Výsledky

Hokej | KHL

zápas Výsledek datum
5511 Jokerit - CSKA Moskva 2:2 23.9. 17:30
5563 Podolsk - Novosibirsk 2:2 23.9. 18:30
5628 Soči - Jaroslavl 2:3 23.9. 18:30
5631 St.Petěrburg - Jugra 9:4 23.9. 18:30
5060 Omsk - Novokuzněck 4:2 24.9. 13:00
5058 Čeljabinsk - Slovan 1:3 24.9. 13:30
5059 Din.Moskva - Din.Minsk 0:3 24.9. 16:00
5091 Ufa - Zagreb 4:4 25.9. 13:30
5087 Togliatti - Din.Riga 4:0 25.9. 15:00
5067 CSKA Moskva - Vladivostok 3:0 25.9. 16:00
5068 Čerepovec - Kunlun 2:0 25.9. 16:00
5069 N.Novgorod - Jugra 3:1 25.9. 16:00
5075 Nižněkamsk - Jokerit 2:2 25.9. 16:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
35659 Jokerit - CSKA Moskva 3:2 23.9. 17:30
35661 Podolsk - Novosibirsk 3:2 23.9. 18:30
35662 Soči - Jaroslavl 2:3 23.9. 18:30
35663 St.Petěrburg - Jugra 9:4 23.9. 18:30
30116 Omsk - Novokuzněck 4:2 24.9. 13:00
30111 Čeljabinsk - Slovan 1:3 24.9. 13:30
30112 Din.Moskva - Din.Minsk 0:3 24.9. 16:00
30547 Ufa - Zagreb 4:5 25.9. 13:30
30546 Togliatti - Din.Riga 4:0 25.9. 15:00
30536 CSKA Moskva - Vladivostok 3:0 25.9. 16:00
30537 Čerepovec - Kunlun 2:0 25.9. 16:00
30538 N.Novgorod - Jugra 3:1 25.9. 16:00
30540 Nižněkamsk - Jokerit 3:2 25.9. 16:00
zápas bez remízy Výsledek datum
35749 Jokerit - CSKA Moskva 23.9. 17:30
35751 Podolsk - Novosibirsk 23.9. 18:30
35752 Soči - Jaroslavl 2:3 23.9. 18:30
35753 St.Petěrburg - Jugra 9:4 23.9. 18:30
30231 Omsk - Novokuzněck 4:2 24.9. 13:00
30226 Čeljabinsk - Slovan 1:3 24.9. 13:30
30230 Din.Moskva - Din.Minsk 0:3 24.9. 16:00
31264 Ufa - Zagreb 25.9. 13:30
31263 Togliatti - Din.Riga 4:0 25.9. 15:00
31249 CSKA Moskva - Vladivostok 3:0 25.9. 16:00
31250 Čerepovec - Kunlun 2:0 25.9. 16:00
31251 N.Novgorod - Jugra 3:1 25.9. 16:00
31252 Nižněkamsk - Jokerit 25.9. 16:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
35764 Jokerit - CSKA Moskva 2:2 23.9. 17:30
35766 Podolsk - Novosibirsk 2:2 23.9. 18:30
35767 Soči - Jaroslavl 2:3 23.9. 18:30
35768 St.Petěrburg - Jugra 9:4 23.9. 18:30
30249 Omsk - Novokuzněck 4:2 24.9. 13:00
30245 Čeljabinsk - Slovan 1:3 24.9. 13:30
30248 Din.Moskva - Din.Minsk 0:3 24.9. 16:00
31305 Ufa - Zagreb 4:4 25.9. 13:30
31304 Togliatti - Din.Riga 4:0 25.9. 15:00
31290 CSKA Moskva - Vladivostok 3:0 25.9. 16:00
31291 Čerepovec - Kunlun 2:0 25.9. 16:00
31292 N.Novgorod - Jugra 3:1 25.9. 16:00
31293 Nižněkamsk - Jokerit 2:2 25.9. 16:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
35734 Jokerit - CSKA Moskva 2:2 23.9. 17:30
35736 Podolsk - Novosibirsk 2:2 23.9. 18:30
35737 Soči - Jaroslavl 2:3 23.9. 18:30
35738 St.Petěrburg - Jugra 9:4 23.9. 18:30
30210 Omsk - Novokuzněck 4:2 24.9. 13:00
30205 Čeljabinsk - Slovan 1:3 24.9. 13:30
30206 Din.Moskva - Din.Minsk 0:3 24.9. 16:00
31125 Ufa - Zagreb 4:4 25.9. 13:30
31103 Togliatti - Din.Riga 4:0 25.9. 15:00
31082 CSKA Moskva - Vladivostok 3:0 25.9. 16:00
31083 Čerepovec - Kunlun 2:0 25.9. 16:00
31091 N.Novgorod - Jugra 3:1 25.9. 16:00
31092 Nižněkamsk - Jokerit 2:2 25.9. 16:00

