klikniavolej.cz - volání z mobilu za 1,50 Kč

Výsledky

Hokej | KHL

zápas Výsledek datum
5238 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
5239 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
5150 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
5261 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
5259 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
5155 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
5257 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
5258 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
5490 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
5491 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
5029 Novokuzněck - Jugra 1:7 25.8. 14:00
5139 Novosibirsk - Astana 5:1 25.8. 14:30
5140 Omsk - Jekatěrinburg 3:1 25.8. 15:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
30344 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
30345 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
30321 Čeljabinsk - St.Petěrburg 2:1 23.8. 16:00
30350 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
30348 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
30322 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
30346 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
30347 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
30369 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
30370 Vladivostok - Din.Moskva 3:4 24.8. 11:30
30184 Novokuzněck - Jugra 1:7 25.8. 14:00
31713 Novosibirsk - Astana 5:1 25.8. 14:30
31714 Omsk - Jekatěrinburg 3:1 25.8. 15:00
zápas bez remízy Výsledek datum
31074 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
31091 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
31070 Čeljabinsk - St.Petěrburg 23.8. 16:00
31095 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
31094 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
31071 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
31092 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
31093 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
31096 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
31097 Vladivostok - Din.Moskva 24.8. 11:30
30233 Novokuzněck - Jugra 1:7 25.8. 14:00
32565 Novosibirsk - Astana 5:1 25.8. 14:30
32573 Omsk - Jekatěrinburg 3:1 25.8. 15:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
31193 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
31194 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
31189 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
31214 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
31213 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
31190 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
31211 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
31212 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
31215 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
31216 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
30243 Novokuzněck - Jugra 1:7 25.8. 14:00
32681 Novosibirsk - Astana 5:1 25.8. 14:30
32682 Omsk - Jekatěrinburg 3:1 25.8. 15:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
30971 Novosibirsk - Jekatěrinburg 3:5 23.8. 14:30
30972 Omsk - Jugra 1:0 23.8. 15:00
30951 Čeljabinsk - St.Petěrburg 1:1 23.8. 16:00
30976 Ufa - Čerepovec 3:2 23.8. 16:00
30975 Togliatti - Zagreb 2:3 23.8. 17:00
30952 Kazaň - Slovan 2:1 23.8. 18:00
30973 Soči - Din.Riga 3:1 23.8. 18:30
30974 Sp.Moskva - Jokerit 1:2 23.8. 18:30
30977 Chabarovsk - Jaroslavl 0:1 24.8. 11:30
30978 Vladivostok - Din.Moskva 3:3 24.8. 11:30
30220 Novokuzněck - Jugra 1:7 25.8. 14:00
32456 Novosibirsk - Astana 5:1 25.8. 14:30
32457 Omsk - Jekatěrinburg 3:1 25.8. 15:00

Hokej | Přátelská utkání klubů

zápas Výsledek datum
5005 Orsk - Angarsk 4:3 23.8. 15:30
5006 Kladno - Slavia 1:9 23.8. 17:00
5017 Hr.Králové - Kom.Brno 3:1 23.8. 17:00
5009 Most - Litoměřice 2:4 23.8. 17:30
5011 Třebíč - Přerov 2:1 23.8. 17:30
5020 Chomutov - Martigny 6:2 23.8. 17:30
5021 Litvínov - K.Vary 2:3 23.8. 17:30
5012 Benátky - Kadaň 4:3 23.8. 18:00
5013 Frýdek Místek - Martin 6:0 23.8. 18:00
5018 Zlín - Olomouc 3:5 23.8. 18:00
5014 Ryazan - HK Sarov 0:0 23.8. 18:00
5022 Manglerud - Lillehammer 4:1 23.8. 18:30
5024 Nové Zámky - Budapest MAC 6:3 23.8. 18:45
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
36344 Orsk - Angarsk 4:3 23.8. 15:30
36345 Kladno - Slavia 1:9 23.8. 17:00
36352 Hr.Králové - Kom.Brno 3:1 23.8. 17:00
36346 Most - Litoměřice 2:4 23.8. 17:30
36347 Třebíč - Přerov 2:1 23.8. 17:30
30714 Chomutov - Martigny 6:2 23.8. 17:30
30759 Litvínov - K.Vary 2:3 23.8. 17:30
36348 Benátky - Kadaň 4:3 23.8. 18:00
36349 Frýdek Místek - Martin 6:0 23.8. 18:00
36353 Zlín - Olomouc 3:5 23.8. 18:00
36350 Ryazan - HK Sarov 0:1 23.8. 18:00
30804 Manglerud - Lillehammer 4:1 23.8. 18:30
30833 Nové Zámky - Budapest MAC 6:3 23.8. 18:45
zápas bez remízy Výsledek datum
36356 Orsk - Angarsk 4:3 23.8. 15:30
36357 Kladno - Slavia 1:9 23.8. 17:00
36364 Hr.Králové - Kom.Brno 3:1 23.8. 17:00
36358 Most - Litoměřice 2:4 23.8. 17:30
36359 Třebíč - Přerov 2:1 23.8. 17:30
31325 Chomutov - Martigny 6:2 23.8. 17:30
31351 Litvínov - K.Vary 2:3 23.8. 17:30
36360 Benátky - Kadaň 4:3 23.8. 18:00
36361 Frýdek Místek - Martin 6:0 23.8. 18:00
36365 Zlín - Olomouc 3:5 23.8. 18:00
36362 Ryazan - HK Sarov 23.8. 18:00
31394 Manglerud - Lillehammer 4:1 23.8. 18:30
31429 Nové Zámky - Budapest MAC 6:3 23.8. 18:45
1.třetina Výsledek datum
36332 Orsk - Angarsk 2:1 23.8. 15:30
36333 Kladno - Slavia 0:2 23.8. 17:00
36340 Hr.Králové - Kom.Brno 0:1 23.8. 17:00
36334 Most - Litoměřice 1:2 23.8. 17:30
36335 Třebíč - Přerov 1:0 23.8. 17:30
30153 Chomutov - Martigny 2:0 23.8. 17:30
30178 Litvínov - K.Vary 1:2 23.8. 17:30
36336 Benátky - Kadaň 1:0 23.8. 18:00
36337 Frýdek Místek - Martin 1:0 23.8. 18:00
36341 Zlín - Olomouc 1:1 23.8. 18:00
36338 Ryazan - HK Sarov 0:0 23.8. 18:00
30205 Manglerud - Lillehammer 1:0 23.8. 18:30
30252 Nové Zámky - Budapest MAC 2:0 23.8. 18:45