AT Chabarovsk - Ch.N.Novgorod 2:4 18.10. 11:00
52125 Taifun - Atl.Mytišči 3:1 18.10. 11:00
52090 RV Čechov - SKA St.Pěterburg 2:3 18.10. 16:00
52014 Almaz Čerepovec - Loko Jaroslavl 3:3 18.10. 17:30
52044 HK Riga - RS Kunlun 1:0 18.10. 17:30
52075 MHC Din.Moskva - Sp.Moskva 2:3 18.10. 18:00
52107 Stupino - Din.St.Petěrburg 2:4 18.10. 18:00
52060 Kras.Arm.Moskva - Kříd.Sov.Moskva 3:2 18.10. 18:30
52432 AT Chabarovsk - Ch.N.Novgorod 3:4 19.10. 11:00
52582 Taifun - Atl.Mytišči 2:1 19.10. 11:00
52552 SL Magnitogorsk - KM Novokuzněck 6:2 19.10. 14:00
52537 SB Astana - Ladia Togliatti 3:3 19.10. 15:00
52477 Mam.Jugra - Tolpar Ufa 4:2 19.10. 16:00