Hokej | 1.Česko

zápas Výsledek datum
5042 Litvínov - Hr.Králové 2:2 23.9. 17:30
5043 Plzeň - Olomouc 5:5 23.9. 17:30
5045 Chomutov - Sparta 3:3 23.9. 17:30
5041 Liberec - Třinec 0:3 23.9. 18:00
5010 K.Vary - Kom.Brno 2:4 25.9. 15:30
5622 Vítkovice - K.Vary 2:2 27.9. 17:00
5619 Olomouc - Třinec 1:2 27.9. 17:10
5610 Chomutov - Pardubice 5:5 27.9. 17:30
5614 Ml.Boleslav - Plzeň 3:2 27.9. 17:30
5609 Hr.Králové - Sparta 2:3 27.9. 18:00
5613 Kom.Brno - Litvínov 7:1 27.9. 18:00
Vítěz do rozhodnutí Výsledek datum
31778 Litvínov - Hr.Králové 3:2 23.9. 17:30
31785 Plzeň - Olomouc 5:6 23.9. 17:30
31788 Chomutov - Sparta 4:3 23.9. 17:30
31777 Liberec - Třinec 0:3 23.9. 18:00
34996 K.Vary - Kom.Brno 2:4 25.9. 15:30
30305 Vítkovice - K.Vary 3:2 27.9. 17:00
30288 Olomouc - Třinec 1:2 27.9. 17:10
30263 Chomutov - Pardubice 5:6 27.9. 17:30
30287 Ml.Boleslav - Plzeň 3:2 27.9. 17:30
30258 Hr.Králové - Sparta 2:3 27.9. 18:00
30281 Kom.Brno - Litvínov 7:1 27.9. 18:00
zápas bez remízy Výsledek datum
32114 Litvínov - Hr.Králové 23.9. 17:30
32134 Plzeň - Olomouc 23.9. 17:30
32136 Chomutov - Sparta 23.9. 17:30
32113 Liberec - Třinec 0:3 23.9. 18:00
35081 K.Vary - Kom.Brno 2:4 25.9. 15:30
31177 Vítkovice - K.Vary 27.9. 17:00
31175 Olomouc - Třinec 1:2 27.9. 17:10
31063 Chomutov - Pardubice 27.9. 17:30
31123 Ml.Boleslav - Plzeň 3:2 27.9. 17:30
31053 Hr.Králové - Sparta 2:3 27.9. 18:00
31064 Kom.Brno - Litvínov 7:1 27.9. 18:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
32244 Litvínov - Hr.Králové 2:2 23.9. 17:30
32245 Plzeň - Olomouc 5:5 23.9. 17:30
32258 Chomutov - Sparta 3:3 23.9. 17:30
32243 Liberec - Třinec 0:3 23.9. 18:00
35375 K.Vary - Kom.Brno 2:4 25.9. 15:30
31660 Vítkovice - K.Vary 2:2 27.9. 17:00
31658 Olomouc - Třinec 1:2 27.9. 17:10
31649 Chomutov - Pardubice 5:5 27.9. 17:30
31657 Ml.Boleslav - Plzeň 3:2 27.9. 17:30
31648 Hr.Králové - Sparta 2:3 27.9. 18:00
31650 Kom.Brno - Litvínov 7:1 27.9. 18:00
počet branek (60 min.) Výsledek datum
32055 Litvínov - Hr.Králové 2:2 23.9. 17:30
32071 Plzeň - Olomouc 5:5 23.9. 17:30
32073 Chomutov - Sparta 3:3 23.9. 17:30
32046 Liberec - Třinec 0:3 23.9. 18:00
35070 K.Vary - Kom.Brno 2:4 25.9. 15:30
30886 Vítkovice - K.Vary 2:2 27.9. 17:00
30870 Olomouc - Třinec 1:2 27.9. 17:10
30830 Chomutov - Pardubice 5:5 27.9. 17:30
30858 Ml.Boleslav - Plzeň 3:2 27.9. 17:30
30822 Hr.Králové - Sparta 2:3 27.9. 18:00
30844 Kom.Brno - Litvínov 7:1 27.9. 18:00